Miesiąc, w którym rodzą się najbardziej rozchwytywane dziewczyny

Przyszłaś na świat w tym terminie? Mamy dobre wieści.
Miesiąc, w którym rodzą się najbardziej rozchwytywane dziewczyny
Fot. Unsplash
14.05.2020

Każdy człowiek jest wyjątkowy i znak zodiaku nie ma tu raczej nic do rzeczy. Co nie zmienia faktu, że data urodzenia może w taki, a nie inny sposób wpływać na nasz charakter, osobowość, styl czy upodobania - przekonuje „Your Tango”.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które muszą uzbroić się w cierpliwość. Nieprędko znajdą miłość

Według portalu wszystkie kobiety są cudowne, ale dziewczyny z tego miesiąca mają w sobie wyjątkowy czar, któremu faceci nie są w stanie się oprzeć. To piękne, wesołe, silne i empatyczne istoty praktycznie pozbawione wad. O kim mowa? O Tobie, jeśli urodziłaś się pomiędzy 19 lutego a 20 marca.

Dlaczego Ryby są tak rozchwytywane?

dziewczyna

Zalety Ryb

#1 Rozśmieszają, jak nikt inny

Nie mają w sobie ani trochę nieprzyjemnej sztywności. Są spontaniczne, prawdziwe i swojskie. Żartują ze wszystkich, także z samych siebie. Jeśli doprowadzają do łez, to tylko ze śmiechu.

#2 Potrafią zachować spokój

Potrafią być szalone i głośne, ale zawsze dostosowują swoje zachowanie do sytuacji. Gdy trzeba zachować powagę - milczą jak grób i okazują się największym wsparciem.

#3 Są wytrawnymi uwodzicielkami

Trudno tak naprawdę powiedzieć, jak one to robią. Faktem jest jednak, że nie sposób ich nie zauważyć, a później zapomnieć. Swoją aurą trafiają prosto do serca mężczyzny.

#4 Nie mają nic złego na myśli

Niektórzy ludzie ciągle grają i spiskują, ale Ryby są przeciwieństwem takiej postawy. Wszystko robią z sercem na dłoni i wyłącznie w dobrej wierze. To nie jest typ osoby, która rani innych.

Zobacz również: Najlepsze żony rodzą się na przełomie tych dwóch miesięcy. Niczego im nie brakuje

zakochana para

#5 Mają w sobie moc

Wystarczy rzucić jakiś pomysł, a one już zabierają się do działania. Nie mają w sobie fałszywej skromności i uparcie dążą do celu. Kobiety to słaba płeć? Spójrz na Ryby, a zmienisz zdanie.

#6 Umieją zadbać o siebie

Są empatyczne, wrażliwe i pomocne, ale to nie oznacza, że zapominają o sobie. Mają własne potrzeby i ambicje, na których realizację zawsze znajdą czas. To widać.

#7 Akceptacja to ich drugie imię

Brzydzą się fałszem i odgrywaniem scenek. Są spragnione prawdy i autentyczności, dlatego akceptują wszystkich bez wyjątku. To nie oznacza, że każdego kochają, ale na pewno szanują.

#8 Nigdy się nie nudzą

Ani same ze sobą, ani partner nie ma poczucia, że traci cenny czas przy Rybie. To dziewczyna, z którą zawsze jest o czym porozmawiać, a wspólnie spędzone chwile nigdy się nie dłużą.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, którym ślub nie jest pisany. Męczą się w małżeństwie

Polecane wideo

Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek?
Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek? - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.06.2021 02:06
Seryjnymi zabójcami dzbanie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.06.2020 16:47
To nieprawda, że Ryby to takie super dziewczyny. Miałem żonę spod tego znaku. Była absolutnym zaprzeczeniem takiej opinii! Była wyjątkowym sobkiem, rozrzutną, napastliwą i mściwą. Natomiast pochlebcom dałaby wszystko, przysłowiową ostatnia koszulę. Za największego wroga uważała każdego, kto odważył się zwrócić jej uwagę, że popełniła błąd. Chociaż gdy była świadoma, że popełniła błąd, skrzętnie go ukrywała i stanowczo zaprzeczała. Gdy ktoś wątpił w jej zapewnienia, traktowała go jako swego największego wroga!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.05.2020 10:09
Był tu niedawno artykuł, że ryby są najczęściej seryjnymi mordercami😂
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie