Znaki zodiaku, które szpiegują partnerów na każdym kroku. Ciągle obawiają się najgorszego

Nieustannie szukają dowodów zdrady.
Znaki zodiaku, które szpiegują partnerów na każdym kroku. Ciągle obawiają się najgorszego
Fot. Unsplash
13.05.2020

Mówi się, że jedną z najważniejszych podstaw związku jest zaufanie. Bez niego każda relacja jest skazana na porażkę. Bo jak funkcjonować w związku, gdy partnerzy nieustannie podejrzewają siebie nawzajem o zdradę albo chcą kontrolować każdy ruch swojej drugiej połówki? Prędzej czy później taka paranoja doprowadzi do rozstania. 

Zobacz również: Właśnie tak próbujemy ukryć zdradę. Oto najpopularniejsze wymówki

Mimo to niektóre osoby dosłownie nie są w stanie powstrzymać się przed monitorowaniem każdego ruchu partnera. Takie szpiegowanie i nieufność jest charakterystyczna zwłaszcza dla paru znaków zodiaku. Które znaki zodiaku nie ufają swoim partnerom i szpiegują je na każdym kroku? 

Odpowiedzi na to pytanie udzielili ostatnio eksperci z portalu PsychicWorld.com. Przeprowadzili oni badanie na grupie ponad 2 tys. osób i zadali im pytanie na temat tego, czy kiedykolwiek przeglądali telefon, komputer czy inne rzeczy należące do partnera, szukając informacji, które mogłyby świadczyć o zdradzie. Okazało się, że niektóre znaki zodiaku mają zadatki na prawdziwych detektywów. 

Znaki zodiaku, które szpiegują partnerów

Fot. Unsplash.com

Znaki zodiaku, które szpiegują partnerów

Najbardziej podejrzliwym znakiem zodiaku okazał się Lew. Aż 75 proc. osób spod tego znaku odpowiedziało, że zdarzyło im się sprawdzać partnera. Zdaniem ekspertów z portalu PsychicWorld.com nie ma w tym nic dziwnego – w końcu Lew to znak, którego żywiołem jest ogień. Lwy zawsze pragną dominować i zrobią wszystko, by dociec do prawdy.  

Zaraz za Lwami uplasowały się Raki – 71 proc. osób urodzonych pod tym znakiem zodiaku nie ufają partnerom do tego stopnia, że postanawiają ich szpiegować. Trzecim najbardziej podejrzliwym znakiem okazały się Ryby, z których aż 69 proc. odpowiedziało, że sprawdzają, czy ich partnerzy są im wierni. Eksperci wyjaśniają, że zarówno Rak jak i Ryby to znaki, których żywiołem jest woda, w związku z czym kierują się przede wszystkim intuicjąCzy to oznacza, że ich podejrzenia o niewierność partnera okazują się słuszne? Zdaniem specjalistów - niewykluczone. 

Portal PsychicWorld.com wymienia też, które znaki zodiaku są najmniej podejrzliwe i nie czują potrzeby szpiegowania partnerów. To przede wszystkim Wodniki, z których tylko 11 proc. odpowiedziało, że zdarzyło im się przeglądać telefon i komputer drugiej połówki szukając dowodów niewierności. Równie małą podejrzliwością wykazują się Strzelce oraz Panny. 

Co sądzicie o tych ustaleniach? Spotykaliście się kiedyś z osobami spod tych znaków zodiaku? Rzeczywiście próbowały na każdym kroku udowodnić wam zdradę? 

Zobacz również: Tym znakom zodiaku możesz zaufać w ciemno. Dosłownie brzydzą się zdradą

Polecane wideo

Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek?
Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Gosciówa (Ocena: 5) 13.05.2020 21:16
No , mam męża Raka i dziwnym trafem zdarza mu się cytować moje smsy po kilku głębszych, a ja Wodniczka mam kolokwialnie mówiąc wyj"*nie , bo co ten pierdoła mógłby robić o czym ja bym nie wiedziała, wiem nawet kiedy ogląda pornole na kibelku. Jakoś nie mam nawet chęci żeby mu to kiedykolwiek wypominać. Ech, a on mi grzebie w fonie, i nawet wymiana zdań z kumplem z pracy na temat przekazania jakiejś rzeczy skutkuje oskarżeniem że pukam się z nim na klatce schodowej. Już nawet mnie to nie wkurwia, aż tak jest żałosne. Chyba się rozwiodę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie