Znaki zodiaku, które kłamią w żywe oczy. Nie można im zaufać

Potrafią być dwulicowe i przebiegłe.
Znaki zodiaku, które kłamią w żywe oczy. Nie można im zaufać
fot. unsplash
04.02.2020

Niektórzy z natury są fałszywi i dwulicowi. Nasze cechy charakteru zapisane są w gwiazdach i nie mamy na nie wpływu. Niektórym ludziom po prostu nie można zaufać, bo każde ich słowo okazuje się kłamstwem. Zrobią wszystko, aby postawić siebie w dobrym świetle, a innych zepchnąć na drugi tor. Uważaj na te znaki zodiaku, bo kłamią w żywe oczy!

Zobacz też: Kobiety urodzone w tych miesiącach to prawdziwe wampy. Uwiodą każdego

fot. unsplash

Znaki zodiaku, które są dwulicowe

Wodnik

Wodniki z reguły są dość lojalne, jednak w momencie kiedy za życiowy cel stawiają sobie karierę i sukces potrafią zrobić wszystko, aby znaleźć się na szczycie. Nie patrzą wtedy na uczucia innych, kłamią w żywe oczy i są dwulicowe, tylko po to aby zdobyć sławę. Dlatego na Wodniki uważajcie głównie w pracy, gdyż właśnie tam ujawnia się ich prawdziwa natura.

Ryby

Ryby są wrażliwcami, przejmują się opiniami innych, chcą zawsze być odbierane jako osoby pozytywne. Jednak kiedy ktoś im zaszkodzi zrobią wszystko by siebie chronić, mogą kłamać i grać na uczuciach innych. Poza tym lubią znajdować się w centrum uwagi i mogą do tego dochodzić dość nieeleganckimi sposobami. Lepiej na nie uważać...

Rak

To z pozoru szczere osoby, które lubią przedstawiać siebie właśnie w takim świetle. Jednak jeśli coś pójdzie nie po ich myśli, będą kłamać tylko po to, żeby prawda nie wyszła na jaw. Nie zdziw się, kiedy Tobie powiedzą coś innego niż drugiej osobie.

Panna

To królowe dramatu! Lubią być w centrum zainteresowania, dlatego będą kłamać, żeby im się to udało. Panny są podstępne, z pozoru miłe i ciche, dlatego ciężko je w ogóle podejrzewać o jakiekolwiek kłamstwo. 

Skorpion

Dwulicowość i fałszerstwo Skorpionów jest wynikiem ich zazdrości. Kiedy coś im się nie udaje, a koleżanka z pracy zdobywa awans, zaczyna się prawdziwe piekło. Skorpiony bywają w oczy aż nazbyt miłe, a za plecami potrafią obsmarować od stóp do głów...

Zobacz też: 4 znaki zodiaku, które ZBYT ŁATWO tracą panowanie nad sobą

Polecane wideo

Te znaki zodiaku zawsze źle lokują uczucia i dają się zranić
Te znaki zodiaku zawsze źle lokują uczucia i dają się zranić - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 3 / 5
Wiecej nie wroce (Ocena: 1) 05.02.2020 19:03
To okropne jak papilot nakręca ludzi na nieufność i nienawiść. Każdy człowiek jest inny, a gwiazdy nir mają tu nic do tego.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 04.02.2020 21:19
Ja tam mam wpływ na mój charakter. To ludzie są dwulicowi i kłamią, nie gwiazdy i znaki zodiaku.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.02.2020 16:08
Powinna tu być waga
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 04.02.2020 01:05
A gdzie jest znak o dwóch obliczach, czyli Bliźnięta?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie