Znaki zodiaku, które wybierają imiona dla dzieci już po pierwszej randce. Uwielbiają planować wspólną przyszłość

Kto fantazjuje o sukni ślubnej w drodze powrotnej z pierwszego spotkania?
Znaki zodiaku, które wybierają imiona dla dzieci już po pierwszej randce. Uwielbiają planować wspólną przyszłość
Fot. Unsplash
05.04.2020

Fantazjowanie o partnerze oraz o tym, w jaką stronę zmierza związek jest prawie tak samo przyjemne, jak rzeczywiste randki i rozmowy oraz wcielanie wspólnych planów w życie. To naturalne, że gdy rozpoczynamy nową relację snujemy wizje na temat tego, jak się ona potoczy. Przeważnie zaczyna się od małych rzeczy, takich jak fantazjowanie na temat kolejnych randek czy romantycznych wakacji. W miarę jak związek się rozwija i staje coraz bardziej poważny, nierzadko zaczynamy marzyć o wspólnej przyszłości na całe życie, czyli o ślubie, wspólnym domu i dzieciach. 

Zobacz również: Nie usłyszysz od nich: „Kocham cię”, ale te znaki zodiaku skrycie kochają bardzo mocno

Ale nie wszyscy dają sobie na wstrzymanie, zanim przejdą do takich konkretów. Niektórzy obierają drogę na skróty i od razu zaczynają fantazjować o hucznym weselu, wymarzonym domu oraz wybierają imiona dla wspólnych dzieci – nawet jeśli wracają właśnie do domu po zaledwie pierwszej randce. Które znaki zodiaku uwielbiają planować wspólną przyszłość z partnerem i nie mają w tym żadnych zahamowań? 

Znaki zodiaku, które planują wspólną przyszłość

Baran 

Osoby spod znaku Barana zawsze szukają nowych wrażeń i powodów do ekscytacji. A czy jest coś bardziej ekscytującego niż snucie dalekosiężnych planów ze swoją nową drugą połówką? Baran będzie miał dla was konkretne plany na najbliższych parę miesięcy - nietypowe randki, wypady za miasto, romantyczne wakacje tylko we dwoje... Możliwości jest nieskończenie wiele, a Baran chce wypróbować je wszystkie! Warto jednak wziąć poprawkę na fakt, że osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo impulsywne. Nie zdziw się, jeśli jednego dnia Baran będzie wykupywał dla was romantyczne wczasy, a drugiego stwierdzi, że między wami wszystko skończone. 

Fot. Unsplash.com

Waga 

Tym, co Waga kocha najbardziej jest... miłość. Stan zakochania to dla osób spod tego znaku najlepsze, co tylko może się przydarzyć. W dodatku w ogóle nie kryje się ze swoją wizją na temat związku. Jeśli na pierwszej randce w żartach wypłyniecie na temat małżeństwa i dzieci, Waga pociągnie go śmiertelnie poważnie. Niestety osoby spod tego znaku zodiaku mają nieco słomiany zapał. O wiele łatwiej jest im fantazjować o wspólnych planach z partnerem, niż zacząć rzeczywiście wcielać je w życie. Jeśli jednak tak się stanie to jasny znak, że Waga traktuje ten związek bardzo poważnie. 

Rak 

Każdy, kto choć raz w życiu miał do czynienia z osobą spod znaku Raka doskonale wie, że jedną z największych wartości jest dla niej rodzina i bliscy. Jednak jako że Raki są z natury wrażliwcami, często decydują się maskować te pragnienia. Nie poruszą tematu wspólnej przyszłości z partnerem, dopóki nie będą miały stuprocentowej pewności, że nie zostaną skrzywdzone. To jednak wcale nie oznacza, że po cichu już snują w swojej głowie przeróżne scenariusze. Co więcej, osoby spod tego znaku zodiaku są w stanie stwierdzić, czy dana osoba jest naprawdę dla nich zaledwie po paru spotkaniach.  

Zobacz również: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku uwielbiają romantyczne gesty. Będą nosić Cię na rękach

Polecane wideo

Jak Martyna Kondratowicz z „Hotelu Paradise” wyglądała przed operacjami? ZDJĘCIA
Jak Martyna Kondratowicz z „Hotelu Paradise” wyglądała przed operacjami? ZDJĘCIA - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie