Znaki zodiaku, którym brakuje przyjaciół. Nie potrafią nawiązywać nowych znajomości

Osoby urodzone w tych miesiącach boją się wykonać pierwszy krok.
Znaki zodiaku, którym brakuje przyjaciół. Nie potrafią nawiązywać nowych znajomości
Fot. Unsplash
19.05.2020

Relacje międzyludzkie mogą być bardzo przyjemne, ale bywają także wyjątkowo stresujące. Zwłaszcza na początku, kiedy dopiero próbujemy nawiązać kontakt i nie do końca wiemy, czego możemy się spodziewać. Te znaki zodiaku coś o tym wiedzą, bo nawiązywanie nowych znajomości to dla nich największe wyzwanie.

Zobacz również: Znaki zodiaku, z którymi warto się trzymać. Są wyjątkowo dojrzałe emocjonalnie

Zamiast pójść na żywioł i być po prostu sobą - w głowie rozpisują najróżniejsze scenariusze, które później trudno im zrealizować. Są nieśmiałe i zakompleksione, boją się oceny i odrzucenia, a ich zdolności interpersonalne pozostawiają wiele do życzenia. Choć są spragnieni bliskości, to zupełnie tego po nich nie widać.

Nigdy nie robią pierwszego kroku i choćby dlatego warto im w tym pomóc.

Znak zodiaku a przyjaźń

znak zodiaku rak

Rak

Uwielbia towarzystwo innych ludzi, ale raczej kiepsko czuje się w relacji jeden na jeden. Strach przed zaangażowaniem i intymnością sprawia, że ma sporo znajomych i prawie żadnych przyjaciół. Trzeba się bardzo postarać, żeby zapracować na jego zaufanie.

znak zodiaku wodnik

Wodnik

Podręcznikowy przykład introwertyka. Jest tak nieśmiały, że boi się mieć własne zdanie. Niskie poczucie własnej wartości sprawia, że nie ufa nawet sobie, dlatego wyjątkowo trudno się z nim zaprzyjaźnić. Uważa się za mało interesującą osobę, której nikt nie polubi.

znak zodiaku panna

Panna

Dla przyjaciół zrobi wszystko. Najpierw musi ich jednak zdobyć, a w jej przypadku to droga przez mękę. Ma dziwne wyobrażenia na temat tego, jak powinna się zachowywać w towarzystwie innych i w efekcie staje się męcząca dla wszystkich wokół. Ciągle udaje.

Zobacz również: 6 znaków zodiaku, które nie mają dużych wymagań. Najłatwiej się z nimi umówić

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta

Osoby urodzone pod tym znakiem często angażują się w toksyczne relacje, byle tylko poczuć się lubianymi. Są w stanie dać z siebie wszystko, a niewiele oczekują w zamian. Taki układ trudno jednak nazwać przyjaźnią, bo obie strony nie są sobie równe.

znak zodiaku ryby

Ryby

Z góry zakłada, że jest kiepskim kompanem i dlatego nawet nie próbuje nawiązywać nowych znajomości. To chorobliwie nieśmiały kłębek nerwów, który w obecności innych zupełnie traci rozum. Im bardziej mu zależy, tym gorsze robi wrażenie.

znak zodiaku waga

Waga

Została skrzywdzona przez wielu ludzi, którzy tyko udawali jej przyjaciół. Z tego powodu ponad wszystko boi się zranienia. A jak najłatwiej go uniknąć? Nie angażując się w nowe relacje międzyludzkie. To błędne koło, z którego trudno będzie wyjść.

Zobacz również: W tym wieku spotkasz miłość swojego życia. Poznaj wyjątkowo dokładną przepowiednię

Polecane wideo

Wielki HOROSKOP NA KWIECIEŃ dla 12 znaków zodiaku
Wielki HOROSKOP NA KWIECIEŃ dla 12 znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 19.05.2020 22:54
Śmiechłam jak przeczytałam o Wodniku. Najbardziej odważny, nie przejmujący się niczym. No i łatwo nawiązuje kontakt
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 19.05.2020 13:49
Mój przyjaciel jest wagą i to co tutaj jest napisane to totalne bzdury.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 19.05.2020 09:35
Pieprzenie, wodniki są nieśmiałe , kto pisze takie bzdury?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.05.2020 01:38
Opis w ogóle do mnie nie pasuje i do moich przyjaciółek ani partnera (oni są Rakami). Jestem ekstrawertykiem (takim bardzo bezpośrednim, ale nie wulgarnym czy krzyczącym). Jestem też długodystansowcem. W zwiazku też. A moje 3 zaufane przyjaciółki są ze mną od 25 lat.l Liczy się jakość, nie ilość.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie