Początek 2020 roku nie będzie łatwy. Zwłaszcza dla osób spod tych znaków zodiaku

Nic nie będzie szło po ich myśli.
Początek 2020 roku nie będzie łatwy. Zwłaszcza dla osób spod tych znaków zodiaku
Fot. Unsplash
31.12.2019

Nowy Rok to początek nowych wyzwań i szansa na to, by zmienić wiele spraw na lepsze. Dla wielu osób to szczególny okres, bo wierzą, że wraz z momentem przejścia ze starego roku w nowy zaczynają kolejne 365 z czystym kontem.

Zobacz również: Horoskop: Ta data w 2020 roku będzie dla Ciebie najtrudniejsza

Niestety początek nowego, 2020 roku nie dla wszystkich okaże się idealną okazją do tego, by zmienić swoje życie na lepsze. Ma to związek z wyjątkowo niefortunnym układem Gwiazd i planet, które pokrzyżują szyki zwłaszcza 4 znakom zodiaku. To właśnie one będą musiały przygotować się na niezbyt udany początek roku. Czy ty też masz się czego obawiać? 

Baran 

Baran uwielbia mieć wszystko pod kontrolą, ale niestety na początku 2020 roku będzie musiał zmierzyć się z sytuacją, gdy w jego życiu nic nie będzie jasne. W takich chwilach osobom spod tego znaku często puszczają nerwy i są niezwykle sfrustrowane. Jak mogą poradzić sobie z tym czasem? Przede wszystkim wziąć głęboki wdech i dać sobie na wstrzymanie, a także zastanowić się, co jest dla nich naprawdę najważniejsze. Wtedy wszystko wreszcie zacznie się układać. 

Byk 

Na początku roku 2020 osoby spod znaku Byka znajdą się pod wpływem Urana, planety symbolizującej chaos i wszystko to, co nieprzewidywalne. To zła wiadomość dla Byka, bo jak wiadomo najbardziej ceni on sobie stabilizację, harmonię i wprost nie znosi zmian oraz niespodzianek. Brak przewidywalności może się odbić negatywnie nie tylko na samopoczuciu Byka, ale także na jego relacjach z innymi ludźmi oraz na jego pracy. Ten okres będzie dla Byka prawdziwym wyzwaniem, ale może wyjść mu to na dobre – osoby spod tego znaku wreszcie będą miały okazję nauczyć się, jak przystosowywać się do zmieniających się warunków i nie tracić przy tym głowy. 

Fot. Unsplash.com

Waga 

Osoby spod znaku Wagi najbardziej cenią sobie harmonię i równowagę, na co zresztą wskazuje ich znak zodiaku. Na początku 2020 roku ich życiowa równowaga zostanie zaburzona, a Waga będzie zadawać sobie trudne pytanie: “Co dalej?”. Osoby spod tego znaku będą miały wrażenie, że nie panują dłużej nad swoim życiem i nie mają na siebie pomysłu. Muszą pamiętać o tym, że to tylko okres przejściowy i że nie na wszystkie pytania da się znaleźć jednoznaczną odpowiedź. Zamiast rozpaczać nad niewiadomymi, Waga powinna po prostu cieszyć się chwilą. 

Koziorożec 

Koziorożec to jeden z najbardziej ambitnych spośród wszystkich znaków zodiaku. Ceni sobie ciężką pracę i wierzy, że tylko ona przynosi efekty. Do tej pory osoby spod tego znaku podążały zawodowo jasno wytyczoną ścieżką, jednak na początku 2020 roku poczują, że nagle straciły ją z oczu. Zaczną też wątpić, czy droga, którą obierali dotychczas, na pewno jest im pisana. Najważniejsze, aby Koziorożec pozostał otwarty na nowe możliwości i nie trzymał się kurczowo tego, co doskonale zna. Musi pamiętać o tym, że czasami nieoczekiwane zmiany mogą okazać się najlepszymi rzeczami, które spotykają nas w życiu. 

Zobacz również: Horoskop: Ta data w 2020 roku będzie dla Ciebie najszczęśliwsza

Polecane wideo

Rok 2020 wywróci życie do góry nogami tym 5 znakom zodiaku. Jesteś gotowa na zmiany?
Rok 2020 wywróci życie do góry nogami tym 5 znakom zodiaku. Jesteś gotowa na zmiany? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 02.01.2020 23:52
Ktoś wierzy w te bzdury? Nawet jakby te brednie miały by być prawdziwe, to żeby odczytać horoskop z gwiazd trzeba by obliczyć, gdzie one się znajdują w danej chwili, a nie tysiące lat temu, bo chciałam zauważyć, że światło gwiazd dochodzi do nas z "lekkim" opóźnieniem i połowy może już dawno nie być.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.01.2020 11:15
Przykre ze zła karma dotyka mądrych i sprawiedliwych ludzi a kłamców stawia na piedestał Zmiany zycia nie zawsze są dobre są po to by[ ktoś czy coś] lepiej się poczuł ; bo zawinił?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie