6 znaków zodiaku, które nie mają dużych wymagań. Najłatwiej się z nimi umówić

Są towarzyskie i bardzo spragnione miłości.
6 znaków zodiaku, które nie mają dużych wymagań. Najłatwiej się z nimi umówić
Fot. Unsplash
05.03.2020

Czasami zakochujemy się od pierwszego wejrzenia i po prostu jesteśmy razem. Kiedy indziej musimy się długo uganiać za obiektem naszych westchnień, co wcale nie musi zakończyć się sukcesem. Życie uczuciowe bywa skomplikowane, ale raczej nie w tym przypadku - czytamy na yourtango.com.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, przy których nie zaznasz spokoju. Męczą się w stałym związku

Serwis zasięgnął opinii astrologa, który wymienił 6 najbardziej przyjaznych pod tym względem znaków zodiaku. Osoby urodzone w tych miesiącach nie mają wygórowanych wymagań i dość łatwo je poderwać. Nie oznacza to jednak, że nie obędzie się bez problemów. Taka spontaniczność niesie za sobą różne niebezpieczeństwa.

Zastanów się, czy warto. Druga strona raczej ci nie odmówi, ale coś za coś…

#1 Strzelec

Kocha wszystkich ludzi, dlatego na nikogo się nie zamyka. Nigdy nie odmawia adoratorowi, bo ma przyjazne usposobienie i wielkie serce. Jednak bardzo szybko ogarnia go znudzenie i ma problem z przywiązywaniem się do ludzi. To znajomość raczej na chwilę.

#2 Ryby

Całe życie szukają wielkiej miłości, dlatego nie mogą przegapić żadnej szansy. Poza tym - nie chcą ranić adoratora, nawet jeśli ten zupełnie ich nie pociąga. Umawiają się głównie z litości, ale i tak lubią to robić. Czego nie można powiedzieć o zawiedzionym partnerze.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które rządzą w związku

#3 Baran

Ma sporo na głowie i zwyczajnie brakuje mu czasu, żeby przesadnie wybrzydzać. Bardzo nie lubi samotności, dlatego nie przegapia żadnej szansy. Niestety, z równą łatwością odrzuca osoby, które nie spełniają oczekiwań. Jest w stanie zakończyć randkę nawet po 5 minutach.

#4 Wodnik

Dla niego randkowanie wcale nie oznacza poszukiwania miłości. Wodnik ceni przede wszystkim dobrą zabawę. Jest osobą bardzo towarzyską, więc chętnie umówi się z kimkolwiek, żeby tylko pogadać, zjeść coś dobrego i spędzić miło czas. Niczego więcej sobie nie obiecuj.

#5 Waga

Typowy wzrokowiec, ale jednak nie za bardzo wymagający. Daje szansę każdemu, kto wygląda w miarę dobrze. W relacji rzadko chodzi mu o coś więcej, dlatego jeśli znajdzie piękniejszy obiekt westchnień - na pewno nie przegapi takiej okazji.

#6 Koziorożec

Miłosny pechowiec, który wiele razy został zraniony i podświadomie lgnie do niewłaściwych osób. Jeśli daje ci szansę, to raczej nie ma się z czego cieszyć. Widocznie uważa, że po tobie też nie można spodziewać się niczego dobrego. Być może pozytywnie się rozczaruje, ale intencje ma właśnie takie.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które nie powinny brać ślubu. Małżeństwo zmienia je nie do poznania

Polecane wideo

Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 1) 11.03.2020 02:31
Chyba was porąbało totalnie! Jestem baranem i z byle gównem się nie umówię z desperacji! Lepiej już samemu być niż byle co brać
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.03.2020 18:14
Jestem wagą... Lubię kobiety, dużo kobiet... mam narzeczoną, ale na boku kilkadziesiąt pań I wszystkie kocham. Żadna o sobie nie wie. Jest mi ciężko I to bardzo. Ale wszystkie są takie piękne
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 05.03.2020 08:06
Pominęliście bliźniaka!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.03.2020 07:23
Jestem koziorożcem i się uśmiałam :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie