Znaki zodiaku, które zwracają uwagę na inteligencję partnera. Atrakcyjnym wyglądem ich nie zdobędziesz

Co innego, jeśli masz piękny umysł.
Znaki zodiaku, które zwracają uwagę na inteligencję partnera. Atrakcyjnym wyglądem ich nie zdobędziesz
Fot. Unsplash
15.05.2020

Na co przede wszystkim zwracamy uwagę u płci przeciwnej? Co decyduje o tym, że ktoś przykuwa naszą uwagę i nie możemy przestać myśleć o tej osobie? Nie da się zaprzeczyć, że w pierwszym kontakcie zwracamy uwagę przede wszystkim na wygląd. Dopiero przy bliższym poznaniu mamy szansę przekonać się, czy za atrakcyjnością fizyczną idzie coś więcej. 

Zobacz również: Najlepsze żony rodzą się na przełomie tych dwóch miesięcy. Niczego im nie brakuje

Są jednak osoby, które stawiają wygląd na ostatnim miejscu, a szukając potencjalnego partnera czy partnerki kierują się czymś zupełnie innym, a przede wszystkim - inteligencją i intelektem. Nic nie pociąga ich w drugiej osobie tak, jak umiejętność prowadzenia ciekawych, głębokich konwersacji i analizowanie różnych problemów. Jeśli jakaś cecha naprawdę jest w stanie zawrócić im w głowie, to jest to właśnie umysł. Które znaki zodiaku stawiają przede wszystkim na inteligencję u partnera? 

Znaki zodiaku, które cenią sobie inteligencję 

Bliźnięta 

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech tego znaku zodiaku jest jego wyjątkowe, oparte przede wszystkim na logice poczucie humoru, cięty język, bystrość oraz ciekawość świata. Mimo że Bliźniak nie ma najmniejszych problemów z nawiązywaniem nowych kontaktów i nigdy nie traci języka w gębie, wcale nie oznacza to, że lubi uprawiać tzw. small talk, czyli powierzchownej pogawędki. Jego uwagę przyciągnie zatem tylko taka osoba, która ma coś naprawdę coś ciekawego do powiedzenia, najlepiej na intrygujące i niszowe tematy. Bliźnięta pozostaną przy jej boku tak długo, jak długo uda jej się podtrzymać ich zainteresowanie.  

Znaki zodiaku, które cenią sobie inteligencję 

Fot. Unsplash.com

Strzelec 

Strzelec to jeden z tych znaków zodiaku, którego wyjątkowo trudno usidlić. Niektórzy twierdzą, że to wprost niemożliwe i być może mają rację - Strzelec ponad wszystko ceni sobie wolność i swobodę. Do tego w życiu kieruje się wrodzoną ciekawością i to właśnie z tego powodu chce nieustannie odkrywać i próbować nowych rzeczy oraz poznawać nowych ludzi. Jego zainteresowanie zdobędzie tylko osoba o bliźniaczym światopoglądzie, która nie będzie go ograniczać, ale da mu przestrzeń, której tak potrzebuje, a jednocześnie będzie stymulować go do podejmowania nowych wyznań i wyruszenia w kolejne przygody.  

Wodnik 

Wodnik ma opinię prawdziwego buntownika spośród wszystkich znaków zodiaku. Nic dziwnego, w końcu jego planetą opiekuńczą jest Uran, utożsamiany z wolnością i rewolucyjnymi pomysłami. Osoby spod tego znaku to urodzeni myśliciele, którzy w wolnym czasie uwielbiają snuć pomysły na temat tego, jak uczynić świat lepszym miejscem. Co ciekawe, nie kierują się przy tym emocjami, ale chłodną kalkulacją i analitycznym podejściem do rozwiązywania problemów. W życiu towarzyskim również uchodzą za niespecjalnie emocjonalnych i wylewnych, przez co mają opinię osób, które trzymają innych na dystans. Istnieje jednak sposób, aby zbliżyć się do Wodnika, a nawet przykuć jego zainteresowanie na dłużej. Wymaga to jednak przede wszystkim wielkich pokładów cierpliwości, a także ponadprzeciętnego intelektu i ciekawości do świata, która dorówna tej prezentowanej przez Wodnika. Jeśli Wodnik zakocha się w twoim umyśle, nie będzie w stanie przestać o tobie myśleć. 

Zobacz również: Tym znakom zodiaku możesz zaufać w ciemno. Dosłownie brzydzą się zdradą

Polecane wideo

Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek?
Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.05.2020 07:49
To prawda. Jestem strzelcem i facet musi mnie urzec inteligencją. Bardzo przebierałam i mogłam sprawiać wrażenie właśnie niedostępnej. Ciagle mi coś w danym facecie nie pasowało. Dopiero jak spotkałam mojego narzeczonego to od razu wiedziałam, że to ten. Szalenie inteligentny i troskliwy. Wygląd nie jest
odpowiedz

Polecane dla Ciebie