Najlepsi faceci rodzą się na przełomie tych dwóch miesięcy. Są stworzeni do związku

Istnieje przynajmniej 10 powodów, dlaczego warto dać im szansę.
Najlepsi faceci rodzą się na przełomie tych dwóch miesięcy. Są stworzeni do związku
Fot. Unsplash
27.05.2020

Jak znaleźć idealnego faceta? Gdyby to było takie proste, wtedy nie musiałybyśmy się nad tym zastanawiać. Tym bardziej, że perfekcja jest mocno przereklamowana, więc partner nie może być zbyt doskonały. U płci przeciwnej cenimy inteligencję, wierność i troskę, ale też mocny charakter, a czasami nieprzewidywalność. Mężczyzna musi być dobry i przy okazji „jakiś”.

Zobacz również: Miesiąc, w którym rodzą się najbardziej rozchwytywane dziewczyny

Wypisz, wymaluj: Strzelec - przekonuje „Your Tango”. Według portalu faceci urodzeni na przełomie listopada i grudnia są stworzeni do związku, bo nie sposób się z nimi nudzić. Potrafią pokazywać prawdziwe emocje, są silni, a przy tym wrażliwi i po prostu fascynujący. Drobne wady tylko dodają im atrakcyjności.

I mamy na to aż 10 dowodów.

mężczyzna

Charakterystyka Strzelca

#1 Ciekawość

Strzelec nigdy nie twierdzi, że wszystko już wie. Uwielbia poznawać świat i ludzi, bo jest ciągle żądny wiedzy. Nie satysfakcjonują go najprostsze wytłumaczenia. Wszystko chce sprawdzić na własną rękę.

#2 Optymizm

Życie nie zawsze go rozpieszcza, ale mimo to nie traci pogody ducha. Z góry zakłada, że tym razem na pewno mu się powiedzie. Jeśli okaże się inaczej - spróbuje jeszcze raz i tak do skutku. Nigdy się nie poddaje.

#3 Wolność

Jeśli marzysz o tym, by zrobić ze swojego partnera pantoflarza - trafiłaś najgorzej, jak to tylko możliwe. Strzelec jest lojalny i oddany, ale nie można nim poniewierać. Potrzebuje sporo przestrzeni. Nie bój się, nie ucieknie.

#4 Niecierpliwość

Nie ma co ukrywać - jest w gorącej wodzie kąpany, co ma swoje zarówno dobre, jak i złe strony. Na pewno trudno mu zarzucić, że siedzi z założonymi rękami i czeka na mannę z nieba. Zdecydowanie woli działać.

#5 Mobilność

Kapcie, książka, kanapa… To zdecydowanie nie są jego klimaty. Strzelec lubi spędzać czas z najbliższymi, ale trudno nazwać go domatorem. Jest ciekawy świata, dlatego ciągle go nosi. Na brak atrakcji nie będziesz narzekać.

Zobacz również: Uważaj na facetów spod tego znaku zodiaku. Trudno ich zadowolić

zakochana para

#6 Dokładność

W wielu kwestiach jest pedantem, ale spokojnie - nie chorobliwym. Stara się robić wszystko jak najlepiej, choć zdaje sobie sprawę, że nie zawsze jest to możliwe. Bardzo się stara i warto to docenić.

#7 Wspaniałomyślność

Można powiedzieć o nim wiele, ale nie to, że myśli tylko o sobie. Wręcz przeciwnie - niemal wszystko robi z myślą o innych. Uwielbia pomagać i dawać prezenty, bo wtedy czuje się potrzebny.

#8 Powaga

Potrafi żartować i ma świetne poczucie humoru, ale nie jest tylko śmieszkiem. Odnajduje się w każdej sytuacji i kiedy trzeba zachować powagę - po prostu to robi.

#9 Idealizm

Niektórzy nazwą to naiwnością, ale Strzelec naprawdę wierzy, że wszyscy ludzie są dobrzy, a w życiu nie ma przypadków. Jest cierpliwy, tolerancyjny i przyjaźnie nastawiony. Nie skrzywdziłby nawet muchy.

#10 Szczerość

Według niego prawda zawsze się obroni. Nie lubi niedomówień, dlatego gra w otwarte karty. Robi to jednak w taki sposób, aby nikogo do siebie nie zrazić.

Brzmi dobrze, prawda?

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, którym ślub nie jest pisany. Męczą się w małżeństwie

Polecane wideo

Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek?
Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek? - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 3.5 / 5
ustrzelona (Ocena: 1) 14.06.2020 23:12
Mój jest strzelcem. Nic go nie interesuje. Ciągle tylko strzela z procy do ptaków.
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 27.05.2020 22:07
Dla mnie Strzelce są zbyt silnymi charakterami, ale na pewno niektórym mogą się podobać.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.05.2020 15:56
O tak Strzelce są takie zdecydowanie.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 27.05.2020 11:10
bzdury
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.05.2020 05:25
taaak moj jest strzelcem, najlepszy facet jakiego mozna sobie wymarzyc
odpowiedz

Polecane dla Ciebie