Koniec z przygodnymi randkami. W 2020 roku te znaki zodiaku wreszcie wejdą w poważne związki

W ich życiu miłosnym nastąpi wielki przełom.
Koniec z przygodnymi randkami. W 2020 roku te znaki zodiaku wreszcie wejdą w poważne związki
Fot. Unsplash
14.12.2019

Czy ludzie są z natury monogamistami? Zdania na ten temat są podzielone, ale w większości kręgów kulturowych uznaje się, że romantyczne związki powinny być trwałe i przypieczętowane zawarciem związku małżeńskiego. Przeciwnicy tego światopoglądu przekonują z kolei, że życie jest zbyt krótkie, by łączyć się w parę z jedną osobą aż do momentu śmierci, bo w przeciągu życia zakochujemy się nawet kilkadziesiąt razy. 

Zobacz również: Nie masz szczęścia w miłości? Prawdopodobnie wszystkiemu winny jest Twój znak zodiaku

Jeśli zaliczasz się do grona osób, które marzą o trwałej relacji, ale do tej pory nie miałaś szczęścia w miłości, rok 2020 może być dla ciebie prawdziwym przełomem - pod warunkiem, że urodziłaś się pod którymś z poniższych znaków zodiaku. To właśnie te osoby będą miały największe szanse na to, aby w Nowym Roku wreszcie zerwać z przygodnymi znajomościami i zawrzeć długotrwałą i szczęśliwą, romantyczną relację z kimś wyjątkowym. Gotowa na motyle w brzuchu? 

Koziorożec 

Już w połowie grudnia 2019 roku Wenus wejdzie w koniunkcję z Saturnem, który będzie znajdować się w znaku Koziorożca. Tym samym będzie do idealny czas na to, aby osoby spod tego znaku zaangażowały się w poważne relacje. Wszystko dlatego, że Wenus to patronka pragnienia romantycznej miłości, a Saturn symbolizuje zaangażowanie w związku. Z tego względu mimo że osoby urodzone w znaku Koziorożca mają opinię wiecznych pesymistów, rok 2020 będzie dla nich idealnym czasem na stworzenie trwałej i kochającej relacji. Aby tak się stało, muszą jednak spełnić jeden istotny warunek, a mianowicie postawić uczucie ponad karierę zawodową. 

Fot. Unsplash.com

Baran  

Niedługo po tym, jak powitamy Nowy Rok, Księżyc wejdzie w znak Barana. Co to oznacza? Osoby urodzone w tym znaku zodiaku wreszcie zrozumieją, jak powinien wyglądać zdrowy związek, oparty przede wszystkim na równości i partnerstwie. Barany zaczną odczuwać ogromne pragnienie nawiązania bliskiej i intymnej relacji. Jedyne, co będzie stało im na przeszkodzie, aby to osiągnąć to... one same. Aby tak się stało, osoby spod tego znaku będą musiały najpierw otworzyć się na drugą osobę i przestać bać się swoich uczuć. 

Waga 

Osoby spod znaku Wagi uchodzą za jednych z największych romantyków spośród wszystkich znaków zodiaku. Niestety nie potrafią poradzić sobie z jednym poważnym problemem, który hamuje je przed nawiązaniem trwałej relacji – nie wiedzą, jak zainicjować związek. Początek 2020 roku upłynie Wagom pod znakiem ścierania się wpływów Wenus, czyli patronki miłości, oraz Saturna, planety porządku i równowagi. Wiele wskazuje na to, że w ostatecznym rozrachunku szala zwycięstwa przechyli się na korzyść Wenus, co oznacza, że osoby spod znaku Wagi wreszcie przezwyciężą swoje lęki i odważą się wykonać pierwszy krok. To z kolei da im wielkie szanse na związek, który wreszcie przetrwa próbę czasu. 

Zobacz również: Naprawdę zakochujemy się tylko 3 razy w życiu. Za każdym razem z innych powodów

Polecane wideo

Z takim ciałem miała być niewidzialna dla facetów. Okazało się jej największym atutem
Z takim ciałem miała być niewidzialna dla facetów. Okazało się jej największym atutem - zdjęcie 1

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie