Znaki zodiaku, w których zakochujemy się od pierwszego wejrzenia

Nikt nie jest w stanie im się oprzeć.
Znaki zodiaku, w których zakochujemy się od pierwszego wejrzenia
Fot. Unsplash
08.05.2020

Niektórzy twierdzą, że tajemnicą sukcesu jest spektakularna uroda. Inni zwracają uwagę na przyjazne usposobienie i wyjątkowy charakter. Trudno jednoznacznie określić, dlaczego niektóre osoby są rozchwytywane, a inne raczej nie mają szczęścia w miłości. Nawet jeśli teoretycznie są do siebie bardzo podobne.

Zobacz również: Najlepsze żony rodzą się na przełomie tych dwóch miesięcy. Niczego im nie brakuje

Chyba, że spojrzymy w gwiazdy, bo wtedy wszystko staje się jasne - przekonuje indiatimes.com. Portal zasięgnął opinii astrologa i w ten sposób powstała lista 5 znaków zodiaku, w których zakochujemy się od pierwszego wejrzenia. Działają niczym magnes i nikt nie jest w stanie im się oprzeć.

Czy jesteś w gronie tych szczęśliwców?

Najbardziej pożądane znaki zodiaku

znak zodiaku rak

Rak

Wyjątkowo ciepła osoba, która najpierw myśli o innych, a dopiero później o sobie. Bardzo dba o swoją rodzinę i brzydzi się zdradą. Przewidywalna, oddana, kochająca i lojalna - czy można chcieć czegoś więcej?

znak zodiaku panna

Panna

Zaraża pozytywną energią, ma w sobie czar i każdego traktuje z szacunkiem. Przyjazne usposobienie sprawia, że ludzie dosłownie do niej lgną. Wiedzą, że zawsze ich wysłucha i nigdy nie zawiedzie.

Zobacz również: Część ciała, której wszyscy Ci zazdroszczą. Zdradza to data urodzenia

znak zodiaku strzelec

Strzelec

Urodzony łowca, który ma w sobie mnóstwo zdrowej pewności siebie. Doskonale wie, czego chce i potrafi to zdobyć. Jego przebojowość działa niczym afrodyzjak. Ma w sobie to coś, dlatego trudno mu odmówić.

znak zodiaku ryby

Ryby

Romantyczna dusza, której nie zależy na urodzie czy majątku partnera. Chce jedynie czuć się kochana. Czasami bywa trochę naiwna i łatwo ją zranić, ale i tak trudno jej się oprzeć. Od razu widać, że nie ma złych zamiarów.

znak zodiaku byk

Byk

Rzadko prosi o pomoc, bo ze wszystkim radzi sobie sam. Zamiast siedzieć z założonymi rękami - realizuje kolejne cele i trudno go zatrzymać. To wyjątkowo pracowita osoba, a w dzisiejszych czasach różnie z tym bywa.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, którym ślub nie jest pisany. Męczą się w małżeństwie

Polecane wideo

Majowy horoskop dla 12 znaków zodiaku
Majowy horoskop dla 12 znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie