Przeciwstawne znaki zodiaku wcale nie muszą być niedopasowane. To mogą być związki idealne!

Przeciwieństwa naprawdę się przyciągają.
Przeciwstawne znaki zodiaku wcale nie muszą być niedopasowane. To mogą być związki idealne!
Fot. Unsplash
08.02.2020

Mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają - zwłaszcza w miłości. Ma to swoje odzwierciedlenie także w znakach zodiaku i miłosnych horoskopach. Czy kiedykolwiek spotkałaś się z pojęciem znaków przeciwstawnych? Astrologia wyróżnia 6 par znaków zodiaku, które są swoimi przeciwieństwami, ale paradoksalnie wspaniale się wzajemnie uzupełniają i są w stanie stworzyć naprawdę udane i szczęśliwe związki. 

Zobacz również: Kobiety urodzone w tych miesiącach to prawdziwe wampy. Uwiodą każdego

Znaki przeciwstawne znajdują się wobec siebie w opozycji o 180 stopni na kole Zodiaku i nieustannie na siebie oddziałują. Raz się przyciągają, a raz odpychają, ale razem tworzą jedną całość i dają sobie to, co najlepsze. Takie relacje mają wielkie zadatki na związki idealne. Który znak zodiaku jest twoim perfekcyjnym przeciwieństwem? 

Baran + Waga 

Patronem Wagi jest Wenus, zwana planetą miłości. Z kolei nad Baranem czuwa Mars, planeta utożsamiana z namiętnością i pasją. I chociaż Waga jest wyluzowana i lubi płynąć z prądem, a Baran jest z natury impulsywny i wojowniczy, razem potrafią stworzyć idealną harmonię. Baran wyciąga Wagę z jej bezpiecznej (i nieco nudnej) strefy komfortu i sprawia, że przestaje czuć, że musi wszystko kontrolować. W zamian Waga przypomina Baranowi o tym, aby wziął głęboki oddech zanim podejmie kolejną impulsywną decyzję i wnosi w jego życie stabilność, która jest mu bardzo potrzebna. 

Byk + Skorpion 

To zodiakalne połączenie, w którym spotykają się ze sobą zmysłowość i sensualność (Byk) oraz seksualność (Skorpion). To naprawdę gorąca kombinacja! Dobroduszna natura Byka wydobywa ze Skorpiona jego łagodniejszą i uroczą stronę. Z kolei Skorpion oferuje Bykowi całą swoją uwagę, zarówno emocjonalną, jak i fizyczną, a jest to coś, na czym bardzo mu zależy, bo dopiero wtedy czuje się naprawdę kochany. Co więcej, oba te znaki ponad wszystko cenią sobie lojalność, co sprawia, że łącząca ich więź jest silna i pełna zaufania. 

Bliźnięta + Strzelec 

Bliźniak i Strzelec to doskonała para, ponieważ oba te znaki są ciekawe świata i kochają wolność. Od razu nawiązują nić porozumienia, ponieważ każde z nich kieruje się zasadą, że życie nie może być nudne i że nie należy iść na kompromisy. Taki związek to porozumienie na poziomie umysłowym, a także nieustające potyczki w sferze poczucia humoru, co sprawia, że ta dwójka nigdy nie będzie się ze sobą nudzić. W dodatku oboje są podobnie otwarci na różne łóżkowe eksperymenty, a chemia między nimi jest wyjątkowo silna. 

Fot. Unsplash.com

Rak + Koziorożec 

Zarówno Rak jak i Koziorożec odczuwają wielką potrzebę stabilności w związku. Żadnego z nich nie kręcą gierki i marnowanie czasu na partnerów, na których nie mogą polegać. Rak za nic w świecie nie chce zostać ze złamanym sercem, a Koziorożec brzydzi się manipulacją i zabawą uczuciami innych. Oba te znaki pragną długoterminowego porozumienia dusz i podchodzą do romantycznych relacji naprawdę na poważnie. Mogą odnaleźć w sobie nawzajem partnera na całe życie.  

Lew + Wodnik 

Lew jest przyzwyczajony do tego, że wszyscy zakochują się w nim niemalże na pierwszy rzut oka. Jednak Wodnik będzie stanowił dla niego niemałe wyzwanie. Osoby spod tego znaku potrzebują nieco więcej czasu, żeby przekonać się do drugiej osoby i do swoich uczuć pod jej adresem. Jednak gdy już się zejdą, szybko okaże się, że to idealny związek w duchu “przeciwieństwa się przyciągają”. Lew ma wielkie serce i jest dobroduszny, natomiast Wodnik bywa nieco wycofany, za to nie można odmówić mu intelektu. W tym związku będzie panować idealna, wyrównana temperatura. 

Panna + Ryby 

To związek realisty i marzyciela. Brzmi nieprawdopodobnie? Mimo wszystko istnieją spore szanse, że to się uda. Te znaki zodiaku wprowadzają nawzajem w swoje życie potrzebną równowagę i harmonię. Każdy z nich jest w stanie zrobić wszystko dla drugiej połówki. Rybom patronuje Neptun, czyli planeta utożsamiana z intuicją, co sprawia, że ten znak idealnie wyczuwa emocje i nastroje Panny. Ta z kolei pozostaje pod wpływem Merkurego, planety odpowiedzialnej za komunikację, co oznacza, że Panna jak nikt inny potrafi nawiązać z drugą osobą prawdziwe porozumienie. 

Zobacz również: Koniec z przygodnymi randkami. W 2020 roku te znaki zodiaku wreszcie wejdą w poważne związk

Polecane wideo

Ideał z Instagrama: Poznajcie śliczną Cindy, która ma 6 milionów followersów
Ideał z Instagrama: Poznajcie śliczną Cindy, która ma 6 milionów followersów - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie