Nie usłyszysz od nich: „Kocham cię”, ale te znaki zodiaku skrycie kochają bardzo mocno

Wydają się nieczułe, ale to tylko gra pozorów.
Nie usłyszysz od nich: „Kocham cię”, ale te znaki zodiaku skrycie kochają bardzo mocno
Fot. Unsplash
21.03.2020

“Kocham cię” - to prawdopodobnie najważniejsze zdanie, jakie można usłyszeć z ust drugiej osoby. Te słowa posiadają potężną moc, ponieważ gdy już padną, nic nie będzie takie samo. Dlatego wiele osób zwleka bardzo długo, zanim zdecyduje się na takie wyznanie. Chcą mieć pewność, że usłyszy je naprawdę wyjątkowa osoba, która nie bawi się ich uczuciami.

Zobacz również: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku uwielbiają romantyczne gesty. Będą nosić Cię na rękach

Niektóre osoby chcą uniknąć zranienia do tego stopnia, że wydaje się wręcz, iż nie są zdolne do jakichkolwiek uczuć. Prawda często jest jednak zupełnie inna. Tak właśnie jest w przypadku osób urodzonych pod poniższymi znakami zodiaku. One nie wyznają miłości na lewo i prawo, ale w rzeczywistości kochają wyjątkowo mocno.

Panna

Chociaż osoby spod znaku Panny pozostają pod wpływem Merkurego, czyli planety odpowiedzialnej za komunikację, wcale nie oznacza to, że okazują uczucia na każdym kroku. To dlatego, że Panna jest nastawiona na komunikowanie swoich myśli i przekonań, a nie wyrażania swoich emocji. Jednak w głębi duszy osoby gdy spod tego znaku zodiaku kochają - to na zabój. Nie okazują swoich uczuć w trakcie głębokich konwersacji i romantycznego patrzenia sobie w oczy, ale wyrażają je poprzez gesty. Otaczają osobę, na której im zależy naprawdę wyjątkową opieką i troską.

Fot. Unsplash.com

Skorpion

Mogłoby się wydawać, że osoba spod znaku Skorpiona jest wyjątkowo nieczuła i nie zależy jej na niczym, ani na nikim. W rzeczywistości jest jednak zupełnie inaczej. Pod płaszczykiem obojętności i tajemniczości kryje się prawdziwy wulkan uczuć. Żywiołem Skorpiona jest woda, a wodne znaki zodiaku to te najbardziej emocjonalne. Nie okazują uczuć z jednego prostego powodu – za nic w świecie nie chcą zostać zranione. Potrzebują też czasu, aby otworzyć się przed drugą osobą. Po czym stwierdzić, że Skorpionowi naprawdę na tobie zależy? Będzie bronił cię przed innymi w każdej sytuacji, bo jest lojalny aż do bólu.

Wodnik

Wodnik to jeden z najbardziej racjonalnych spośród wszystkich znaków zodiaku. To oznacza, że dosłownie brzydzi się wszelkimi emocjonalnymi dramatami, a sam nigdy nie daje poznać, co dzieje się w jego uczuciach. Z tego względu ma opinię wyjątkowo zdystansowanego i obojętnego na wszystko. Wodnik trzyma innych ludzi na dystans, ponieważ najpierw chce ocenić, z kim ma do czynienia, oraz czy dana osoba zasługuje na jego uczucia i zaufanie. Jeśli zaczyna wpuszczać cię do swojego życia i otwierać się przed tobą to najlepszy dowód na to, że jesteś dla niego kimś ważnym. Jednak nie spodziewaj się gorących wyznań i romantycznych gestów - to po prostu nie w jego stylu.

Zobacz również: Trzy najbardziej zarozumiałe znaki zodiaku. Irytują wszystkich wokół

Polecane wideo

Gdzie oświadczyć się kobiecie w zależności od jej znaku zodiaku?
Gdzie oświadczyć się kobiecie w zależności od jej znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie