Najtrudniejszy znak zodiaku. Jeszcze nikomu nie udało się go ujarzmić

Osoby urodzone na przełomie tych dwóch miesięcy miewają ciężki charakter.
Najtrudniejszy znak zodiaku. Jeszcze nikomu nie udało się go ujarzmić
Fot. iStock
16.05.2020

Niektórzy twierdzą, że moment narodzin nigdy nie jest kwestią przypadku. Inni sugerują, że na konkretną datę nikt i nic nie ma wpływu, ale ta rzutuje na całe nasze przyszłe życie. Specyficzny układ gwiazd ma decydować o naszych mocnych i słabych stronach, osobowości oraz predyspozycjach. Nie zawsze w pozytywny sposób.

Zobacz również: Najpiękniejsze znaki zodiaku. Dziewczyny urodzone w tych miesiącach budzą zachwyt

Dobrze wiedzą o tym osoby urodzone na przełomie maja i czerwca, które powszechnie uważane są za wyjątkowo „trudne”. Pytanie tylko, czy to tylko niegroźny mit, a może jednak coś w tym jest? Bliźniętom zarzuca się całkiem sporo, a portal „Your Tango” postanowił sprawdzić, skąd to się bierze.

Czy osoby świętujące urodziny pomiędzy 23.05 a 21.06 faktycznie mają coś na sumieniu? Oto, co mówi na ten temat astrologia.

znak zodiaku bliźnięta

Wady Bliźniąt

#1

Bliźnięta jak nikt potrafią działać innym na nerwy. To nie oznacza, że są złośliwe - zazwyczaj robią to całkowicie nieświadomie i nie mają niczego złego na myśli.

#2

Bliźnięta nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu przez dłuższy czas. Ciągle szukają nowych wrażeń, co może być irytujące dla towarzyszy ceniących sobie święty spokój.

#3

Bliźnięta błyskawicznie się nudzą i porzucają swoje plany. Mają słomiany zapał, dlatego ich zapowiedzi należy traktować z dużym przymrużeniem oka. Możliwe, że nic z tego nie wyjdzie.

#4

Bliźnięta cały czas odczuwają wewnętrzny niepokój. Wydaje im się, że o czymś zapomniały albo ktoś chce im zrobić krzywdę. W relacjach z innymi ludźmi są przesadnie ostrożne.

#5

Bliźnięta nie zawsze są wiernymi partnerami. Zdarzają im się skoki w bok, nawet jeśli bardzo kochają swojego partnera. W ich pokrętnym rozumowaniu można to jakoś ze sobą pogodzić.

#6

Bliźnięta w większości kwestii są samowystarczalne. Nie za bardzo lubią współpracować, dlatego najlepiej pracują i odpoczywają w samotności. Łatwo się rozpraszają.

Zobacz również: Miesiąc, w którym rodzą się najbardziej rozchwytywane dziewczyny

złość

#7

Bliźnięta nie są istotami stadnymi. Inne znaki zodiaku lgną do ludzi - najlepiej czują się wśród rodziny i przyjaciół. Osoby urodzone na przełomie maja i czerwca wręcz przeciwnie.

#8

Bliźnięta łatwo się obrażają. Chcą, by wszystko szło po ich myśli, bo inaczej potrafią wpaść w amok. Są niecierpliwe i trochę przewrażliwione na swoim punkcie.

#9

Bliźnięta rzeczywiście miewają dwie osobowości, które zmieniają się jak w kalejdoskopie. Nigdy nie wiadomo, w jakim będą nastroju.

#10

Bliźnięta potrafią być bardzo antypatyczne. W ten sposób walczą o własną przestrzeń i zrażają do siebie ludzi, z którymi po prostu nie mają ochoty rozmawiać. A to zdarza się dość często.

#11

Bliźnięta często uzależniają od siebie. Nawet jeśli coś nam w nich nie pasuje, to trudno nam się uwolnić. Każdy, nawet najmniej sympatyczny Bliźniak ma w sobie wewnętrzny magnes.

#12

Bliźniętom zdarza się traktować związki instrumentalnie. Oczywiście są skłonne do miłości, ale ta może być uzależniona od korzyści, jakie da im konkretna relacja.

Myślicie, że jest w tym trochę prawdy?

Zobacz również: Najlepsze żony rodzą się na przełomie tych dwóch miesięcy. Niczego im nie brakuje

Polecane wideo

Majowy horoskop dla 12 znaków zodiaku
Majowy horoskop dla 12 znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 1) 07.06.2020 19:55
zgadza się tylko to że lubię samotność pozostałe to bujdy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.05.2020 10:33
Bliznieta czesto mowia,ze nic sie dla nich nie zrobilo,podczas gdy dostaly wszystko. To mocno niesprawiedliwe.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.05.2020 10:24
Niezwykle trudny znak. W skrajnosci w skrajnosc. Wykorzystuja totalnie,mowiac cos innego. .....Ale rzeczywiscie maja ten.magnes
odpowiedz
Aga (Ocena: 5) 17.05.2020 02:04
Mam urodziny 30 maja. O zgadadzam się z artykułem w zupełności
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.05.2020 23:53
10/12 z autopsji potwierdza sie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie