Znaki zodiaku, które słyną z długiego języka. Zdradzą każdą tajemnicę

Uważaj, komu powierzasz swoje sekrety.
Znaki zodiaku, które słyną z długiego języka. Zdradzą każdą tajemnicę
Fot. Unsplash
22.05.2020

Oficjalnie każdy jest dyskretny. Wierzymy, że powierzając komuś sekret, ten pozostanie wyłącznie między nami. Po chwili jednak nawet najbardziej poufna informacja dociera także do osób, które nigdy nie powinny jej poznać. Szukamy źródła przecieku i tracimy resztki zaufania. Zazwyczaj sami też nie jesteśmy bez winy.

Zobacz również: Miesiąc, w którym rodzą się najbardziej rozchwytywane dziewczyny

Dochowanie tajemnicy to dla większości z nas ogromne wyzwanie. Z jednej strony jest lojalność wobec przyjaciela, a z drugiej - chęć zabłyśnięcia w towarzystwie. Niektóre sekrety tak bardzo nam ciążą, że musimy się nimi jak najszybciej podzielić.

Oni coś o tym wiedzą - czytamy na portalu „Dziennika Polskiego”, którego redakcja zajrzała w gwiazdy i stworzyła listę największych plotkarzy wśród znaków zodiaku. 4 z nich mają słynąć z wyjątkowo długiego języka.

Znaki zodiaku, które plotkują

znak zodiaku strzelec

Strzelec

Skrupulatnie gromadzi wszystkie zdobyte informacje i wykorzystuje je w odpowiednim momencie. Zazwyczaj wtedy, kiedy chce osiągnąć swój cel - zainteresować rozmówcę albo zdyskredytować osobę, która powierzyła mu tajemnicę. Nie potrafi trzymać języka za zębami, a plotkowanie to jego żywioł. Zwłaszcza, jeśli dowiedział się czegoś bardzo pikantnego.

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta

Wyjątkowo skomplikowana, bo podwójna osobowość. Często miewa wahania nastroju, a jego podejście do pewnych spraw zmienia się jak w kalejdoskopie. Niektórzy twierdzą, że bywa dwulicowy i właśnie dlatego warto uważać z powierzaniem mu sekretów. Może je w każdej chwili wygadać. Nie ze złości, ale dlatego że lubi mieć wpływ na rzeczywistość. Choć to i tak marne pocieszenie.

Zobacz również: Znaki zodiaku, którym brakuje przyjaciół. Nie potrafią nawiązywać nowych znajomości

znak zodiaku waga

Waga

Osoba urodzona pod tym znakiem nie za bardzo przywiązuje się do ludzi i często zmienia zdanie. Jednego dnia możesz być jej najlepszym przyjacielem, a kolejnego Waga może stwierdzić, że nic was już nie łączy. Z tego powodu ma dość luźny stosunek do tajemnic. Kiedy w jej życiu nie dzieje się nic ciekawego, wtedy opowiada o innych. I nie odczuwa z tego powodu wyrzutów sumienia.

znak zodiaku baran

Baran

W życiu dba przede wszystkim o własny interes i nie przejmuje się uczuciami innych. Chyba, że kilku najbliższych osób. Do przyjaciół i znajomych ma dość luźny stosunek, bo przecież w każdej chwili może ich wymienić. Powtarza niemal wszystko, co usłyszy od innych. Czasami z roztargnienia, a kiedy indziej ze zwykłej złośliwości. Do każdej historii dokłada też coś od siebie.

Zobacz również: Uważaj na facetów spod tego znaku zodiaku. Trudno ich zadowolić

Polecane wideo

6 znaków zodiaku, które wszystkich trzymają na dystans. Zbyt mocno boją się zranienia
6 znaków zodiaku, które wszystkich trzymają na dystans. Zbyt mocno boją się zranienia - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.05.2020 10:43
Ja też. Sama jestem strzelcem i lubię plotkować :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.05.2020 07:56
Wiedziałam, że strzelec na 1. miejscu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie