3 znaki zodiaku, którym ślub nie jest pisany. Męczą się w małżeństwie

Ich partnerzy też nie są do końca zadowoleni.
3 znaki zodiaku, którym ślub nie jest pisany. Męczą się w małżeństwie
Fot. Unsplash
27.04.2020

Udany związek nie polega na tym, że oboje jesteśmy idealni i we wszystkim się zgadzamy. Relacja z drugim człowiekiem to sztuka kompromisu - przymykamy oczy na ewentualne wady i skupiamy się na zaletach. Nie zawsze jest to jednak możliwe, bo osobowość partnera czasami nie idzie w parze z naszymi oczekiwaniami.

Zobacz również: Najpiękniejsze znaki zodiaku. Dziewczyny urodzone w tych miesiącach budzą zachwyt

Dotyczy to wszystkich bez wyjątku, bo tego typu dylematy nie omijają nikogo. Niektórzy należą jednak do grupy szczególnego ryzyka - przekonuje „Your Tango”. Portal zaczerpnął opinii profesjonalnego astrologa, a ten bez wahania wskazał 3 znaki zodiaku, które mają najmniejsze szanse na zgodne małżeństwo.

Problem leży po ich stronie.

znak zodiaku panna

Znaki zodiaku, które nie nadają się do małżeństwa

Panna

Ambicja i dążenie do perfekcji to teoretycznie nic złego, ale wszystko ma swoje granice. Panna za wszelką cenę chce być we wszystkim najlepsza i nie znosi przegrywać. Często krytykuje swojego partnera i wyżywa się na nim, gdy coś jej nie wychodzi. Cały czas działa na najwyższych obrotach, nie potrafi odpoczywać i zwyczajnie się wyluzować. Takie ciągłe napięcie nie sprzyja raczej udanej relacji.

Zobacz również: W tym wieku spotkasz miłość swojego życia. Poznaj wyjątkowo dokładną przepowiednię

znak zodiaku waga

Waga

Największy problem Wagi to nieumiejętność podejmowania szybkich decyzji. Nad wszystkim strasznie długo się zastanawia i ma coraz więcej wątpliwości. Boi się konsekwencji swoich działań, co raczej nie ułatwia życia we dwoje. Na niemal każde pytanie odpowiada „nie wiem” i zrzuca odpowiedzialność na swojego partnera. Sama nie wie czego chce i oczekuje, że wszystko spadnie jej z nieba.

znak zodiaku rak

Rak

Nikt nie miewa takich wahań nastroju jak Rak. Błyskawicznie przechodzi ze skrajności w skrajność - raz się śmieje, a po chwili płacze. Trudno określić, w jakim aktualnie jest humorze, bo wystarczy krzywe spojrzenie lub słowo za dużo, aby wpadł w histerię. Często zmienia zdanie, dlatego jego partner nie czuje się w związku zbyt bezpiecznie. Najpierw coś obiecuje, a później o tym zapomina.

Masz podobne spostrzeżenia?

Zobacz również: Najlepsze żony rodzą się na przełomie tych dwóch miesięcy. Niczego im nie brakuje

Polecane wideo

Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 3.67 / 5
Rak (Ocena: 1) 08.05.2020 22:23
Ja mam znak zodiaku rak i w życiu nie miałam wachan nastroju... A pozatym w jednym artykule piszecie ze raki najbardziej kochają rodzinę itd. A teraz ze sie mecza w małżeństwie? Jaki to ma sens idioci?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.04.2020 10:05
Można by tak stwierdzić patrząc tylko na znaki słoneczne, ale oprócz nich jest coś więcej co bardziej decyduje o charakterze.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.04.2020 21:59
Raki są histerykami przewrażliwionym i na swoim punkcie , dzizas czemu ja mam męża nowotwora ....
odpowiedz
Beata (Ocena: 5) 27.04.2020 19:56
Przecież te znaki zodiaku nie są prawdziwe, kto w to wierzy. Ja powinnam się nienawidzić z moim mężem, a jesteśmy dobraną parą. A wesele mieliśmy rewelacyjne - pyszne jedzenie od Catering Arts!
odpowiedz
Ambrozja (Ocena: 1) 27.04.2020 16:08
Mój tata jest panną a mama wagą... Są razem 35 lat, z czego 28 w związku małżeńskim i mają się świetnie hihi
odpowiedz

Polecane dla Ciebie