Horoskop miłosny 2020: kto będzie miał pecha w miłości?

Ktoś będzie musiał leczyć złamane serce...
Horoskop miłosny 2020: kto będzie miał pecha w miłości?
Fot. pexels
21.12.2019

Czy istnieje dobry moment na zerwanie z kimś, na kim bardzo nam zależy? Odpowiedź na to pytanie w większości przypadków brzmi: nie. Co więcej, bez względu na to, czy między wami nie układało się już od dłuższego czasu czy rozstanie spadło na ciebie jak grom z jasnego nieba, zawsze wiąże się ono z cierpieniem i trudnymi chwilami. Trzeba po prostu jakoś je przetrwać.

Zobacz również: Te znaki zodiaku zawsze źle lokują uczucia i dają się zranić

W Nowym Roku trzy znaki zodiaku niestety nie będą mogły liczyć na szczęście w miłości. Mało tego - astrologowie ostrzegają, że będą musiały leczyć złamane serce. Dla kogo rok 2020 nie będzie łaskawy w sferze uczuć? 

Bliźnięta 

Osoby spod znaku Bliźniąt są z natury bardzo otwarte, ale też miewają problemy z podejmowaniem decyzji. Nie inaczej jest w kwestii uczuć. Bliźnięta spędzają o wiele za dużo czasu na zastanawianiu się “co by było, gdyby?”, zamiast podjąć konkretne kroki we właściwym kierunku. W efekcie często wysyłają sprzeczne sygnały. Nic dziwnego, że ich potencjalni partnerzy prędzej czy później tracą cierpliwość. Niestety w 2020 roku Bliźniak może mieć spore problemy z wyrażaniem uczuć, co sprawi, że ktoś, na kim bardzo mu zależy zniknie z jego życia.  

Fot. iStock

Lew 

To, co tak bardzo przyciąga innych do osób urodzonych pod znakiem Lwa to ich barwna i towarzyska osobowość. Lwy kochają być w centrum uwagi, są przebojowe i nigdy nie mogą narzekać na brak popularności. Jednak w nadchodzącym roku pragnienie grania pierwszych skrzypiec może poważnie namieszać w życiu uczuciowym tego znaku zodiaku. Lew nie potrafi zaakceptować sytuacji, w której jego partner będzie skupiał na sobie całą uwagę otoczenia. Potrzebuje kogoś, kto będzie jego najwierniejszą cheerleaderką, nieustannie prawił mu komplementy i dopingował, a nie kogoś, z kim będzie konkurować. W 2020 roku może się okazać, że partner Lwa równie skupiony na samym sobie, co nie może skończyć się inaczej niż rozstaniem. 

Panna 

Osoby spod znaku Panny mają opinię bardzo krytycznej, ale one same widzą to zupełnie inaczej. Z natury mają bardzo wysokie standardy - zarówno wobec siebie, jak i wobec innych, a zwłaszcza osób, na którym im zależy. Panna jest bardzo analityczna i zawsze trzyma się ściśle wytyczonego planu, nie przewidując miejsca na żadne odstępstwa. Osoby spod tego znaku mają też tendencję do tego, aby zbyt kurczowo trzymać się rzeczy, które nie są im pisane. W wyobraźni Panna jest w związku z kimś, na kim zawsze można polegać i nigdy się nie spóźnia, ale rzeczywistość często bywa zupełnie inna. Panna nie zamierza tolerować niczyich słabości (a raczej tego, co w jej oczach uchodzi za słabości) i w efekcie najprawdopodobniej całkowicie zniechęci do siebie potencjalnego partnera. 

Zobacz również: On odszedł i złamał ci serce, a potem nagle znów pojawił się w twoim życiu? Wiemy, dlaczego!

Polecane wideo

Rok 2020 wywróci życie do góry nogami tym 5 znakom zodiaku. Jesteś gotowa na zmiany?
Rok 2020 wywróci życie do góry nogami tym 5 znakom zodiaku. Jesteś gotowa na zmiany? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie