Z którym znakiem zodiaku przeżyjesz najbardziej namiętną noc w swoim życiu?

Namiętność w tych związkach nie mieści się na żadnej skali. Które znaki zodiaku nigdy nie mają siebie dość? Przygotujcie szklankę zimnej wody, bo zrobi się naprawdę gorąco.
Z którym znakiem zodiaku przeżyjesz najbardziej namiętną noc w swoim życiu?
Fot. pexels
25.01.2020

Na początku każdego związku partnerzy są sobą głęboko zafascynowani. Pragną spędzać ze sobą każdą wolną chwilę, a mówiąc bardziej dosadnie - najchętniej w ogóle nie wychodziliby z łóżka. I chociaż wierzą, że tak będzie już zawsze, z czasem przeważnie pożądanie słabnie, a w relacji często pojawiają się nieporozumienia, konflikty, a czasem dochodzi wręcz do rozstania. 

Zobacz również: Koniec z przygodnymi randkami. W 2020 roku te znaki zodiaku wreszcie wejdą w poważne związki

Są jednak wyjątki. Niektóre pary są dla siebie po prostu stworzone, a czas spędzony razem tylko pogłębia ich więź. Mało tego - są idealnie kompatybilne także jeśli chodzi o życie intymne. W związku z tym nie mogą narzekać na nudę i martwić się tym, że ich wzajemne pożądanie prędzej czy później wygaśnie. Które znaki zodiaku cieszą się najlepszym życiem intymnym i tworzą najgorętsze związki? 

Bliźnięta + Strzelec 

Pozytywny, pełen werwy i zawsze chętny na przygody. To cechy, które idealnie określają zarówno osoby spod znaku Bliźniąt, jak i te urodzone pod znakiem Strzelca. Nic dziwnego, że to jedno z najbardziej udanych astrologicznych połączeń miłosnych. Żyją chwilą i są gotowi na wszystko, włącznie z coraz to nowszymi eksperymentami. W ich sypialni nigdy nie zagości nuda. 

Byk + Rak 

Zarówno Byk jak i Rak bardzo cenią sobie komfort i poczucie bezpieczeństwa, a odnajdują to nawzajem w swoich ramionach. Gdy zostaną parą będą spełniać swoje najskrytsze pragnienia, zwłaszcza to o spędzaniu całych dni w łóżku. Postronni mogą uważać, że ta dwójka to nudziarze, ale oni najlepiej czują się we własnym towarzystwie i nigdy nie mają siebie dość.

Fot. iStock 

Baran + Lew 

Gdy te dwa znaki zodiaku zejdą się razem, polecą iskry! Wprawdzie obaj mają silne osobowości i są uparci, ale przy tym są zadziwiająco kompatybilni. Jedno nakręca drugie swoją niesamowitą energią - zarówno w życiu codziennym, jak i w sypialni. Nie brakuje im pewności siebie, więc będą przesuwać granice coraz dalej i dalej... 

Bliźnięta + Waga 

Zarówno Bliźniak jak i Waga są bardzo charyzmatyczni i towarzyscy. Już od pierwszej randki poczują silną wzajemną fascynację, która będzie się tylko rozwijać. Mogą godzinami zatracać się w fascynujących dyskusjach na każdy temat, a gdy ich filozoficzne debaty przenoszą się do sypialni... temperatura rośnie jeszcze bardziej. 

Wodnik + Strzelec 

Gdy los połączy ze sobą te dwie nieustraszone i dociekliwe osobowości można spodziewać się prawdziwych fajerwerków. Osoby spod obu tych znaków kochają eksperymentować, a o ich życiu miłosnym można by nakręcić film dla dorosłych. W ich związku istotne jest, że chociaż oboje cenią sobie niezależność, potrafią dać sobie nawzajem odpowiednią przestrzeń. 

Ryby + Skorpion 

Można by pomyśleć, że relacja tych dwóch wodnych znaków będzie zbyt emocjonalna by mogła się udać, a jednak jest zupełnie inaczej. Natychmiast nawiązuje się między nimi niesamowita i głęboka więź, której inni mogą im tylko pozazdrościć. Łakną siebie nawzajem i chcą wiedzieć o sobie dosłownie wszystko. Z czasem ich uczucia tylko przybierają na sile. 

Zobacz również: 4 znaki zodiaku, z którymi nie stworzysz udanego związku. To niedojrzali faceci

Polecane wideo

4 najbardziej wyuzdane znaki zodiaku. W łóżku nie mają żadnych zahamowań
4 najbardziej wyuzdane znaki zodiaku. W łóżku nie mają żadnych zahamowań - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 06.02.2020 20:58
kiepsko
odpowiedz

Polecane dla Ciebie