Wyjątkowo emocjonalne znaki zodiaku. Zawsze mówią otwarcie o swoich uczuciach

Nawet jeśli miałoby im to zaszkodzić.
Wyjątkowo emocjonalne znaki zodiaku. Zawsze mówią otwarcie o swoich uczuciach
Fot. Unsplash
20.03.2020

Życie przyzwyczaiło nas do tego, że lepiej być twardym i nie mówić otwarcie o swoich uczuciach. Może to zostać wykorzystane przeciwko nam. Nic więc dziwnego, że na co dzień zakładamy maski i szczelne zbroje, aby za bardzo się nie odsłonić. Emocjonalność postrzegana jest jako słabość, ale na szczęście nie przez wszystkich.

Zobacz również: Trzy najbardziej zarozumiałe znaki zodiaku. Irytują wszystkich wokół

Wciąż istnieją osoby, które nie mają zamiaru nikogo udawać i mówią wprost o tym, co czują. Być może wiele razy za to oberwą, ale po prostu nie potrafią być inne. W ich przypadku powiedzenie „co w sercu, to na języku” nabiera szczególnego znaczenia.

Dobrze wiedzą o tym osoby urodzone pod tymi trzema znakami zodiaku - przekonuje „Elite Daily”.

Ryby

Nie interesuje się przyziemnymi sprawami, bo cały czas chodzi z głową w chmurach. Co nie oznacza, że jest oderwana od rzeczywistości. Osoba urodzona pod znakiem Ryb to myśliciel, który analizuje wszystko wokół i ma opinię na każdy temat.

Nie boi się jej otwarcie wygłaszać. Często zwierza się z bardzo intymnych spraw, wierząc że rozmówca na pewno dochowa tajemnicy. Z tym jednak różnie bywa, ale brak dyskrecji nie zmienia jej nastawienia.

Zobacz również: Te znaki zodiaku są skrajnie niezależne. Polegają tylko na sobie

Waga

Jeśli angażuje się emocjonalnie w jakąś znajomość, to zawsze na 100 procent. Nie chce mieć kumpli, ale sprawdzonych przyjaciół. Nie interesuje jej przelotny romans, bo marzy o wielkiej miłości. W relacjach międzyludzkich szuka przede wszystkim bliskości, a wtedy potrafi się bardzo otworzyć.

Nawet najbardziej niezobowiązująca rozmowa w jej wykonaniu szybko przybiera formę głębokiej dyskusji o najważniejszych sprawach. Waga zawsze broni swoich racji.

Rak

Życie i ludzi postrzega bardzo subiektywnie. Ma problem z uniwersalną oceną pewnych zjawisk, bo do głosu zawsze dochodzą jego emocje. Potrafi zakochać się od pierwszego wejrzenia, ale także znienawidzić praktycznie bez żadnego racjonalnego powodu.

Ocenia pochopnie, zazwyczaj bardzo celnie i na dodatek nie boi się o tym głośno mówić. Krytyka z jego ust jest bezlitosna, a komplementy zawsze zasłużone. Nigdy nie udaje sympatii do kogoś, kogo nie trawi.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które mają największe szanse zostać matkami w 2020 roku

Polecane wideo

Te znaki zodiaku są wyjątkowo toksyczne. Przytłoczą cię swoimi negatywnymi emocjami
Te znaki zodiaku są wyjątkowo toksyczne. Przytłoczą cię swoimi negatywnymi emocjami - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie