Znaki zodiaku, którym trudno zachować powagę. Wszystko obracają w żart

Na dłuższą metę może być to trudne do zniesienia.
Znaki zodiaku, którym trudno zachować powagę. Wszystko obracają w żart
Fot. Unsplash
03.04.2020

Poczucie humoru i optymistyczne nastawienie to cechy bardzo przydające się w życiu. Czujemy sympatię do osób, które potrafią cieszyć się z tego, co mają. Nie oznacza to jednak, że uśmiech nigdy nie powinien schodzić z naszych twarzy, bo niektóre sytuacje wymagają jednak powagi. Niektórzy mają z tym problem.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, które mają największy problem z prawdomównością

Zdarzają się ludzie, którzy nawet najtrudniejsze przeżycia próbują maskować świetnym samopoczuciem. Ciągle się wygłupiają, stroją żarty i nie lubią rozmawiać na trudne tematy. Krótko mówiąc: robią dobrą minę do złej gry, a wśród tych znaków zodiaków to dość powszechna przypadłość - przekonuje elitedaily.com.

Potwierdzasz?

Znak zodiaku a poczucie humoru

znak zodiaku bliźnięta

#1 Bliźnięta

Gaduła, której usta praktycznie się nie zamykają. Wszystko obraca w żart, by w ten sposób rozładować nawet najbardziej napiętą atmosferę. Problem pojawia się wtedy, gdy trzeba coś konkretnego ustalić. Wtedy też nie potrafi zachować powagi, bo boi się odpowiedzialności.

znak zodiaku strzelec

#2 Strzelec

Charakteryzuje go ogromna inteligencja, która idzie w parze z umiejętnościami aktorskimi. Śmieje się nawet wtedy, gdy popada w ciężką depresję. Nigdy nie daje po sobie poznać, że coś mu dolega. Woli ukrywać prawdziwe emocje, bo wtedy czuje się najbezpieczniej. Trudno go rozgryźć.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, które są wyjątkowo pewne siebie. Niektórzy mylą to z arogancją

znak zodiaku waga

#3 Waga

Poczucie humoru wagi jest wyjątkowo specyficzne. Jednych doprowadza do łez (ze śmiechu), a innych do szału. Potrafi żartować z każdego i wszystkiego, ale równocześnie jest bardzo przewrażliwiona na własnym punkcie. Zabawa kończy się w momencie, gdy ktoś próbuje z niej zadrwić.

znak zodiaku baran

#4 Baran

Wydaje się, że to bardzo silna osobowość. Wszędzie go pełno i jest postrzegany jako dusza towarzystwa. To jednak tylko część prawdy. Za wszystkim mogą stać ogromne kompleksy, a w ten sposób Baran próbuje zwrócić na siebie uwagę. Wpada w czarną rozpacz, gdy nie jest w centrum zainteresowania.

znak zodiaku skorpion

#5 Skorpion

Uważa się za mistrza sarkazmu, ale osoby z jego otoczenia mają na ten temat nieco inne zdanie. Nie ma dla niego żadnej świętości. Kpi ze wszystkich, tylko nie z siebie. Przy tym nie przebiera w słowach i potrafi zranić wiele osób. Nawet wtedy uważa, że to bardzo zabawne.

Zobacz również: 6 znaków zodiaku, które nie mają dużych wymagań. Najłatwiej się z nimi umówić

Polecane wideo

Wielki HOROSKOP NA KWIECIEŃ dla 12 znaków zodiaku
Wielki HOROSKOP NA KWIECIEŃ dla 12 znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.04.2020 11:36
to żart:)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.04.2020 23:04
Waga całkowita bzdura, mój wujek jest takim bucem jakich mało.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie