Znaki zodiaku, dla których izolacja to największa tortura. Męczą się w domu

Samotność wyjątkowo im nie służy.
Znaki zodiaku, dla których izolacja to największa tortura. Męczą się w domu
Fot. Unsplash
28.03.2020

Językoznawcy co roku wybierają słowo, które zrobiło w ostatnim czasie największą furorę. Aktualnym numerem jeden jest bez wątpienia koronawirus, ale kwarantannę i izolację także odmieniamy przez wszystkie przypadki. I nic w tym dziwnego, bo najbardziej skutecznym sposobem na walkę z pandemią jest ograniczenie kontaktu z innymi ludźmi.

Zobacz również: Do tych znaków zodiaku lepiej nie pisać. Bardzo długo zwlekają z odpowiedzią

Kolejne tygodnie spędzone w domu okazują się męczące dla większości z nas, ale niektórzy cierpią podwójnie. Okazuje się, że osoby urodzone pod niektórymi znakami zodiaku szczególnie nie znoszą samotności - przekonuje serwis kobieta.onet.pl. Z dnia na dzień czują się coraz gorzej i dlatego trzeba o nich pamiętać.

Warto się do nich odezwać choćby telefonicznie, bo zamknięcie w domu wyjątkowo im nie służy.

Znaki zodiaku, które źle znoszą samotność

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta

Mają tysiąc pomysłów na minutę i nie potrafią usiedzieć w miejscu. Wciąż szukają nowych wrażeń, a w czasie kwarantanny nie jest to do końca możliwe. Izolacja to dla nich największa tortura, bo są spragnione ludzi, miasta, relacji. Cierpią, kiedy ich wolność zostaje w tak poważny sposób ograniczona, dlatego w tym trudnym czasie warto o nich pamiętać. Muszą wiedzieć, że mają wsparcie w najbliższych, a czasami także zwykłego pocieszenia.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, które są wyjątkowo pewne siebie. Niektórzy mylą to z arogancją

znak zodiaku ryby

Ryby

Osoba urodzona pod tym znakiem być może nie jest znana jako najbardziej przebojowa dusza towarzystwa, ale wydłużająca się kwarantanna naprawdę mocno jej dokucza. Nagle traci kontrolę nad sytuacją i czuje się zagrożona. Jeśli nikt nie okaże jej wsparcia, to jest gotowa leżeć i płakać przez kolejne tygodnie izolacji. Depresyjne myśli może odgonić tylko kontakt z bliskimi ludźmi. Napisz, zadzwoń - w ten sposób realnie jej pomożesz.

znak zodiaku strzelec

Strzelec

Lgnie do ludzi, dlatego ma mnóstwo przyjaciół i wciąż nawiązuje nowe znajomości. W czasie izolacji to mocno utrudnione. Ten niepoprawny optymista i wulkan energii po kilku dniach spędzonych w domu zupełnie traci zapał do życia. Nie ma na nic siły, ani ochoty. Znajomi szczególnie teraz nie mogą o nim zapominać. Prawdopodobnie sam nie znajdzie w sobie motywacji, by się odezwać, dlatego inni muszą mu w tym pomóc. Tylko tak poradzi sobie w odosobnieniu.

Zobacz również: Trzy najbardziej zarozumiałe znaki zodiaku. Irytują wszystkich wokół

Polecane wideo

Astrologiczny jadłospis: Co powinien jeść każdy znaku zodiaku?
Astrologiczny jadłospis: Co powinien jeść każdy znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Marta (Ocena: 5) 28.03.2020 16:01
Ja jestem introwertykalnym bliźniakiem i też jakoś daję radę. Może nie jest mi do końca dobrze z izolacją, ale na pewno niepowiedziałabym, że to tortura.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.03.2020 11:57
A ja jestem wodnikiem i mi cudownie. Mam naturę samotnika i ten czas wolny to dla mnie świetny czas na odpoczynek i regenerację .- najlepsze ze nie muszę się z nikim spotykac ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie