Znaki zodiaku, które są maksymalnie dopasowane w łóżku. Między nimi aż iskrzy!

Astrologia podpowiada, z jakim znakiem masz szansę na kosmiczny orgazm!
Znaki zodiaku, które są maksymalnie dopasowane w łóżku. Między nimi aż iskrzy!
fot. iStock (nd3000)
05.06.2020
Zuzanna Niedzielska

Wiele czynników składa się na udane życie intymne i nie zawsze jest to wyłącznie miłość. Czasami między kochankami pojawia się wyjątkowa chemia, która jest w stanie zapewnić im spełnienie. Zależy to między innymi od indywidualnego temperamentu, preferencji czy nawet fantazji seksualnych i tego, czy wzajemnie je podzielają. 

Zobacz również: Znaki zodiaku, które łączy niezwykła więź. Powinny trzymać się razem

Na to z kolei może mieć wpływ żywioł, który jest wpisany w naszą datę urodzenia. Okazuje się, że na nasze życie seksualne ogromny wpływ mają wzajemne znaki zodiaku. To od nich zależy jego jakość i nasza satysfakcja. Po co błądzić w tym temacie, jeżeli o radę można zapytać Astrologię? 

Znaki zodiaku dopasowane w łóżku

Jesteś ciekawa, z jakim znakiem zodiaku masz szansę na kosmiczny orgazm? Sprawdź najlepsze połączenie.

Baran + Strzelec

Baran przenosi swój ognisty żywioł do sypialni. Szuka kochanka z temperamentem, który również lubi pikantny seks. Pomija grę wstępną i woli przejść do sedna. Osiągnie satysfakcję z równie energetycznym Strzelcem, który lubi eksperymenty czy seks w plenerze. Obydwoje stronią od nudy i rutyny. Niestety, w stałym związku mogą doprowadzić się wzajemnie do destrukcji.

Byk + Rak

Byk czerpie przyjemność z długiej gry wstępnej, którą rozpoczyna już na randce w restauracji. Powoli uwodzi, angażując do tego wszystkie zmysły. Choć nie wybiera wyszukanego seksu, może spędzić w sypialni wiele godzin. To doskonały kochanek dla emocjonalnego Raka. Zaspokoi go swoją cierpliwością i subtelnością. Obydwa znaki lubią doznawać długiej rozkoszy, będąc stymulowane przez różne bodźce. Mogą z tego zrobić cały maraton i tylko zamawiać jedzenie do łóżka.

Bliźnięta + Wodnik

To połączenie nie znudzi się szybko. Bliźnięta są otwarte na łóżkowe eksperymenty, a dla Wodnika liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Nie wstydzą się uprawiać seksu w nietypowych miejscach, kochać się przez kamerkę i szukać przygód. Wodnik lubi mówić na głos o tym, co zamierza zrobić ze swoim partnerem, a Bliźnięta o dwóch twarzach nieustannie z nim flirtują.

Rak + Skorpion

Ten łóżkowy duet może stać się prawdziwym uzależnieniem, a później przerodzić w długotrwały związek. Uwodzicielski Skorpion być może nie cieszy się najlepszą reputacją, ale za to uczyni seks z Rakiem namiętnym połączeniem dusz i ciał. Kiedy Rak w końcu poczuje się bezpiecznie, puści w sypialni wodze fantazji. Skorpion, który ceni głęboką uczuciowość, stanie się dla niego idealnym kochankiem. Patrzenie sobie w oczy podczas przekraczania granic przyzwoitości zapewni im niesamowity orgazm.

Strzelec + Lew

Ten ognisty duet jest tak szalony w łóżku, że trudno wyobrazić sobie ostrzejsze połączenie. Partnerzy kierują się potężnym pożądaniem, odważnym wyrażaniem siebie oraz chęcią dominacji. Spełniają swoje pikantne fantazje, których inni mogliby się wystraszyć. Seks stanowi dla nich wieczne polowanie, w którym wymieniają się rolami i swobodnie odkrywają swoją seksualność.

Panna + Koziorożec

Ten romans zapewni Ci równowagę. Wiele wspólnych cech tych znaków powoduje, że seks jest dla nich prawdziwą przyjemnością. Ich natura dba o zaspokajanie potrzeb drugiej osoby, więc dają sobie dużo czułości i opieki. Ich specjalność, to... seks oralny. Nie wychodzą z łóżka, dopóki oboje nie osiągną licznych orgazmów!

Waga + Baran

Mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają, a ta para ma niewiele wspólnych cech. Baran lubi przejmować inicjatywę, podczas gdy Waga dąży do balansu z partnerem. W łóżku natomiast Waga odnajdzie w Baranie idealnego kochanka. Nauczy go, jak zwolnić i czerpać przyjemność z seksu całą noc. Z kolei rogaty znak zodiaku udowodni jej, że uległość też może być przyjemna. 

Ryby + Skorpion

Romantyczne Ryby poczują ze Skorpionem niesamowitą chemię. Oboje są namiętnymi duszami, nastawionymi na wyrażanie emocji i dzikie fantazje. Te dwa wodne znaki lubią wysublimowaną sztukę uwodzenia. Szczere wyrażanie potrzeb to dla nich podstawa orgazmu. W łóżku kierują się nieskończoną kreatywnością i lubią przekształcać marzenia w rzeczywistość. Można powiedzieć, że to astrologiczni friends with benefits. Czasami lubią zakończyć kłótnię w sypialni.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, które wkrótce powiedzą „tak”. Zaręczyny to tylko kwestia czasu

Źródło: elle.pl

Polecane wideo

Horoskop na CZERWIEC dla 12 znaków zodiaku
Horoskop na CZERWIEC dla 12 znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.8 / 5
gość (Ocena: 4) 09.06.2020 23:52
Polecam nowoczesny monitor płodności Afrodyta smart, który współgra z darmową aplikacją na telefon Afrodyta.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 06.06.2020 23:19
Bliźnięta wodnik eleganckooo 100/10 PDW
odpowiedz
Widzę znaki (Ocena: 5) 05.06.2020 22:42
Byk + Rak zgodność z opisem 95/100 :D
odpowiedz
Deria (Ocena: 5) 05.06.2020 16:46
Od jakiegoś czasu nie mam partnera, ale szczerze powiem, że nie martwi mnie to bardzo. Trochę odpocznę, a jeśli chodzi o kwestię seksualności - radzę sobie, kupiłam wibrator z ruchomą główką, Deep Fantasy. Świetny jest :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie