Ranking niewinności według znaków zodiaku: Bliżej Ci do anioła czy diabełka?

Sprawdź, czy Tobie i Twojemu partnerowi bliżej jest do nieba czy piekła.
Ranking niewinności według znaków zodiaku: Bliżej Ci do anioła czy diabełka?
fot. Unsplash (Štefan Štefančík, Karl Bewick)
30.06.2020

Gwiazdy mają ogromny wpływ na naszą osobowość. Niektóre znaki zodiaku są z natury czyste i niewinne, a inne wręcz przeciwnie - często pokazują różki. Nie każdy w środku jest taki, na jakiego wygląda. Pod zniewalającym uśmiechem może ukrywać się manipulator, a ktoś zamknięty w sobie mieć gorące serce.

Zobacz również: Znak zodiaku zdradza, jaką będziesz mamą. Odnajdziesz się w tej roli?

Czy domyślasz się, co Astrologia mówi na Twój temat? Sprawdź, czy Tobie i Twojemu partnerowi bliżej jest do nieba czy piekła.

Znaki zodiaku a charakter: niewinny aniołek czy diablica?

Jak myślisz, w którą stronę jest Ci bliżej?

Baran

Towarzyski i rozrywkowy Baran, może wydawać się czasami infantylny. Choć jest to jeden z najbardziej niewinnych znaków zodiaku, to nie da nikomu sobą pomiatać. Doskonale wie, gdzie znajduje się granica. Nie potrafi świadomie wyrządzić komuś krzywdy, a w relacjach lubi być sobą.

Byk

Byk jest z natury bardzo serdecznym znakiem zodiaku i to na wszystkich polach życia. Choć starasz się być dla wszystkich miła i uprzejma, czasem i tak musisz zabiegać o ich zaufanie. Stale potrzebujesz udowadniać, że potrafisz być autentycznym wsparciem i można powierzyć Ci sekrety.

Rak

Choć Rak może sprawiać wrażenie chłodnego i niedostępnego, tak naprawdę to tylko zewnętrzna skorupa. W środku jest delikatny i wrażliwy, bardzo łatwo go urazić. Ma ogromne serce, jednak gdy ktoś przekracza jego granice - pokazuje pazurki. W miłości Raki są niewinne i beztroskie.

Ryby

Ryby są typowymi marzycielami, bardzo lubią bujać w obłokach i nie martwić się przyziemnymi sprawami. Dlatego tak łatwo jest nimi manipulować, zwłaszcza, że wydają się innym wyjątkowo naiwne. Tak naprawdę jest to jedynie wrażliwość i niewinność, z której słyną.

Panna

Perfekcyjne Panny próbują wykonać każde zadanie na 100%. Są przy tym niezwykle oddane, uczciwe i szczere. W relacjach kierują się podobnymi wartościami i starają się unikać konfliktów. To chodzące anioły.

Wodnik

Ten znak zodiaku każdy postrzega inaczej. Nigdy nie wiadomo, jakie jest jego prawdziwe oblicze, co Wodnik bardzo lubi, ponieważ może się w ten sposób maskować. Ale nie oznacza to, że jest fałszywy. W związku bywa prawdziwym aniołem.

Waga

Pełna miłości Waga uchodzi wśród innych za bardzo niewinną istotę. W rezultacie jest to wulkan emocji, który próbuje kontrolować każdą sferę życia. Potrafi też podstępnie manipulować innymi.

Strzelec

Strzelce nie lubią zobowiązań i wybierają wygodne życie. Codzienne obowiązki to dla nich drażliwy temat. W relacjach są lekko egoistyczne i spychają plany bliskich na dalszy tor. Czasem pokazuje różki!

Koziorożec

Ten znak zodiaku posiada dobrą reputację ze względu na swoją uczynność i dogadywanie się praktycznie z każdym. Wszystko się zgadza, ale należy dodać, że bywa też szczery do bólu. Czasami wykorzystuje swoją charyzmę do osiągania osobistych celów - dobrze wie, jak przekonać ludzi, by byli po jego stronie.

Lew

Gdy Lew czegoś pragnie, nie da się go powstrzymać. Nie uchodzi za niewinną postać, ponieważ skutecznie dąży do celu i to w impulsywny sposób. Ludzie trochę się go boją, choć niepotrzebnie, bo w środku jest bardzo życzliwy i szczery.

Skorpion

Zamknięty Skorpion nie ujawnia swojego prawdziwego "ja". Dba o swoje interesy i wie, że nie warto zawsze być szczerym. Jednak w bezpiecznym towarzystwie, gdzie wie, że nie zostanie oceniony, rozwija swoje skrzydła.

Bliźnięta

Ten znak zodiaku słynie z tego, że ma dwie twarze. Daleko mu do niewinności. Często kłamie, aby uniknąć problemów i lubi manipulować, aby zdobyć władzę i szacunek. Bliźniętom jest chyba najbliżej w stronę diabełka...

Zobacz również: Znak zodiaku określa, dlaczego ludzie Cię uwielbiają. Co jest w Tobie naprawdę wyjątkowe?

Źródło: ofeminin.pl

Polecane wideo

Te znaki zodiaku grają trudne do zdobycia. Trzeba się za nimi sporo uganiać
Te znaki zodiaku grają trudne do zdobycia. Trzeba się za nimi sporo uganiać - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie