Test: Słońce, Księżyc czy Gwiazda? Poznaj prawdziwą karmę swojego życia na Ziemi

Sprawdź, co takiego musisz przepracować w tym wcieleniu.
Test: Słońce, Księżyc czy Gwiazda? Poznaj prawdziwą karmę swojego życia na Ziemi
fot. namastest.net
13.07.2020

Niektóre schematy w naszym życiu nieustannie się powtarzają. Ludzie mówią, że powinniśmy uczyć się na błędach, ale my jak na złość wciąż trafiamy na podobne osoby i sytuacje. Wszystko po to, aby rozprawić się z karmą z poprzedniego wcielenia

Możesz wierzyć bądź nie, ale nasze dusze chcą nam pomóc, sprowadzając trudne wydarzenia, dzięki którym możemy uzdrowić siebie. To może dotyczyć zaufania, zdrowia, miłości, relacji z ludźmi czy realizowania pasji i naszego życiowego potencjału. Masz problem z którymś z wymienionych obszarów? Spójrz na obrazek i wszystko stanie się jasne.

Zobacz również: Test z kotem: Jakie są Twoje 3 dominujące cechy charakteru?

Słońce, Księżyc czy Gwiazda? Poznaj karmę swojego życia

test obrazkowy: księżyc, słońce i gwiazdy

Odpręż się i wybierz jedną z postaci na powyższym obrazku. Tą, która najsilniej przyciąga twój wzrok, zwraca uwagę i po prostu w tym momencie najbardziej ci się podoba. A potem przeczytaj rozwiązanie.

Rozwiązanie testu:

#1 Kobieta księżycowa

W poprzednim wcieleniu prawdopodobnie prowadziłaś samotny tryb życia. Byłaś niczym odizolowany od ludzi wilk, który ciągle czuje się opuszczony przez innych. To dlatego teraz desperacko pragniesz podtrzymać jakąkolwiek relację, ale niestety nie wychodzi ci to tak, jakbyś chciała. Kurczowo trzymasz się kogoś i walczysz dłużej, niż to potrzebne. Lubisz się poświęcać.

W tym życiu musisz popracować z tematem puszczenia i zerwania niekorzystnych związków. Często tkwisz w toksycznych układach, nie potrafiąc się przeciwstawić czy odmówić. Uwolnij się od strachu przed samotnością i poznaj stanowcze słowo "nie". Uwierz, że zasługujesz na szczęście!

#2 Kobieta słoneczna

Postać w cieplejszych kolorach podpowiada, że masz problem z sabotowaniem siebie oraz swoich celów. Jesteś ambitna, uzdolniona i wszechstronna, ale znajomi krytykują Twój słomiany zapał? To nie Twoja wina. Niech mówią, a Ty rób swoje. W tym wcieleniu ważne jest, abyś nauczyła się na nowo ufać sobie i osiągać emocjonalną równowagę.

W poprzednim życiu podejmowałaś wiele impulsywnych decyzji, które narażały cię na niebezpieczeństwo, również finansowe. Zaufaj, że tym razem będzie inaczej. Nie obawiaj się porażki. Dokładnie przeanalizuj swoje możliwości i bądź konsekwentna w działaniu. Pomogą ci w tym duchowi pomocnicy: anioły, zwierzęta i święci mistrzowie. Wystarczy poprosić ich o wsparcie.

#3 Kobieta gwieździsta

Kobieta o gwieździstych włosach oznacza, że prawdopodobnie masz trudności z zaufaniem innym ludziom. W poprzednim wcieleniu wiele razy padałaś ofiarą braku uczciwości z ich strony. Teraz obudowałaś się zbroją, zza której już nikt Cię nie zrani i nie wykorzysta ponownie.

W życiu otrzymujesz wiele sprawdzianów na wiarę we własną intuicję. Wsłuchaj się w siebie, aby dowiedzieć się, czy człowiek, który stanął na twojej drodze jest szczery i godny zaufania. Stale rozwijaj swoje zdolności obserwacji i analizy, aby wkrótce osiągnąć spokój i spełnienie.

Zobacz również: Psychotest: Wybierz parę skrzydeł i sprawdź, jaki Anioł Stróż się Tobą opiekuje

Źródło: akademiaducha.pl

Polecane wideo

W jakim wieku polskie gwiazdy brały ślub?
W jakim wieku polskie gwiazdy brały ślub? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.07.2020 08:21
bzdury
odpowiedz

Polecane dla Ciebie