Znaki zodiaku, które muszą uzbroić się w cierpliwość. Nieprędko znajdą miłość

Długo błądzą, zanim spotkają pokrewną duszę.
Znaki zodiaku, które muszą uzbroić się w cierpliwość. Nieprędko znajdą miłość
Fot. Unsplash
24.04.2020

Chyba wszyscy słyszeliśmy o długoletnich związkach, które zaczęły się we wczesnej młodości i trwają z powodzeniem przez kolejne dziesiątki lat. Niektórzy mają to szczęście, że zakochują się od razu we właściwej osobie. W większości przypadków musimy jednak uzbroić się w cierpliwość i dopiero któryś partner z kolei okazuję się tym jedynym.

Zobacz również: Najpiękniejsze znaki zodiaku. Dziewczyny urodzone w tych miesiącach budzą zachwyt

Z czego to wynika? Kluczowe znaczenie może mieć moment przyjścia na świat - czytamy na „Your Tango”. Portal przekonuje, że tak naprawdę wszystko zapisane jest w gwiazdach. Każdy znak zodiaku ma własne „miłosne tempo”, którego nie jesteśmy w stanie przyspieszyć, ani spowolnić.

Sprawdź, komu przyjdzie czekać trochę dłużej, niż pozostałym. Na ślub przed trzydziestką mają statystycznie najmniejsze szanse.

Kiedy poznam swoją miłość?

znak zodiaku lew

Lew

Wchodzi w kolejne relacje, z których niewiele wynika. Dlaczego? Bo sam tak naprawdę nie wie, czego oczekuje od związku. Kilka razy musi zostać zraniony lub sam złamie komuś serce, zanim zrozumie, z kim chce spędzić życie.

znak zodiaku panna

Panna

Ciągle szuka dziury w całym, co na pewno nie ułatwia poszukiwań. Ma tendencję do krytykowania kolejnych partnerów, którzy prędzej czy później będą mieli tego dosyć. Pokrewną duszę znajdzie dopiero wtedy, kiedy sobie odpuści.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które tworzą toksyczne przyjaźnie

znak zodiaku strzelec

Strzelec

W życiu ceni przede wszystkim swoją wolność i niezależność, dlatego trudno mu stworzyć trwałą relację. Czuje się osaczony przez partnera, nawet gdy ten niczego złego nie robi. Bo się zaangażować i pójść na kompromis, co może oznaczać długie lata samotności.

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec

Ma konkretne plany na przyszłość, które konsekwentnie realizuje. Jest spragniony miłości, ale nie zaangażuje się, dopóki nie osiągnie swoich celów. Najpierw kariera, a dopiero później trwały związek. Wcześniej nie chce się rozpraszać.

znak zodiaku baran

Baran

Lubi ludzi, dobrą zabawę, niezobowiązujące znajomości. Wciąż szuka nowych wrażeń, a młodość chce przeżyć intensywnie. Musi się wyszumieć, a dopiero później zapragnie stabilizacji. Prawdopodobnie dopiero po trzydziestce.

Zobacz również: W tym wieku spotkasz miłość swojego życia. Poznaj wyjątkowo dokładną przepowiednię

Polecane wideo

Horoskop: Ta data w 2020 roku będzie dla Ciebie najszczęśliwsza
Horoskop: Ta data w 2020 roku będzie dla Ciebie najszczęśliwsza - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.04.2020 21:00
Coś w tym jest cholera, pozdrawiam, Strzelec.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie