Utrzymuj dobre relacje z tymi znakami zodiaku. Inaczej skreślą Cię na zawsze

Odbudowanie relacji będzie trudne, a czasami wręcz niemożliwe.
Utrzymuj dobre relacje z tymi znakami zodiaku. Inaczej skreślą Cię na zawsze
Fot. Unsplash
02.04.2020

Sprzeczki i różnice zdań to nieodłączna część życia towarzyskiego. Nie ze wszystkimi musimy się zgadzać, a silne emocje prędzej czy później dochodzą do głosu. Rzadko jednak obrażamy się na śmierć i większość konfliktów udaje się bardzo szybko zażegnać. Ale nie zawsze.

Zobacz również: Do tych znaków zodiaku lepiej nie pisać. Bardzo długo zwlekają z odpowiedzią

Czasami wystarczy drobna iskra, jedno słowo za dużo czy źle odczytany gest, aby przyjaciele stali się największymi wrogami. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, gdy mamy do czynienia z dwiema silnymi osobowościami, które nie lubią przepraszać i okopują się na swoich pozycjach. Te znaki zodiaku mają do tego skłonność - ostrzega portal „Your Tango”.

Kłótnia z nimi to droga tylko w jedną stronę. Potrafią przekreślić człowieka raz na zawsze i już nigdy się do niego nie odezwać.

znak zodiaku baran

#1 Baran

Kiedy czuje się zdradzony, wtedy nie przebiera w środkach. Od ukochanej osoby oczekuje wyłącznie wsparcia i poklepywania po plecach. Jeśli ktoś mu się przeciwstawi - nie ma już dla niego ratunku. Baran skasuje jego numer i będzie milczał aż po grób. Chyba, że nastąpią zupełnie nowe okoliczności, bo to jedyny ratunek w tej sytuacji.

znak zodiaku byk

#2 Byk

Ma wielu przyjaciół, ale tak naprawdę niezbyt mocno przywiązuje się do ludzi. Bez zawahania przekreśli każdego, kto jego zdaniem nie ma dla niego szacunku. Konsekwentnie usuwa delikwenta ze swojego życia i nigdy tego nie żałuje. Tak radykalne decyzje podejmuje nie pod wpływem nagłych emocji, ale po dłuższym zastanowieniu.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, które są wyjątkowo pewne siebie. Niektórzy mylą to z arogancją

znak zodiaku lew

#3 Lew

Milczenie z jego strony nie zawsze musi oznaczać, że mamy coś na sumieniu. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku to z natury samotnicy, którzy niezbyt dobrze czują się w grupie. Czasami zrywają znajomości tylko po to, by odciąć się od towarzystwa, a nie dlatego, że ktoś zaszedł im za skórę. Prawdziwego powodu prawdopodobnie nie poznasz.

znak zodiaku skorpion

#4 Skorpion

Jeśli przestaje się z dnia na dzień odzywać, to sprawa musi być naprawdę poważna. Skorpiony przyjaźnią się z niewieloma ludźmi i dlatego chcą na nich w pełni polegać. Gdy poczują się zawiedzione, wtedy nie bawią się w emocjonalne dyskusje - jedynym rozwiązaniem problemu jest całkowite zerwanie więzów. Bez uprzedzenia.

znak zodiaku wodnik#5 Wodnik

Dusza towarzystwa, która uwielbia innych ludzi, ale traktuje ich dość instrumentalnie. Każdy ma być dla niego sympatyczny i pomocny, a kiedy pojawiają się zgrzyty - nie ma już czego zbierać. Wodnik odcina się raz na zawsze, ale szybko znajduje pocieszenie u kogoś innego. Jeśli nie odezwał się przez kilka dni, to raczej już tego nie zrobi.

Wszystko się zgadza?

Zobacz również: 6 znaków zodiaku, które nie mają dużych wymagań. Najłatwiej się z nimi umówić

Polecane wideo

Te znaki zodiaku są skrajnie niezależne. Polegają tylko na sobie
Te znaki zodiaku są skrajnie niezależne. Polegają tylko na sobie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie