3 znaki zodiaku, które powinny zacząć lepiej jeść. Kochają puste kalorie

Mają wyjątkową słabość do fast foodów i słodyczy.
3 znaki zodiaku, które powinny zacząć lepiej jeść. Kochają puste kalorie
Fot. Unsplash
15.01.2020

Nie istnieje jedna rzecz, która wpływa na naszą figurę. Zazwyczaj to kombinacja genów, aktywności fizycznej lub jej braku, diety czy stylu życia. Ale nie tylko, bo jak przekonuje chillizet.pl - spore znaczenie może mieć także specyficzny układ gwiazd w momencie narodzin.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, które manipulują ludźmi. Lepiej na nich uważaj

Cytowana przez serwis wróżka przekonuje, że niektóre znaki zodiaku mają większą skłonność do tycia, niż inni. Data urodzenia ma rzutować na to, czy lubimy ćwiczyć, co jemy i jak reaguje na to nasze ciało.

To jednak żadna wymówka. Tendencja nie oznacza, że nie możemy z tym walczyć. Należy dostrzec ewentualne błędy i konsekwentnie je eliminować.

Byk

Niektórzy w wolnym czasie uwielbiają jeździć na rowerze, biegać czy pływać. Ty preferujesz wygodne łóżko i relaks przed telewizorem. W takich momentach dłoń sama sięga po niezdrowe przekąski, do których masz ogromną słabość. Chodzi zwłaszcza o słodycze, które ciężko później spalić.

Ryby

Masz w sobie tyle emocji, że nigdy nie wiadomo, czego się po tobie spodziewać. Jednego dnia rozpiera cię optymizm i energia, a kolejnego płaczesz w poduszkę. Właśnie w takich trudnych momentach najchętniej sięgasz po tłuste i przetworzone jedzenie. Fast foody nie pozostają obojętne dla sylwetki.

Zobacz również: Związek z tym znakiem zodiaku to 4 razy większe ryzyko zdrady. Niewierność ma we krwi

Lew

W życiu liczą się dla ciebie przede wszystkim przyjemności, których nie potrafisz sobie odmawiać. Problem w tym, że największą z nich okazuje się zazwyczaj jedzenie. Uwielbiasz biesiadować, a wtedy tracisz nad sobą kontrolę. Chcesz spróbować wszystkiego i bardzo szybko znowu odczuwasz głód.

Nawet jeśli jest w tym trochę prawdy, nie należy traktować tego jako usprawiedliwienia. Ze słabościami można i trzeba walczyć. W przypadku jedzenia zazwyczaj wystarczy zachować zdrowy umiar. Zanim pomyślisz o rygorystycznej diecie - najpierw ogranicz puste kalorie i złe przyzwyczajenia.

Zobacz również: 4 znaki zodiaku, które ZBYT ŁATWO tracą panowanie nad sobą

Polecane wideo

Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.01.2020 09:41
Ja schudłam stosując tabletki figurena na odchudzanie. Schudłam 12kg. Na początku ciężko było mi się przekonać do tego typu środków, jednak po namowach zamówiłam i dzisiaj jestem na prawdę bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie