Znaki zodiaku, które rządzą w związku

Potrafią podporządkować sobie partnera, jak nikt inny.
Znaki zodiaku, które rządzą w związku
Fot. Unsplash
15.02.2020

Żeby osiągnąć w życiu sukces, trzeba twardo stąpać po ziemi. Roztargnienie i obojętność na pewno w tym nie pomagają. Z tego powodu chcemy mieć wszystko pod kontrolą, bo tylko wtedy naprawdę czujemy, że panujemy nad swoim losem. Teoretycznie nic w tym złego, ale niezwykle łatwo przesadzić.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, przy których nie zaznasz spokoju. Męczą się w stałym związku

Przedstawiciele tych znaków zodiaku coś o tym wiedzą - przekonuje yourtango.com. Okazuje się, że niektórzy z nas przychodzą na świat z przerośniętym ego. Osoby urodzone w tych miesiącach są zazwyczaj bardzo samolubne, władcze i próbują wszystko sobie podporządkować. Także ukochanego partnera.

I całkiem nieźle im to wychodzi, bo potrafią wymusić na nim dosłownie każde ustępstwo. Pytanie tylko, czy na pewno chcemy angażować się w tak toksyczny układ…

fot. Thinkstock

#1 Wodnik

Uwielbia wygodę i święty spokój, dlatego raczej stroni od ciężkiej pracy. Efektów oczekuje tu i teraz. Najlepiej, gdy wszystko zostanie podane mu na tacy. Właśnie do tego wykorzystuje swoją drugą połowę. Ma ogromne oczekiwania i bezlitośnie rozlicza z realizacji narzuconego przez siebie planu.

#2 Bliźnięta

Przedstawiciele tego znaku są bardzo kochliwi, ale to nie oznacza, że nie potrafią zbudować trwałego związku. Jednak pod pewnym warunkiem - partner musi się słuchać i brać na siebie odpowiedzialność za wszystkie decyzje. Bliźnięta nie potrafią się na nic zdecydować. Przydzielają to zadanie ukochanemu.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które kłamią w żywe oczy. Nie można im zaufać

fot. Thinkstock

#3 Panna

Spogląda na świat wyłącznie przez pryzmat własnych potrzeb, co prowadzi do spięć. Panna ma skłonność do bardzo ciężkiej pracy, po której chce odpocząć. Nie rozumie jednak, że partner też potrzebuje chwili relaksu. Wymusza na nim, by podał obiad, posprzątał i nie przeszkadzał.

#4 Rak

Świetny organizator, który nie zawsze zachowuje się etycznie. Uwielbia wysługiwać się innymi i nie dotyczy to wyłącznie pracy. W domu działa według tego samego schematu. Chce leżeć i pachnieć, a partner powinien się wszystkim zająć. Co najgorsze, zazwyczaj nie potrafi go nawet docenić.

fot. Thinkstock

#5 Byk

Według astrologów to najbardziej leniwy znak zodiaku, który nigdy nie wykazuje inicjatywy. Ukochaną osobę traktuje niczym służbę. W domu nie kiwnie nawet palcem, a oczekiwania ma naprawdę ogromne. Jego ulubione zajęcie to kontrolowanie efektów i wytykanie ewentualnych niedociągnięć.

#6 Ryby

Bardzo nie lubią się dzielić. Wszystko co najlepsze zagarniają dla siebie, partnerowi nie pozostawiając praktycznie nic. Na dodatek sprawdzają każdy jego krok. Nie znoszą sytuacji, kiedy ukochana osoba nie ma dla nich czasu, a szantaż emocjonalny to ich ulubiony sposób rozwiązywania nieporozumień.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które nie powinny brać ślubu. Małżeństwo zmienia je nie do poznania

Polecane wideo

Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie
Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
www.panie.online (Ocena: 5) 15.02.2020 22:45
Poznaj młode, napalone licealistki już dziś, a jutro je wyr..aj! Największy serwis randkowy w Polsce!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.02.2020 08:31
A gdzie strzelec ??? Ci to dopiero chca wejsc na glowe
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie