Mężczyźni spod tych znaków zodiaku uwielbiają romantyczne gesty. Będą nosić Cię na rękach

Każda randka z nimi będzie jak z bajki.
Mężczyźni spod tych znaków zodiaku uwielbiają romantyczne gesty. Będą nosić Cię na rękach
Fot. Unsplash
14.03.2020

Chyba każda kobieta marzy o romantycznym partnerze, który będzie traktował ją naprawdę wyjątkowo. I trudno się dziwić, skoro już od najmłodszych lat bajki karmią nam opowieściami o księżniczkach ratowanych przez przystojnych rycerzy na białych koniach, którzy dosłownie noszą je na rękach i padają im do stóp. Oczywiście z czasem zdajemy sobie sprawę z tego, że to tylko bajki, ale nie zmienia to faktu, że marzymy o partnerach, którzy nie będą mieli problemów z tym, aby okazać nam uczucia i od czasu do czasu zachwycić romantycznymi gestami. 

Zobacz również: 4 znaki zodiaku, z którymi nie stworzysz udanego związku. To niedojrzali faceci

Niestety nie wszyscy mężczyźni są na to gotowi. Niektórzy są zbyt zamknięci w sobie, inni uważają, że takie okazywanie uczuć i rycerskie gesty wobec kobiety są po prostu śmieszne. Ale są też mężczyźni, którzy bardzo cenią sobie romantyczne zachowania i traktują swoje ukochane jak prawdziwe księżniczki. Możesz na to liczyć zwłaszcza, jeśli będziesz spotykać się z mężczyznami o poniższych znakach zodiaku. Oni doskonale wiedzą, czym jest romantyczna miłość. 

Rak 

Jeśli pojawi się pod twoim domem z bukietem kwiatów, albo jeśli podczas kolacji obowiązkowo postawi na stole zapalone świece, jednego możesz być pewna – masz do czynienia z mężczyzną spod znaku Raka. To bez wątpienia jeden z najbardziej romantycznych znaków zodiaku, który na każdym kroku pragnie sprawić, aby jego ukochana czuła się naprawdę wyjątkowo. Dla mężczyzny spod tego znaku liczy się głębokie porozumienie emocjonalne i nawiązanie wyjątkowej więzi. Rak zapamięta każdy szczegół z twojego życia, jakim się z nim podzielisz i będzie chciał dowiedzieć się o tobie jak najwięcej. 

Fot. Unsplash

Panna 

Mężczyźni spod znaku Panny to prawdziwi rycerze na miarę XXI wieku. Z natury są bardzo pomocni, a swoje ukochane traktują jak prawdziwe damy, które najchętniej nosiliby na rękach. Pan Panna będzie przepuszczał cię w drzwiach, odsuwał krzesło, pomagał nałożyć płaszcz - nawet nie przejdzie mu przez głowę, że można zachować się inaczej. Mężczyzna spod tego znaku okazuje swoje uczucia właśnie poprzez takie gesty oraz poświęcenie. Chce sprawić, abyś czuła się u jego boku bezpieczna i zaopiekowana.  

Ryby 

Żywiołem mężczyzn spod znaku Ryb jest woda, co oznacza, że ich życiem rządzą emocje. To urodzeni romantycy, wiecznie bujający w obłokach i wymyślający nowe, romantyczne scenariusze. Nie zdziw się, jeśli mężczyzna spod tego znaku nagle weźmie cię za rękę, spojrzy ci głęboko w oczy i zacznie recytować poezję miłosną, albo jeśli chwyci gitarę i zagra ci piosenkę. Jeżeli partnera, który będzie na każdym kroku okazywał ci romantyczne gesty, nie mogłaś lepiej trafić. 

Zobacz również: Znaki zodiaku, które mają najpiękniejsze ciała. Mężczyźni nie potrafią oprzeć się takim kobietom

Polecane wideo

Gdzie oświadczyć się kobiecie w zależności od jej znaku zodiaku?
Gdzie oświadczyć się kobiecie w zależności od jej znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 4.29 / 5
chayah (Ocena: 4) 17.03.2020 21:09
Mam kolegę spod znaku Panny. Jednego dnia się lubiliśmy, innego dnia nie mogliśmy siebie znieść. Romantyczny to on raczej nie był… ;) A mężczyzn spod znaku Raka kojarzę tylko dwóch… jeden jest ode mnie o kilkadziesiąt lat starszy, a drugi nie żyje… :(
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 15.03.2020 20:41
Ryby szok kto takie głupoty pisze zero romantyzmy zadnych kwiatow a przy tym kłamliwe i robiący z siebie ofiarę chytrzy nie mający nawet gustu czekający az partnerka o nich zadba okropni
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 15.03.2020 08:50
Panna ? Najwieksze gnioty. Egoistyczni narcyzi i socjopacji
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.03.2020 17:09
Zgadzam się, mój facet jest spod znaku Raka i zawsze potrafi mnie zaskoczyć czymś romantycznym ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.03.2020 07:29
Panny nie są romantyczne, za to ryby są genialne pod tym względem! Polecam :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie