Znak zodiaku, który manipuluje innymi ludźmi. Charakterystyka Raka

Zawsze obraca wszystko na swoją korzyść.
Znak zodiaku, który manipuluje innymi ludźmi. Charakterystyka Raka
Fot. Unsplash
09.06.2020

Jedni postrzegają horoskopy jako formę rozrywki, a znak zodiaku jest dla nich tylko niewinną ciekawostką. Inni astrologię traktują bardzo serio i w kontaktach międzyludzkich biorą pod uwagę datę urodzenia. Wierzą, że specyficzny układ gwiazd w momencie przyjścia na świat w znaczący sposób rzutuje na osobowość człowieka.

Zobacz również: Miesiąc, w którym rodzą się najbardziej rozchwytywane dziewczyny

Nie zawsze w pozytywny sposób, na co najlepszym dowodem jest charakterystyka Raka opublikowana na łamach „Your Tango”. Według serwisu osoby świętujące urodziny pomiędzy 22 czerwca a 22 lipca są wyjątkowo trudne w obyciu. Ciężko je do końca rozgryźć i na każdym kroku pokazują swój silny charakter.

Co konkretnie mają na sumieniu?

znak zodiaku rak

Charakterystyka Raka

#1 Jest mistrzem manipulacji

Zazwyczaj robi to zupełnie podświadomie. Potrafi osiągnąć swój cel kosztem innych, nie miewając przy tym wyrzutów sumienia. Gra na emocjach jak mało kto.

#2 Dostrzega to, co niewidoczne

To wyjątkowo uważny obserwator, przed którym nic się nie ukryje. Jego rozmówcy mogą odnieść wrażenie, że ma rentgen w oczach.

#3 Rzadko idzie na kompromis

W jego słowniku takie słowo praktycznie nie istnieje. A jeśli już, to oznacza działanie według ustalonego przez niego scenariusza. Interesuje go własna korzyść.

#4 Bywa przesadnie emocjonalny

Każdy miewa wahania nastroju, ale w jego przypadku mówimy o nagłych atakach szału na zmianę z euforią. Nigdy nie wiadomo, jak zareaguje.

#5 Łatwo ocenia ludzi

Wystarczy jedno słowo lub spojrzenie, aby na zawsze przekreślił drugiego człowieka. Ufa swojej intuicji, a w relacjach z innymi sugeruje się pierwszym wrażeniem.

Zobacz również: Najlepsi faceci rodzą się na przełomie tych dwóch miesięcy. Są stworzeni do związku

#6 Wywołuje konflikty

Bardzo nie lubi nudy, dlatego czasami specjalnie wywołuje napięcia. Dla niego to okazja, aby pokazać swoje emocje i udowodnić przeciwnikowi, że nie ma racji.

#7 Szantażuje emocjonalnie

Zdarza mu się traktować nawet najbliższych jako swoich zakładników. W efekcie wszyscy wokół tańczą tak, jak Rak im zagra.

#8 Nigdy nie przyznaje się do winy

Pozuje na bezbronnego aniołka i robi to bardzo przekonująco. Do samego końca broni swoich racji, nawet jeśli sam już w to nie wierzy.

#9 Nikogo nie pyta o zdanie

Działa szybko, impulsywnie i bez wyrzutów sumienia. Jest przywódcą, który chce organizować życie wszystkim. Bardzo nie lubi sprzeciwu.

#10 Lubi przede wszystkim siebie

Nie uważa się za chodzący ideał, bo ma sporo kompleksów, ale w innych dostrzega znacznie więcej wad.

Tak przynajmniej wygląda to w horoskopie. Potwierdzasz?

Zobacz również: Znaki zodiaku, z którymi trudno wytrzymać. Przebywanie z nimi jest męczące

Polecane wideo

Horoskop na CZERWIEC dla 12 znaków zodiaku
Horoskop na CZERWIEC dla 12 znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.07.2020 09:44
Cos dziwnego... przez przypadek natknelem sie dzis na horoskop ale przez to ze lubie nowe rzeczy przeczytalem swoj znak zodiaku co dziwne czytaja ten artykul przytoczylem sobie moj problem ktory mnie dreczy od pewnego czasu, w streszczeniu nie dogadywalem sie z bliskim znajomym ktory byl dla mnie zawsze jakis tajemniczy i patrzal na korzysci po zaglebieniu przez noc w znaki zodaiaku nabralem nowe spojrzenie na to co to oznacza, ten wpis tylko to potwierdza. Inne spojrzenie na ludzi i ich zachowania, dzieki:)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.06.2020 07:11
Wszystko to co było w opisie jest szczrą prawdą przekonałem się na własnej skórze
odpowiedz
Aga (Ocena: 5) 10.06.2020 17:48
W 100 % prawda cechach tego znaku Ale mam nadzieję że może są wyjatki
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.06.2020 12:55
Jestem rakiem i zgadzam się z opisem poza jednym...umiem przyznać sie do winy i rzadko wykorzystuję szantaż.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.06.2020 11:37
Jeżeli już bawimy się w horoskopy to bardziej ten opis pasuje do np. Skropiona. Raki z natury są wycofane, spokojnie. Obserwują ale nigdy nie rozpoczynają konfliktów, bronią się ale tylko wtedy kiedy muszą, ogólnie raczej unikają spięć i przykrych sytuacji.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie