Tym znakom zodiaku możesz zaufać w ciemno. Dosłownie brzydzą się zdradą

Są lojalne do szpiku kości.
Tym znakom zodiaku możesz zaufać w ciemno. Dosłownie brzydzą się zdradą
Fot. Unsplash
15.04.2020

Czy związek jest w stanie przetrwać zdradę? Trudno jest udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Niektóre osoby wychodzą z założenia, że zdrada przekreśla całą relację, a partnerowi, który okazał się niewierny, nie sposób ponownie zaufać. Inni są w stanie dać niewiernemu partnerowi drugą szansę i bywa, że mimo zdrady ich związek staje się jeszcze silniejszy. 

Zobacz również: „To właśnie dlatego mężowie was zdradzają”. Kobiety oburzone po słowach znanego blogera

Są jednak osoby, które za nic w świecie nie dopuściłyby się zdrady, mimo wszelkich pokus, jakie tylko można sobie wyobrazić. To dlatego, że kierują się wyjątkowym kompasem moralnym i dosłownie brzydzą się niewierności. Spośród wszystkich 12 znaków zodiaku można wymienić trzy, które stanowią wyjątkowo wiernych i lojalnych partnerów - pod warunkiem, że otrzymają to samo. Jakim znakom zodiaku można ufać bez względu na wszystko? 

Znaki zodiaku a wierność: najwierniejsze znaki zodiaku

Fot. Unsplash.com

Najwierniejsze znaki zodiaku

Rak 

Zdaniem osoby spod znaku Raka zdrada to coś skrajnie nieetycznego. Z tego względu Raki cieszą się opinią jednego z najwierniejszych znaków zodiaku – i zasłużenie. Nad tym znakiem czuwa Księżyc, który w astrologii jest utożsamiany z głębokimi emocjami. W związku z tym Rak bardzo chroni swoich uczuć i zanim będzie gotowy podzielić się nimi z partnerem, najpierw musi go przetestować, aby upewnić się, że na pewno na nie zasługuje. Raki potrzebują poczucia bezpieczeństwa i pewności. Jeśli to dostaną, tym samym obdarzą swojego partnera. 

Skorpion 

To prawda – Skorpion ma twardy pancerz, przez który trudno się przebić, ale pod spodem kryje się wyjątkowo wrażliwe i miękkie serce. Zdobycie zaufania tego znaku zodiaku będzie nie lada wyzwaniem, a w dodatku zaufanie to dla Skorpiona zdecydowanie kluczowa cecha u partnera. Z natury ten znak zodiaku jest wyjątkowo tajemniczy i zawsze działa ostrożnie. Dopiero, gdy przekona się, że partner będzie mu wierny i lojalny, Skorpion otwiera się przed nim w 100 procentach.  

Koziorożec 

Nie ma drugiego znaku zodiaku, który traktowałby sprawy tak poważnie, jak Koziorożec. To dlatego, że osoby spod tego znaku pozostają pod wpływem Saturna, planety utożsamianej z porządkiem i prawem. Jeśli Koziorożec da komuś swoje słowo można być pewnym, że nigdy go nie złamie. Co więcej, Koziorożec jest tradycjonalistą jeśli chodzi o związki. Jeśli zaangażuje się w jakąś relację, na pewno nie będzie szukał rozrywek na boku.  

Zobacz również: Znaki zodiaku, które nie potrafią powstrzymać się od zdrady (Ranking niewiernych partnerów)

Polecane wideo

Gdzie oświadczyć się kobiecie w zależności od jej znaku zodiaku?
Gdzie oświadczyć się kobiecie w zależności od jej znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze (16)
Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.04.2020 01:56
Tak to okropna prawda o rakach zdradza mnie całe życie ,brzydzę się nim i wiem że na koniec spotka wielką karą, bo jestem dobrą żoną i babcią i nigdy to nie zdradziłam,szkoda że mu tą fujara nie urosła na czole. ⁸
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.04.2020 20:26
Mąż rąk i co chwilę inna🤐
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.04.2020 17:01
A ja nie wierzę w te bzdury . Jestem rakiem i nigdy nie byłam wierna na 100% , zawsze był jakiś flirt , randka z innym , potajemnie miałam kochanka . Umiem za to zachować tajemnicę , zarówno swoją jak i przyjaciół - ale tylko przyjaciół , o znajomych normalnie plotkuję z przyjaciółmi 😁
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 5) 15.04.2020 15:14
Mój ojciec koziorożec, tradycjonalista to fakt - matka nawet porozmawiać z żadnym mężczyzną normalnie nie mogła, bo furii dostawał, ale jemu oczy na bok latały ciągle. Koleżanka ma też Koziorożca - jest to samo. No ale cóż, chcą z takimi siedzieć, ich wybór.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 1) 15.04.2020 13:47
Mój były-koziorożec, zdradził mnie z koleżanką - skorpionem 😂
odpowiedz

Polecane dla Ciebie