Znaki zodiaku, które wiedzą co to rozkosz. W sypialni nie mają sobie równych

Trudno o lepszego kochanka.
Znaki zodiaku, które wiedzą co to rozkosz. W sypialni nie mają sobie równych
Fot. Unsplash
20.02.2020

Każdy z nas ma nieco inny temperament, a ten przejawia się na najróżniejsze sposoby. Bywają ludzie wyjątkowo pewni siebie, którzy w sytuacjach intymnych tracą całą swoją przebojowość. Albo na odwrót - szare myszki w sypialni okazują się nieujarzmione.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które nie powinny brać ślubu. Małżeństwo zmienia je nie do poznania

Nigdy tak naprawdę nie wiadomo, do czego zdolny jest obiekt naszych westchnień, dopóki nie sprawdzimy tego na własnej skórze. Chyba, że wcześniej poznamy jego znak zodiaku - czytamy na chillizet.pl. Podobno najlepszych kochanków można rozpoznać właśnie na podstawie miesiąca urodzenia.

4 znaki okazują się pod tym względem bezkonkurencyjne.

fot. Thinkstock

Byk

Według astrologii ma problem z tworzeniem trwałych relacji. To świetny kochanek, ale interesują go raczej krótkie znajomości nastawione głównie na fizyczną przyjemność. Jeśli właśnie tego oczekujesz - na pewno się nie zawiedziesz. W łóżku staje na głowie, by zadowolić partnera. Wciąż szuka nowych, jeszcze bardziej ekscytujących rozwiązań i naprawdę trudno się z nim nudzić.

Wodnik

Kolejny znak zodiaku, który według horoskopu nie za bardzo odnajduje się w stałych związkach. Ma ogromny apetyt na bliskość, dlatego skacze z kwiatka na kwiatek i wciąż eksperymentuje. Dba nie tylko o własną przyjemność - zadowolenie partnera jest dla niego równie istotne. Nigdy nie spoczywa na laurach. W sypialni chętnie spełni wszystkie twoje zachcianki.

Zobacz również: Kobiety urodzone w tych miesiącach to prawdziwe wampy. Uwiodą każdego

fot. Thinkstock

Bliźnięta

Charakteryzuje go wyjątkowa namiętność, która może onieśmielać. Jest bardzo odważnym, wytrwałym i pomysłowym kochankiem. Jeśli trafi na pokrewną duszę, która na dodatek spełni jego łóżkowe oczekiwania - chętnie się angażuje. Choć jest uzależniony od łóżkowych eksperymentów, to nic nie stoi na przeszkodzie, by realizował je tylko z jedną osobą.

Baran

Urodzeni pod tym znakiem rządzą nie tylko w związku, ale także w sypialni. Zawsze stawiają na swoim, co może okazać się przeszkodą, jeśli chodzi o stałą relację. Od czasu do czasu warto jednak z nimi zgrzeszyć, bo naprawdę znają się na rzeczy. Baran jest dominatorem, który nie znosi słowa sprzeciwu, więc jeśli ulegać, to tylko jemu.

Potwierdzasz?

Zobacz również: Znaki zodiaku, które rządzą w związku

Polecane wideo

4 najbardziej wyuzdane znaki zodiaku. W łóżku nie mają żadnych zahamowań
4 najbardziej wyuzdane znaki zodiaku. W łóżku nie mają żadnych zahamowań - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Reste (Ocena: 5) 20.02.2020 14:00
Jakoś nie przyszło mi do głowy, żeby sugerować się znakami zodiaku ;) Aczkolwiek ja nie narzekam, mój partner też chyba nie, a dodatkowo od czasu, kiedy kupiłam sobie krople podkręcające libido, Extra Strong Elixir, mam zdecydowanie większą ochotę :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.02.2020 07:28
Jestem koziorożcem i uważam, że mam ogromny temperament. Wszyscy moi faceci mówili mi, że jestem w tym dobra. Mi natomiast dobrze jest ze strzelcami.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie