Do tych znaków zodiaku lepiej nie pisać. Bardzo długo zwlekają z odpowiedzią

Wiadomości tekstowe to nie jest najlepsza forma kontaktu.
Do tych znaków zodiaku lepiej nie pisać. Bardzo długo zwlekają z odpowiedzią
Fot. Unsplash
10.03.2020

Komunikacja to jedna z najważniejszych umiejętności, jakie może i powinien posiąść każdy z nas. Człowiek jako istota społeczna musi utrzymywać relacje z innymi ludźmi, a to trudne, kiedy nadajemy na zupełnie różnych falach. Chyba nie ma nic gorszego, niż rozmówca, który nas ignoruje.

Zobacz również: Znaki zodiaku, z którymi warto się trzymać. Są wyjątkowo dojrzałe emocjonalnie

Niestety, kontakt z niektórymi jest bardzo utrudniony i nie zawsze wynika to wyłącznie z braku kultury czy trudnego charakteru. Czasami największym problemem okazuje się znak zodiaku - przekonuje portal „Elite Daily”. Cztery z nich wystawiają cierpliwość swoich rozmówców na próbę.

W jaki sposób? Ignorują wiadomości tekstowe lub odpisują dopiero po kilku dniach.

Bliźnięta

Osoby urodzone na przełomie maja i czerwca uwielbiają rozmawiać, a każda forma kontaktu jest dla nich dobra. Także komunikatory i tradycyjne SMS-y. Problem w tym, że są raczej kiepsko zorganizowane i czasami gubią się w rzeczywistości. Jeśli Bliźnięta milczą, to prawdopodobnie przegapiły wiadomość od ciebie. Lepiej się przypomnieć lub po po prostu zadzwonić.

Zobacz również: 6 znaków zodiaku, które nie mają dużych wymagań. Najłatwiej się z nimi umówić

Ryby

Wyjątkowo wrażliwy znak zodiaku, który chce zrobić na wszystkich jak najlepsze wrażenie. I właśnie to może go zgubić. Osoba urodzona pod znakiem Ryb bardzo długo zastanawia się nad odpowiedzią, co zajmuje jej naprawdę sporo czasu. Kiedy nie wymyśli genialnej riposty - poddaje się i nie kontynuuje rozmowy. Raczej już nie odpisze, więc spróbuj skontaktować się w inny sposób.

Wodnik

Bardzo łatwo się nudzi, dlatego nie reaguje na grzecznościowe wiadomości pozbawione jakichkolwiek smaczków. Nie pytaj go co słychać, jak się czuje i nie pisz o pogodzie, bo i tak nie odpowie. Dla niego liczą się konkrety i pikantne plotki. W sprawach bardziej przyziemnych polecamy rozmowę w cztery oczy. Nadal nie będzie zachwycony, ale przynajmniej nie odwróci się na pięcie.

Byk

Osoba towarzyska, która stara się utrzymać kontakt z wieloma osobami jednocześnie i właśnie to ją gubi. Musi wybierać, komu odpisać od razu, a która wiadomość może jeszcze zaczekać. W efekcie zapomina o wielu swoich rozmówcach, a ci czują się zignorowani. Nie taki był jego zamiar, ale to jednak niewiele zmienia. Tylko bezpośrednia rozmowa daje gwarancję, że się dogadacie.

Zobacz również: Powstał ranking znaków zodiaku. Ostatnie miejsce ma powody do zmartwień

Polecane wideo

6 znaków zodiaku, które wszystkich trzymają na dystans. Zbyt mocno boją się zranienia
6 znaków zodiaku, które wszystkich trzymają na dystans. Zbyt mocno boją się zranienia - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.03.2020 21:57
Oj tak, jestem wodnikiem - nie ma co do mnie pisać, znajomi się wkurzają bardzo :P
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.03.2020 17:04
byk opis w dyche
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie