Znaki zodiaku, które trzymają na dystans. Trudno się do nich zbliżyć

Potrzebują dużo przestrzeni osobistej. Także w związku.
Znaki zodiaku, które trzymają na dystans. Trudno się do nich zbliżyć
Fot. Unsplash
20.04.2020

Każda relacja międzyludzka polega na pewnego rodzaju interakcji. Tylko od nas zależy, jak bardzo się do siebie zbliżymy. Niektórzy ludzie są spragnieni intymności i czułych gestów, a inni nawet będąc w związku trzymają partnera na dystans. To bardzo indywidualna cecha.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które tworzą toksyczne przyjaźnie

Wszyscy inaczej postrzegamy tzw. przestrzeń osobistą. Jedni potrzebują bliskiego kontaktu z drugim człowiekiem, a są też tacy, którzy bardzo cenią swoją niezależność. Od czego to zależy? Portal „Elite Daily” przekonuje, że istotnym czynnikiem może być data naszych narodzin.

Oto znaki zodiaku, które charakteryzuje silny indywidualizm. Nie stronią od ludzi, ale czasami potrzebują od nich odpocząć.

Znak zodiaku a niezależność

znak zodiaku byk

Byk

Bardzo silna osobowość. Zawsze stawia na swoim i nie za bardzo przejmuje się cudzym zdaniem. Podejmuje niezależne decyzje, czasami zupełnie nie biorąc pod uwagę potrzeb ukochanej osoby. Zbyt bliska relacja zwyczajnie go przytłacza, dlatego potrafi nagle zniknąć i wraca dopiero wtedy, gdy jest na to gotowy.

znak zodiaku panna

Panna

Wszystko dokładnie planuje i nie ma w niej za grosz spontaniczności. Nie lubi, kiedy ktoś ingeruje w ustalony przez nią harmonogram. Ponad wszystko ceni swoją niezależność, która czasami utrudnia relacje z innymi ludźmi. Lubi czuć się potrzebna, ale nie może to oznaczać uzależnienia od drugiej osoby.

Zobacz również: Policyjne statystyki nie kłamią. To najbardziej niebezpieczne znaki zodiaku

znak zodiaku skorpion

Skorpion

Do relacji międzyludzkich ma dość luźny stosunek. Często nie przychodzi na umówione spotkanie i nie ma zamiaru się z tego tłumaczyć. Kiedy chce być sam - odcina się od wszystkich, a dzieje się to dość często. Najlepiej czuje się we własnym towarzystwie, kiedy ma czas spokojnie pomyśleć.

znak zodiaku strzelec

Strzelec

Raczej nie jest fanem tradycyjnych związków, które wszystko robią razem. Nie wierzy w teorię dwóch połówek tego samego jabłka - ceni swój indywidualizm i tego samego oczekuje od partnera. Zbyt długie przebywanie z jedną osobą w zamkniętym pomieszczeniu to dla niego największy koszmar.

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec

Ambicja to jego drugie imię. Jest pracoholikiem skupionym na własnych osiągnięciach. Wierzy, że ze wszystkim da sobie radę sam i nie oczekuje niczyjej pomocy. Kiedy zajmuje się sobą - nie reaguje na żadne próby nawiązania z nim kontaktu. Potrafi milczeć nawet przez wiele dni, bo potrzebuje skupienia, żeby osiągnąć swój cel.

Zobacz również: Najpiękniejsze znaki zodiaku. Dziewczyny urodzone w tych miesiącach budzą zachwyt

Polecane wideo

Wielki HOROSKOP NA KWIECIEŃ dla 12 znaków zodiaku
Wielki HOROSKOP NA KWIECIEŃ dla 12 znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie