Znaki zodiaku, które uwielbiają bawić się w swatkę. I bardzo im to wychodzi!

One na pewno pomogą Ci znaleźć drugą połówkę.
Znaki zodiaku, które uwielbiają bawić się w swatkę. I bardzo im to wychodzi!
Fot. Unsplash
25.05.2020

Kiedyś korzystanie z usług swatki było czymś zupełnie naturalnym, a wręcz żaden związek nie mógł zostać zatwierdzony bez jej udziału. Dziś rolę matchmakerki przejęły głównie aplikacje randkowe, które zaledwie w parę sekund wskazują, czy dana osoba nadaje się na “matcha”. Nie da się jednak zaprzeczyć temu, że algorytmy bazują głównie na bardzo powierzchownych cechach. 

Zobacz również: 11 miejsc, w których poznasz fajnego faceta

Jest jeszcze opcja bycia swatanym przez znajomychWielu singli liczy na to, że ich przyjaciele pomogą im w poznaniu swojej drugiej połówki na wspólnych wyjściach, imprezach czy wyjazdach. Czasami takie wyjście okazuje się najlepsze. Zwłaszcza, jeśli w kręgu takich przyjacielskich swatek znajdują się osoby spod poniższych 3 znaków zodiaku. To właśnie one mają zadatki na najlepsze matchmakerki i są w stanie dobrać do siebie idealnie dopasowaną parę. 

Znaki zodiaku, które swatają znajomych

Fot. Unsplash.com

Znaki zodiaku, które swatają znajomych

Bliźnięta 

Bliźniak kieruje się przede wszystkim wrodzoną ciekawością do świata i do ludzi. Z tego względu jest świetnym i przenikliwym obserwatorem i jest w stanie poznać inne osoby na naprawdę głębokim poziomie. Jeśli zauważy, że dana osoba mogłaby być dobrym partnerem dla któregoś z jego przyjaciół, na pewno będzie to coś więcej niż tylko zauroczenie oparte na wyglądzie zewnętrznym i powierzchownych cechach. Z tego względu zawsze warto brać sobie słowa Bliźniaka do serca.  

Panna 

Osoby spod znaku Panny to wręcz urodzone swatki. To wnikliwi obserwatorzy, którym nie umknie żaden szczegół, a do tego są bardzo krytyczne. Dzięki temu rozpoznają zarówno pozytywne, jak i negatywne cechy drugiej osoby. Mają też analityczny umysł, dzięki czemu doskonale wiedzą, jak najlepiej połączyć ze sobą daną parę. A do tego szczerze zależy im na szczęściu swoich przyjaciół, więc zawsze działają zgodnie z najlepszymi intencjami.  

Waga 

Waga to znak zodiaku, który pozostaje pod wpływem Wenus, planety utożsamianej z pięknem i miłością. Z tego względu Wagi potrafią w mig ocenić, jakie osoby stworzyłyby udany związek. Poza tym ten znak zodiaku ceni sobie harmonię i równowagę, co przekłada się na talent do dobierania w pary osób, których temperamenty wzajemnie by się równoważyły. W dodatku Wagi są z natury niezwykle towarzyskie i mają szeroki krąg znajomych – to pozwala im wprost przebierać w kandydatach do idealnych związków. 

Zobacz również: Najlepsze żony rodzą się na przełomie tych dwóch miesięcy. Niczego im nie brakuje

Polecane wideo

Imiona dopasowane do znaku zodiaku. Trudno wymyślić lepsze połączenie
Imiona dopasowane do znaku zodiaku. Trudno wymyślić lepsze połączenie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie