3 znaki zodiaku, przy których nie zaznasz spokoju. Męczą się w stałym związku

Małżeństwo to nie jest ich żywioł.
3 znaki zodiaku, przy których nie zaznasz spokoju. Męczą się w stałym związku
Fot. Unsplash
31.01.2020

W większości mamy dość luźny stosunek do astrologii. Teoretycznie nie wierzymy w horoskopy, ale od czasu do czasu lubimy je sobie poczytać. Wróżby traktujemy jako niezobowiązującą rozrywkę - choć z tym akurat różnie bywa. Niektórzy bardzo dosłownie traktują wszystko, co wypatrzą w gwiazdach.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które stalkują swoich eks

Nie brakuje osób, które szybko i bezlitośnie oceniają innych ludzi. Wystarczy, że poznają znak zodiaku delikwenta, by wiedzieć o nim wszystko. Z tym warto się zakolegować, ten sprawdzi się w związku, a tamten wyjątkowo źle rokuje. To właśnie oni powinni zapoznać się z tą czarną listą.

Faceci spod niektórych znaków zodiaku nie nadają się do związku. Swojej partnerce potrafią zgotować piekło - nie można na nich liczyć, obrażają się o byle co, liczy się tylko ich wygoda i dobro - ostrzega se.pl.

Według autorów zestawienia, w ten sposób możemy oddzielić ziarno od plew. Data urodzenia ma zdradzać, czy adorator zasługuje na szansę. A może lepiej od razu uciekać - tak jak w tych trzech przypadkach.

Baran

Prawdopodobnie najbardziej uparty znak zodiaku. Jest przekonany o swojej wyjątkowości, geniuszu i nieomylności. Wszystko musi być tak, jak on ustalił. Nie akceptuje kompromisów, a cudze zdanie jest dla niego równie istotne, co zeszłoroczny śnieg. Bez powodu wszczyna awantury i dąży po trupach do celu.

Zobacz również: Związek z tym znakiem zodiaku to 4 razy większe ryzyko zdrady. Niewierność ma we krwi

Skorpion

Choć nie wygląda, jego miękkie wnętrze pokrywa wyjątkowo gruby pancerz. Jest człowiekiem zamkniętym, małomównym i bardzo wycofanym. Nigdy nie mówi otwarcie o swoich uczuciach, a na dodatek jest wytrawnym manipulatorem. W związku uwielbia rządzić, choć zazwyczaj robi to z tylnego siedzenia.

Bliźnięta

Facet bardzo kochliwy, ale to akurat trudno uznać za jego zaletę. Skacze z kwiatka na kwiatek, bezmyślnie flirtuje i wdaje się w romanse, które od początku źle rokują. Raczej nie przywiązuje się do ludzi, a do wierności ma dość luźny stosunek. Zawsze podąża za głosem serca i nie obchodzi go, że kogoś przy okazji skrzywdzi.

Tak przynajmniej twierdzi cytowana przez portal wróżka. Myślicie, że dobrze ich zdiagnozowała?

Zobacz również: 4 znaki zodiaku, które ZBYT ŁATWO tracą panowanie nad sobą

Polecane wideo

Te znaki zodiaku grają trudne do zdobycia. Trzeba się za nimi sporo uganiać
Te znaki zodiaku grają trudne do zdobycia. Trzeba się za nimi sporo uganiać - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Waga (Ocena: 5) 16.02.2020 14:15
Jestem ze Skorpionem 41 lat i nie zmienił bym go na inny nawet "nowszy model". Nigdy nie czułem się manipulowany a jestem bardzo wredną Wagą
odpowiedz
Qweery (Ocena: 5) 31.01.2020 14:34
A ja poznałam skorpiona, i wcale nie jest taki jak pisze w tym artykule :P to bardzo miły, wygadany facet. Lubi dużo rozmawiać, jest ciekawy życia i nikim nie manipuluje :D K.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie