Kobiety urodzone w tych miesiącach to prawdziwe wampy. Uwiodą każdego

Faceci tracą dla nich rozum.
Kobiety urodzone w tych miesiącach to prawdziwe wampy. Uwiodą każdego
Fot. Unsplash
30.01.2020

Kobiecość przybiera najróżniejsze formy. Czasami jesteśmy przebojowe i potrafimy zaszaleć. Kiedy indziej przypominamy szare myszki, które boją się własnego cienia. Uwodzimy, rozczulamy, wywołujemy zachwyt, a nawet strach. Wszystko ma zależeć od naszego znaku zodiaku.

Zobacz również: Związek z tym znakiem zodiaku to 4 razy większe ryzyko zdrady. Niewierność ma we krwi

Tak przynajmniej twierdzi se.pl. Portal w porozumieniu z wróżką przygotował zestawienie najbardziej uwodzicielskich kobiet, o których mężczyźni podobno śnią po nocach. A wszystko oczywiście na podstawie daty urodzenia.

Jeśli zastanawiasz się, jak to się dzieje, że jedne kobiety są samotne, a inne nie mogą wręcz odpędzić się od adoratorów, to zapewne astrologia rozwieje twoje wątpliwości. Zgodnie z horoskopem, kobiety urodzone pod tymi 4 znakami zodiaku są uważane za naprawdę seksowne - czytamy.

Lew

Jak to prawdziwa lwica - potrafi pokazać pazury. Uwodzi pewnością siebie i ogromnym temperamentem. W łóżku nie znosi nudy, dlatego chętnie próbuje nowych rzeczy i często zmienia partnerów.

Skorpion

Nie lubi przewidywalności i utartych wzorców. Od czasu do czasu ma ochotę zaszaleć - najlepiej w sypialni. Kręci ją odgrywanie ról, dlatego chętnie dominuje mężczyzn albo okazuje im całkowitą uległość.

Zobacz również: 4 znaki zodiaku, które ZBYT ŁATWO tracą panowanie nad sobą

Byk

Gdyby powstał uniwersytet sprawiania przyjemności mężczyznom - ona byłaby tam profesorem. Często zapomina o własnych potrzebach, ale dla partnera zrobi niemal wszystko. Zna sztuczki, których trudno się po niej spodziewać.

Bliźnięta

Zdecydowanie ma w sobie to coś. Nie musi się obnażać, ani prowokować, żeby zainteresować sobą faceta. Wystarczy, że spojrzy mu głęboko w oczy, a on dostrzeże chochliki. Podnieca samą swoją obecnością.

Potwierdzasz?

Zobacz również: 4 znaki zodiaku, z którymi nie stworzysz udanego związku. To niedojrzali faceci

Polecane wideo

Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
lui (Ocena: 1) 17.03.2020 17:00
tandectwo i sciema 5/5
odpowiedz

Polecane dla Ciebie