Uważaj na facetów spod tego znaku zodiaku. Trudno ich zadowolić

Związek z nimi to spore wyzwanie.
Uważaj na facetów spod tego znaku zodiaku. Trudno ich zadowolić
Fot. Unsplash
20.05.2020

Choć niechętnie się do tego przyznajemy, to faktem jest, że niektórzy uzależniają swoje życie uczuciowe od horoskopu. Wystarczy poznać znak zodiaku adoratora i od razu wiadomo - ten zupełnie nie rokuje, innemu warto dać szansę, a tamten jest idealnym kandydatem na męża. Efekty bywają oczywiście różne, ale niektórych wcale to nie zraża.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, którym ślub nie jest pisany. Męczą się w małżeństwie

Z miłosnej astrologii dowiadujemy się, które znaki do siebie pasują, a kiedy relacja z góry skazana jest na niepowodzenie. Tym razem będzie jednak trochę inaczej, bo mowa jest tylko o jednym zodiaku. Ale wyjątkowo trudnym w obyciu - twierdzi „Your Tango”. Według portalu, każda z nas powinna potraktować to jako ostrzeżenie.

Poznałaś chłopaka urodzonego pomiędzy 21 marca a 19 kwietnia? Sprawdź, czego możesz się po nim spodziewać.

znak zodiaku baran

Wady Barana

#1 Ma tysiąc pomysłów na minutę

Brzmi dobrze? Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od życia. Jeśli cenisz sobie przewidywalność i święty spokój - przy nim raczej nie odpoczniesz. Ciągle go nosi.

#2 Trzeba go ciągle chwalić

Wydaje się pewny siebie, ale pod tą maską skrywa się wrażliwy chłopiec spragniony komplementów. Na każdym kroku szuka potwierdzenia, że wszystko robi najlepiej.

#3 Wścieka się z byle powodu

Emocje dosłownie w nim buzują. Nawet jeśli od rana jest w świetnym humorze, to wcale nie oznacza, że chwilę później nie urządzi karczemnej awantury. Tak dla sportu.

#4 Prawie niczego nie planuje

Spontaniczność to jego drugie imię, co przez chwilę może wydawać się urocze, ale na dłuższą metę potrafi zmęczyć. Podejmuje nieprzemyślane decyzje i oczekuje dla nich pełnej akceptacji.

#5 Szybko się deklaruje

To nie wada, ani zaleta, ale jedna z jego cech. Wystarczy chwila, żeby wyznał ci miłość i zaczął planować ślub. A co z tego wyjdzie, to życie dopiero pokaże.

Zobacz również: Najtrudniejszy znak zodiaku. Jeszcze nikomu nie udało się go ujarzmić

znak zodiaku baran

#6 Jest wyjątkowo lojalny

Teoretycznie nie ma na co narzekać, bo wokół nas jest coraz mniej takich ludzi. Jego lojalność łączy się jednak z ogromnym uporem. Każdą zmianę odbiera jako zdradę.

#7 Ma zadatki na pracoholika

Być może nie dotyczy to obowiązków domowych, ale w życiu zawodowym łatwo traci umiar. Kiedy trzeba coś zrobić, wtedy zostaje po godzinach i nie oczekuje nawet zapłaty.

#8 Często podejmuje ryzyko

Podobno każdy mężczyzna powinien mieć w sobie żyłkę hazardzisty, ale bez przesady. Baran zazwyczaj nie kalkuluje ryzyka i po prostu idzie na żywioł. Z różnym skutkiem.

#9 Potrzebuje sporo przestrzeni

Szybko się deklaruje i jest do bólu lojalny, ale to nie oznacza, że można go osaczyć. Kiedy chce mieć święty spokój, wtedy trzeba zejść mu z drogi. Inaczej zrobi się nieprzyjemny.

#10 Jest w gorącej wodzie kąpany

Wszystko ma być tu i teraz. On musi być pierwszy.

Odważysz się dać mu szansę?

Zobacz również: Miesiąc, w którym rodzą się najbardziej rozchwytywane dziewczyny

Polecane wideo

Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek?
Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.05.2020 16:32
Ja nie polecam mężczyzny Panny - na początku czaruje a potem wychodzi z niego narcyz i wiecznie zniezadowolony perfekcjonista. Żadna kobiet nie będzie wystarczająco dobra dla niego
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.05.2020 13:20
znam takiego faceta z pod znaku barana. Normalnie cały jego opis!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.05.2020 08:02
Jestem z baranem i dużo w tym prawdy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie