Te znaki zodiaku łatwo wpadają w uzależnienia. Sprawdź, czy masz wyjątkowo złe nawyki

Każdy z nich ma coś na sumieniu.
Te znaki zodiaku łatwo wpadają w uzależnienia. Sprawdź, czy masz wyjątkowo złe nawyki
Fot. Unsplash
04.05.2020

Seks, narkotyki i rock and roll... wiele młodych osób żyje według tej idei, imprezując i zarywając noce. Niektóre zbierają doświadczenia i znajomości na całe życie, a inne tracą zdrowie i popadają w poważny problem na wiele lat. Jednak uzależnienia to nie tylko czarne scenariusze z filmów. To też codzienne nawyki, z których nie zdajemy sobie sprawy, a kosztują nas wiele. Okazuje się, że na typ naszego nałogu, ma też wpływ układ gwiazd. Czy był dla Ciebie korzystny?
Zobacz również: Znaki zodiaku, które trzymają na dystans. Trudno się do nich zbliżyć

Lew

Ten znak zodiaku potrafi być bardzo materialistyczny. Zakupy stanowią ich lekarstwo na nudę i stres. Krótko celebrują wypłatę na swoim koncie, a kiedy karta tylko pójdzie w ruch, mogą narobić sobie sporo kłopotów finansowych. Mimo to, przyciągają do siebie obfitość i po prostu uwielbiają mieć. Lubią igrać z losem, zwłaszcza, jeżeli towarzyszy temu luźna atmosfera, dlatego mają skłonności do hazardu. Ich miejscem jest Las Vegas, gdzie nie odmówiliby zabawy.

Baran

Dla Baranów życie toczy się zbyt wolno i czasem sami próbują je trochę przyspieszyć. Praca jest dla nich sensem istnienia, dlatego od rana wspomagają się kubkiem kawy. Taka "mała czarna" to ich znak rozpoznawczy, który niestety przyprawia o lekką delirkę. Na jednej filiżance się nie kończy, więc raczą się swoim ulubionym naparem przez cały dzień. Uzależnieni rogacze cierpią później na bezsenność. Może warto zamienić kawę na yerba mate, która też dodaje energii?

Zobacz również: Znaki zodiaku, które muszą uzbroić się w cierpliwość. Nieprędko znajdą miłość

Ryby

Ryby to jeden z najwrażliwszych znaków zodiaku. Bardzo dużą wagę przywiązują do swoich emocji, które bywają bardzo zmienne. Z powodu silnych uczuć potrafią zarówno płakać nad pięknem, jak i popaść w alkoholizm. Substancje wyskokowe są dla nich możliwością ucieczki od świata, który ich nie rozumie, samotnością i codziennych problemów, których nie mają ochoty rozwiązywać. W takim stanie zdarza się, że wpuszczają do swojego życia toksyczne osoby. Choć lubią się nad sobą użalać, szybko biorą się garść i umieją odstawić złe nawyki na dobre. Wystarczy, że tego chcą.

Koziorożec

Koziorożce bardzo dużą wagę przywiązują do swojej reputacji. Konsekwentnie wspinają się po drabinie społecznej i walczą o swoją pozycję. Czasami gdy pojawiają się lęki, mają skłonności do nadużywania leków na receptę. Wiele z nich cierpi także na zaburzenia odżywiania, ponieważ za wszelką cenę chcą wyglądać atrakcyjnie. Ciężko im odróżnić społeczne wartości od osobistych potrzeb. Marząc o akceptacji i instagramowej sylwetce, uzależniają się od szkodliwych diet.

Skorpion

Zodiakalne skorpiony przepadają za łóżkowymi igraszkami, bardziej niż inne znaki. Są wręcz uzależnione od seksu, a ich temperament jest iście niepohamowany. To wspaniali kochankowie, którzy uwielbiają iść na całość. Lubią eksperymentować w sypialni i potrafią zamęczyć partnera, choć tylko nieliczni mają dostęp do ich komnaty. Czasami stosują emocjonalną manipulację, unikając kontaktu i wmawiając sobie, że samotność umożliwia im kontrolowanie emocji.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, którym ślub nie jest pisany. Męczą się w małżeństwie

A jakie są Wasze grzeszki?

Źródło: Elle

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 27.04. – 03.05.
Horoskop tygodniowy 27.04. – 03.05. - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 4.33 / 5
Awelina (Ocena: 5) 08.05.2020 21:52
Nie wiem, na ile ma tutaj znaczenie to, jakiego znaku zodiaku ktoś jest. Bliska mi osoba miała problem z nałogiem alkoholowym i trwało to naprawdę długi okres czasu. W końcu zdecydowała, że skorzysta z pomocy, postawiła na Terapie Tu i Teraz, z Krakowa. I dzięki nim staje powoli na własnych nogach.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.05.2020 18:18
Baran i w ogóle od zawsze nie piję kawy. Totalne bzdury.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie