Znaki zodiaku, które nie powinny brać ślubu. Małżeństwo zmienia je nie do poznania

Wcale nie na lepsze.
Znaki zodiaku, które nie powinny brać ślubu. Małżeństwo zmienia je nie do poznania
Fot. iStock
06.02.2020

Niektórzy wierzą, że nic nie cementuje związku tak, jak ślub. Nasza wizja małżeństwa jest bardzo romantyczna, ale statystyki pokazują coś zupełnie innego - każdą przysięgę można złamać, o czym najlepiej świadczy rosnąca liczba rozwodów.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, które porzucają partnerów bez żadnego ostrzeżenia

Wiążemy się z ideałem, ale po chwili dochodzimy do wniosku, że ulegliśmy złudzeniu i nic z tego nie będzie. Na światło dzienne wychodzą zupełnie nowe fakty, a różnica charakterów okazuje się nie do pogodzenia.

Czasami sformalizowana relacja zwyczajnie nam nie służy i nie potrafimy się dogadać jako mąż oraz żona. Według astrologów rozstanie może być zapisane w gwiazdach.

Niektóre znaki zodiaku, choć przed ślubem zapowiadają się na wzorowych mężów i żony, to w małżeństwie wychodzi na jaw ich mroczne oblicze

- alarmuje portal se.pl, który zasięgnął opinii wróżki. Tak powstała czarna lista trzech znaków zodiaku, które zaraz po złożeniu przysięgi zmieniają się nie do poznania. Niestety, wcale nie na lepsze.

Waga

Na początku znajomości dwoi się i troi, aby zadowolić ukochaną osobę. Okazuje jej miłość, adoruje i przejawia ogromną troskę. To wszystko do momentu, kiedy spełnia jej wizualne oczekiwania. Z czasem, kiedy ciało przestaje być już takie gładkie, jędrne i idealne - zaczyna rozglądać się za nową, lepszą wersją.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, przy których nie zaznasz spokoju. Męczą się w stałym związku

Skorpion

Wydaje się partnerem doskonałym. Potrafi kochać całym sobą i nie można się przy nim nudzić. Ma mocny charakter, którym imponuje drugiej osobie. Niestety - po ślubie ujawnia się jego najgorsza cecha, czyli chorobliwa zazdrość. Zachowuje się jak stalker, odbierając małżonkowi resztki prywatności. Cały czas węszy i posądza o zdradę.

Baran

Sprawia wrażenie wyjątkowo ugodowej osoby, która nigdy się nie kłóci i zawsze dąży do satysfakcjonującego dla obu stron kompromisu. W małżeństwie nie jest już jednak tak wyrozumiały. Czepia się dosłownie o wszystko i musi mieć zawsze rację. Przestaje być wspierającym partnerem, a staje się wymagającym rodzicem.

Tak przynajmniej mówi horoskop, co nie oznacza, że sprawdzi się w każdym przypadku.

Zobacz również: Koniec z przygodnymi randkami. W 2020 roku te znaki zodiaku wreszcie wejdą w poważne związki

Polecane wideo

Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
Anon (Ocena: 1) 19.02.2020 19:40
Co za gówno, kto pisze takie bzdury?
odpowiedz
groszek zielony w zupie (Ocena: 5) 07.02.2020 19:06
Tyle tu durnowatych reklam, może też coś spróbuję sprzedać... ZIEMMMNIOOOOKKIII!!!
odpowiedz
Ania (Ocena: 5) 06.02.2020 07:31
Moim zdaniem takie artykuły są mega krzywdzące. Przecież to kwestia jakim kto jest człowiekiem, a nie jaki ma znak zodiaku. Mój mąż jest baranem i jesteśmy kilka lat po ślubie. A wesele mieliśmy piękne - w Restauracji hotel Biały dom w czerwionka-leszczyny.
odpowiedz
www.panie.online (Ocena: 5) 06.02.2020 03:15
Młode i napalone 18-letnie brzoskwinki, a może dojrzałe MILF? Poznaj kobietę swoich marzeń na największym portalu randkowym w Polsce na www.panie.online
odpowiedz

Polecane dla Ciebie