Idealny zawód dla każdego znaku zodiaku. Jaki jest Twój?

Astrologia wskaże Ci właściwą ścieżkę kariery.
Idealny zawód dla każdego znaku zodiaku. Jaki jest Twój?
fot. Unsplash (Brooke Cagle & Brooke Lark)
17.06.2020

Czujesz, że nudzi Cię Twoje obecne zajęcie i powoli wypalasz się na obecnym stanowisku? To ważny sygnał, że chyba nie podążasz właściwą ścieżką. Może czas zatem skorzystać ze swoich wrodzonych talentów zapisanych w gwiazdach? Każda z nas ma tam szansę na świetlaną przyszłość...

Zobacz również: Znak zodiaku zdradza, jaką będziesz mamą. Odnajdziesz się w tej roli?

Wiesz o tym, że Twój znak zodiaku potrafi określić zawodowe predyspozycje? Każdym zodiakiem włada inna sfera zawodowa, a każdy znak posiada inne zdolności i możliwości rozwoju. Zobacz w czym czujesz się najlepiej i co powinieneś robić w życiu, aby nareszcie poczuć 100% spełnienie.

Znaki zodiaku a kariera

Jako dziecko każda z nas marzyła o wykonywaniu jakiegoś niezwykłego zawodu. Gdy mamy zaledwie kilka lat, często imponują nam artyści, księżniczki, lekarze, policjanci czy strażacy. Nie raz miałyśmy ochotę stanąć w blasku reflektorów jak aktorki czy piosenkarki. Z czasem zapominamy o tych marzeniach i zaczynamy popadać w rutynę, która powoli nas wypala... Skupiamy się na korzyściach finansowych, zamiast własnych talentach i satysfakcji. Dlaczego tak się dzieje?

Na szczęście na podstawie opracowywanych przez wieki wniosków, astrologowie są w stanie określić cechy charakteru osób urodzonych w konkretnym przedziale czasowym. Okazuje się, że specjaliści potrafią nie tylko przybliżyć konkretną osobowość, ale też wskazać zawód, jaki dana osoba powinna wykonywać, by działać w zgodzie z losem zapisanym w gwiazdach.

Czy przypadkiem nie minęłaś się ze swoim powołaniem? 

Jaki jest Twój idealny zawód?

Baran

Praca, w której Baran z pewnością się odnajdzie, to szeroko rozumiany coaching. Jesteś urodzoną liderką i potrafisz inspirować ludzi do tego, aby szli we właściwym kierunku. Nieważne, czy będzie to dotyczyło sfery sportu, finansów czy biznesu - Ty potrafisz wydobyć z ludzi to, co najlepsze. Masz ogromne predyspozycje do tego, aby wspierać sukcesy innych. Bije od Ciebie dobra energia, która zaraża ludzi i powoduje, że mają do Ciebie zaufanie. Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale jesteś wielką motywacją dla innych.  

Byk

Byki uwielbiają otaczać się pięknymi przedmiotami. Dlatego powinnaś mieć pracę, która połączy przyjemne z pożytecznym. Blogerka urodowa, kwiaciarka czy właścicielka niszowej perfumerii, idealnie zgrywają się z Twoim znakiem zodiaku. Aby być szczęśliwa, musisz robić coś, co zaspokoi wszystkie twoje zmysły!

Oprócz tego znaczenie ma też Twoja miłość do czytania oraz pisania, która jest zapisana w gwiazdach. Może warto pomyśleć o karierze pisarskiej, którą możesz rozwijać nawet w domowym zaciszu? Spotkania przy winie z przyszłymi wydawcami mogą zaowocować pożądanym majątkiem. 

Bliźnięta

Powtarzalna praca przy biurku nie jest dla Ciebie. Ty potrzebujesz rozłożyć skrzydła i ciągle stymulować swój umysł. Możesz mieć zawód, który wymaga częstych wyjazdów służbowych lub wychodzenia na spotkania z ludźmi. Kariera w mediach to dla Ciebie idealne wyzwanie. Masz duże szanse, żeby odnieść sukces jako dziennikarka w telewizji lub redaktorka serwisu informacyjnego. Merkury obdarzył Cię talentem do odnajdywania faktów oraz przekazywania informacji innym. Poza tym cenisz sobie dobrą zabawę i chętnie poznajesz świat z różnych perspektyw. Alternatywnie możesz podróżować np. jako badaczka trendów lub tłumaczka. 

Rak

Masz zdolność elastyczności i dostosowywania się do różnych sytuacji. Twoje możliwości zawodowe są nieograniczone. Jesteś trochę jak z innej epoki, dlatego praca związana z dawnymi czasami, jak bycie historykiem, sprzedawanie rzeczy vintage czy prowadzenie antykwariatu, przyniesie Ci spełnienie.

Podobnie odnajdziesz się w sferach dotyczących komfortu i domu. Projektowanie wnętrz lub nauczanie jogi przychodzi ci zupełnie naturalnie. Potrafisz przekazywać innym swoją wiedzę w bardzo swobodny i przyjazny sposób - tak, że nie czują się niekomfortowo. To prawdziwy dar.

Lew

Lwy to świetni motywatorzy, którzy inspirują innych swoją odwagą. Byłabyś niezłym doradcą zawodowym lub coachem dla nieśmiałych osób, które nie mają jeszcze w życiu określonych celów. Potrafisz przemówić do cudzego rozsądku, podając za przykład własne doświadczenia. Z łatwością wzbudzasz zaufanie dzięki swojej przyjaznej aparycji i charyzmie. Alternatywnie powinnaś pomyśleć o byciu PR-owcem lub influencerką. Przecież jesteś urodzoną gwiazdą! Wiesz, jak przedrzeć się na szczyt i błyszczeć pośród innych.

Panna

Panny są doskonale zorientowane na szczegóły, co czyni je mistrzami w dziedzinie medycyny. Od lekarza po aptekarza (czy nawet zielarza), sprawdzisz się idealnie w zawodach związanych ze sferą zdrowia i pomocy innym. Jesteś zorganizowana, myślisz precyzyjnie, a do tego z natury masz opiekuńczy charakter. Ludzie lgną do ciebie po różne porady już od dawna. Trudno o bardziej satysfakcjonującą pracę, która daje świadomość, że pomaga się innym. Alternatywnie będziesz też dobrym dietetykiem, masażystką lub analitykiem np. w dużej korporacji.

Waga

Powinnaś mieć pracę, która przywołuje harmonię w życiu innych osób. Dyplomacja, szkolnictwo lub polityka to dziedziny kariery zapisane Ci w gwiazdach. Masz siłę przebicia oraz wielką motywację, aby wejść na szczyt i pomagać z niego różnym osobom. Potrafisz dokonywać znaczących zmian, mających duży wpływ na Twoje środowisko - jeśli dobrze się zastanowić, to ciągnęło Cię w te sfery już w okresie dorastania.

Rządząca Tobą Wenus czyni Cię również dobrym prawnikiem lub doradcą. Wszystko, co związane z relacjami z ludźmi, idealne sprawdza się dla tego znaku zodiaku.

Jeżeli jednak zdecydujesz się poświęcić więcej uwagi rozwojowi artystycznej strony swojej osobowości, wykorzystaj wrodzone poczucie estetyki, aby zostać stylistką, dekoratorką wnętrz lub przewodnikiem po galerii sztuki

Skorpion

Nie jesteś podatna na zmiany czy opinie płynące ze świata zewnętrznego. Najbardziej cenisz sobie swoje własne zdanie. Realizujesz misję płynącą ze środka, dlatego znajdujesz w sobie naturalną motywację. Taka postawa daje ogromne możliwości w dziedzinie sztuki. Bycie filmowcem, poetą lub muzykiem idzie w parze z potrzebami Twojej artystycznej duszy. Jesteś pracowita i kreatywna, a Twój umysł stale działa na najwyższych obrotach. Alternatywnie możesz być również analitykiem, terapeutą lub hipnotyzerem - w końcu kochasz docierać do sedna problemu. 

Strzelec

Misją Strzelca jest odnalezienie najwyższej prawdy w zawodzie, którym się zajmuje. Osoby spod tego znaku zodiaku są świetnymi naukowcami, archeologami, filozofami i ekspertami w każdej możliwej dziedzinie. Aby odkryć swoje własne powołanie, powinnaś kierować się głosem serca i intuicji.

Spełnienie w pracy osiągniesz wtedy, kiedy będziesz robić to, co naprawdę kochasz. Masz w sobie odkrywcę, który nie odpuści, dopóki nie zrobi czegoś dla dobra ludzkości. Pomoże Ci w tym wrodzona cecha, ponieważ łatwo przekonujesz innych do swoich pomysłów i znajdujesz szerokie grono wielbicieli.

Koziorożec

Twoja cierpliwość wyróżnia się na tle innych znaków zodiaku. Kariera związana z architekturą lub ze sprzedażą nieruchomości byłaby dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Poza tym sprawdzasz się również jako pracownik w systemie korporacyjnym. Masz dryg do interesów oraz różne pomysły na start-upy, które mogą przerodzić się w coś naprawdę wielkiego. Szybko awansujesz i przyczyniasz się do wzrostu w swojej firmie. Ludzie darzą cię ogromnym szacunkiem. Jako szefowa, polepszysz warunki ich pracy. Koziorożec ma naturalny dar do wspinania się na szczyt wymarzonej kariery!

Wodnik

Wodniki dążą przede wszystkim do humanitaryzmu. Nie potrafią podlegać komuś, kto wyzyskuje ludzi czy pogarsza sytuację panującą na świecie. Musisz więc pracować w organizacji działającej na korzyść społeczeństwa. Jesteś głęboko oddana swoim wartościom, przekonaniom i podążasz za naturalnym instynktem pomagania innym. Powinnaś więc działać jako aktywistka, by promować swoje prawdy w wyższym celu. W pracy cenisz sobie wolność oraz indywidualizm. Możesz być artystką każdego rodzaju, pracownikiem socjalnym lub ekologiem pomagającym tym, którzy swojego głosu nie mają.

Ryby

Ryby to bardzo uduchowiony znak zodiaku. Lubi analizować ludzkie umysły i tworzyć profile psychologiczne. Ten dar, w połączeniu z wrodzoną empatią, sprawia, że byłabyś świetną terapeutką. Potrafisz słuchać ze zrozumieniem, a pracując w tym zawodzie, mogłabyś pokazać innym, jak właściwie kierować swoimi emocjami (choć z własnymi często bywa różnie... ale łatwiej jest Ci rozwiązywać problemy innych). Pomaga w tym również Twoja rozwinięta intuicja.

Alternatywnie byłabyś też dobrą animatorką kultury, wróżką lub nauczycielką medytacji.

Zobacz również: Jakie lecznicze zioło jest przypisane do Twojego znaku zodiaku? Wesprze Cię zdrowotnie i zapewni spokój ducha

Źródło: elle.pl

Polecane wideo

Sławne mamy ubrane tak samo jak ich pociechy. Wyglądają uroczo! ♥
Sławne mamy ubrane tak samo jak ich pociechy. Wyglądają uroczo! ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 5) 18.06.2020 09:07
Koziorożec się zgadza
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 17.06.2020 17:24
Nic a nic mi się nie zgadza.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.06.2020 08:03
Panna się zgadza.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie