3 znaki zodiaku, które mają największy problem z prawdomównością

Wymyślają niestworzone historie i manipulują.
3 znaki zodiaku, które mają największy problem z prawdomównością
Fot. Unsplash
29.02.2020

Oficjalnie wszyscy cenimy szczerość, a prawda jest dla nas najwyższą wartością. Nawet wypowiadając takie słowa zdarza nam się jednak kłamać. Czasami musimy postawić na fałsz, by uratować własną skórę, komuś nie podpaść albo po prostu mamy skłonność do koloryzowania rzeczywiści.

Zobacz również: 4 znaki zodiaku, które ZBYT ŁATWO tracą panowanie nad sobą

Chyba każdy czasami mija się z prawdą, ale niektórym zdarza się to wyjątkowo często - przekonuje eska.pl. Serwis zasięgnął opinii astrologa i właśnie w ten sposób powstała czarna lista. Znajdują się na niej trzy znaki zodiaku, które wręcz nałogowo konfabulują. Niemal wszystko, co powiedzą warto podzielić przez dwa.

Komu najtrudniej zaufać?

#1 Bliźnięta

Mówi się, że to zlepek dwóch osobowości i chyba faktycznie coś w tym jest. Osoba spod tego znaku zodiaku najpierw mówi jedno, a później drugie. Kolejne wersje zupełnie się od siebie różnią i nie sposób ustalić tę najbardziej zbliżoną do prawdy. To wytrawny krytyk, który komentuje wygląd czy zachowanie innych i to zazwyczaj w bardzo bezlitosny sposób. Wymyśla niestworzone plotki i rozsiewa je dalej.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które powinny zagrać na loterii. Statystycznie wygrywają najczęściej

#2 Rak

Zawsze chce być panem sytuacji, bo wszystko robi najlepiej - przynajmniej według jego własnego mniemania. Potrafi kłamać, a przy tym ma zadatki na świetnego aktora, co można uznać za połączenie wybuchowe. Patrząc prosto w oczy innemu człowiekowi potrafi wmówić mu największą bzdurę. Jego zdaniem takie koloryzowanie rzeczywistości to jednak nie do końca kłamstwo, ale sposób na przetrwanie.

#3 Wodnik

Według astrologii to urodzony prowokator. Uwielbia manipulować innymi ludźmi i niestety bardzo dobrze mu to wychodzi. Napuszcza jednych na drugich, ale raczej nieświadomie. Krzywdzenie innych nie sprawia mu żadnej satysfakcji. Ogromna wyobraźnia i chęć zwrócenia na siebie uwagi przynosi jednak zgubne skutki. Jeśli kłamie, to raczej w drobnych kwestiach, co i tak na dłuższą metę może być bardzo męczące.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które nie powinny brać ślubu. Małżeństwo zmienia je nie do poznania

Polecane wideo

Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.03.2020 15:28
a skorpion?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.02.2020 17:52
A Ryby?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie