Znaki zodiaku, które powinny zagrać na loterii. Statystycznie wygrywają najczęściej

Wiedzą, które liczby skreślić na kuponie.
Znaki zodiaku, które powinny zagrać na loterii. Statystycznie wygrywają najczęściej
Fot. iStock
18.02.2020

Chyba nie ma osoby, która choć raz nie spróbowała swojego szczęścia w grach losowych. Statystyki są jednak nieubłagane i wygrać udaje się tylko nielicznym. Zazwyczaj szybko tracimy zapał, choć są i tacy, którzy nigdy się nie poddają. Marzenie o bogactwie okazuje się silniejsze od zdrowego rozsądku.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które kłamią w żywe oczy. Nie można im zaufać

W tym przypadku nie liczy się wiedza, ale wyłącznie szczęście. To jest nieprzewidywalne, ale trudno nie zauważyć pewnej zależności - czytamy na łamach dailymail.co.uk. Portal przytacza wyniki badania, którym objęto dotychczasowych zwycięzców Lotto. Okazuje się, że niektóre znaki zodiaku skreślają prawidłowe liczby znacznie częściej od pozostałych.

Sprawdź, w której jesteś grupie. Może jednak warto spróbować?

Znaki zodiaku, które mają najmniej szczęścia w grach liczbowych

1. Strzelec (6 procent zwycięzców)

2. Baran (7,5 proc.)

3. Koziorożec (7,7 proc.)

4. Waga (7,7 proc.)

5. Lew (7,7 proc.)

6. Rak (8,2 proc.)

Zobacz również: Znaki zodiaku, które nie powinny brać ślubu. Małżeństwo zmienia je nie do poznania

Znaki zodiaku, które wygrywają najczęściej

1. Ryby (11,6 proc. zwycięzców)

2. Bliźnięta (9,9 proc.)

3. Panna (8,9 proc.)

4. Wodnik (8,5 proc.)

5. Skorpion (8,5 proc.)

6. Byk (8,5 proc.)

Z badania wynika jednoznacznie, że Strzelec ma dwa razy mniejsze szanse, niż Ryby. Nieźle radzą sobie również Bliźnięta i Panny. Znaki, które znalazły się na podium rankingu zdobywają niemal 1/3 wygranych. Za nimi stoi statystyka, a pozostałym pozostała przede wszystkim wiara.

Udało się ustalić także szczęśliwe numerki. 13 i 18 nie mają sobie równych w grach liczbowych, a 12 rzadko kiedy zostaje wylosowane.

Zobacz również: Horoskop: Ta data w 2020 roku będzie dla Ciebie najszczęśliwsza

Polecane wideo

Horoskop: Ta data w 2020 roku będzie dla Ciebie najszczęśliwsza
Horoskop: Ta data w 2020 roku będzie dla Ciebie najszczęśliwsza - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 17.01.2023 14:07
Jestem zodiakalną rybą dosyć że parę razy w życiu wygrałem to jeszcze parę razy znalazłem kasę numery które Obstawiłem sam wymyśliłem bo widziałem że są dni w których dane liczby się spotykają bo się lubieją jak coś się zna na numerologii to wie o co chodzi wystarczy obserwować liczby Pozdrawiam wszystkich grających
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.02.2020 08:36
Chcę tylko szybko poradzić każdemu, kto ma trudności w jego związku z kontaktem z Dr.Agbazara, ponieważ jest on jedyną osobą zdolną do przywrócenia zerwanych związków lub zerwanych małżeństw w terminie 48 godzin. ze swoimi duchowymi mocami. Możesz skontaktować się z Dr.Agbazara, pisząc go przez e-mail na adres ( [email protected]. com ) LUB zadzwoń / WhatsApp mu na ( +234 810 410 2662 ), w każdej sytuacji życia znajdziesz siebie.. P
odpowiedz
lucky (Ocena: 1) 19.02.2020 00:26
Oceniłbym na zero ale nie ma takiej opcji. Właśnie jestem rybą i nigdy nie udało mi się wygrać większej wygranej. Dwa razy w życiu trafiłem czwórki ale wygrane były malutkie. Mam ponad 60 lat. Co za głupi artykuł. Kto to takie bzdury wypisuje i dla kogo?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.02.2020 09:27
Jestem zodiakalną panną, więc wg tego artykułu mam szczęście do gier losowych. Gram dosyć często, zawsze skreślam te same liczby i nigdy nic nie wygrywam, a jak ostatnio zdarzyło mi się nie zagrać to właśnie te moje liczby, które skreślam zawsze, były wygrywającymi w pewnej dosyć popularnej grze. Dosłownie poczułam jak kilkaset milionów przeszło mi koło nosa, to jest właśnie to moje szczęście. :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie