Randkowanie z tymi znakami zodiaku wymaga sporo cierpliwości. Najgorsze TOP 4

Myślą głównie o sobie.
Randkowanie z tymi znakami zodiaku wymaga sporo cierpliwości. Najgorsze TOP 4
Fot. Unsplash
17.03.2020

Życie uczuciowe potrafi być piękne, ale też niezwykle stresujące. Zanim odnajdziemy idealnego partnera (a przynajmniej kogoś, kto dobrze rokuje), musimy się sporo namęczyć. Czasami serce źle nam podpowiada, obiekt westchnień nie odwzajemnia naszych uczuć albo okazuje się totalnym nudziarzem, z którym nie da się nawet sensownie porozmawiać.

Zobacz również: 6 znaków zodiaku, które nie mają dużych wymagań. Najłatwiej się z nimi umówić

Poszukiwania są zazwyczaj długie i żmudne, a w tych konkretnych przypadkach mogą jeszcze bardziej zszargać nam nerwy - ostrzega „Elite Daily”. Portal wylicza 4 znaki zodiaku, które są wyjątkowo trudne w obyciu. Czasami zachowują się bardzo nieodpowiedzialnie, myślą tylko o sobie i nie doceniają zaangażowania drugiej strony.

Co nie oznacza, że na pewno nic z tego nie będzie. Przygotuj się jednak na emocjonalny rollercoaster.

Ryby

Osoba urodzona pod tym znakiem to niepoprawny marzyciel, który przez większość czasu chodzi z głową w chmurach i rzadko schodzi na ziemię. Potrafi być bardzo emocjonalna, przyjacielska i zaangażowana, ale tylko na chwilę. Jej plany zmieniają się jak w kalejdoskopie, dlatego potrafi zerwać znajomość praktycznie z dnia na dzień. Tylko dlatego, że na horyzoncie pojawił się ktoś inny.

Zobacz również: Trzy najbardziej zarozumiałe znaki zodiaku. Irytują wszystkich wokół

Strzelec

Dla niego zasady są po to, żeby je łamać. Jest urodzonym buntownikiem, który nie lubi dostosowywać się do konwenansów i nawet nie ma zamiaru tego robić. To lekkoduch - bywa wyjątkowo nieodpowiedzialny i niezwykle szybko się nudzi. Druga połowa musi się bardzo namęczyć, żeby utrzymać sobą zainteresowanie. Wystarczy chwila, by strzelec odstawił ją na boczny tor.

Wodnik

Żyje według własnych potrzeb i zasad, co zazwyczaj oznacza nieliczenie się z potrzebami innych. Szybko zapomina, że druga osoba też ma uczucia, bo tak naprawdę w życiu nie liczy się z nikim. Chyba, że z własnymi rodzicami. Wszyscy inni muszą cierpliwie czekać, aż Wodnik przypomni sobie o ich istnieniu i zaszczyci swoją uwagą. Partnera traktuje jak piąte koło u wozu.

Bliźnięta

Osoba spod tego znaku to nihilista, który w życiu kieruje się przede wszystkim własną przyjemnością. Nie robi nic wbrew sobie i nie jest w stanie poświęcić się nawet dla partnera. Na dodatek bardzo często zmienia zdanie i nie jest zbyt stała w uczuciach. Związek to dla niej nie tylko uczucia, ale także wymierne korzyści. Gdy przestaje się opłacać - bez żalu odchodzi.

Zobacz również: Do tych znaków zodiaku lepiej nie pisać. Bardzo długo zwlekają z odpowiedzią

Polecane wideo

Te znaki zodiaku grają trudne do zdobycia. Trzeba się za nimi sporo uganiać
Te znaki zodiaku grają trudne do zdobycia. Trzeba się za nimi sporo uganiać - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.03.2020 16:16
krzywdzące
odpowiedz

Polecane dla Ciebie