3 znaki zodiaku, które mogą z nadzieją patrzeć w przyszłość. 2020 będzie ich rokiem

Wyjątkowi szczęściarze!
3 znaki zodiaku, które mogą z nadzieją patrzeć w przyszłość. 2020 będzie ich rokiem
Fot. Unsplash
10.12.2019

Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. Siedzenie z założonymi rękami i czekanie na cud nie wydaje się zbyt rozsądne. Tylko my mamy wpływ na własne życie, więc lepiej go nie przespać. Nowy rok jest najlepszą okazją, by wziąć sprawy w swoje ręce i zawalczyć o spełnienie przynajmniej niektórych marzeń.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, które manipulują ludźmi. Lepiej na nich uważaj

Chęci to jednak nie wszystko, bo bardzo wiele zależy od okoliczności. Niektórym szczęście sprzyja, a innym - niezależnie od tego jak bardzo się starają - los rzuca kłody pod nogi. Czy 2020 rok będzie pod tym względem łaskawy? Odpowiedzi należy szukać w horoskopie - zachęca serwis wemystic.com.

Dla trzech znaków zodiaku ma być to wyjątkowo obiecujący czas.

#1 Koziorożec

Według astrologów osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku będą w 2020 roku najszczęśliwsze. Los da Ci sporo możliwości, które z łatwością wykorzystasz. Wszystko, czego się dotkniesz, od razu zamieni się w złoto. Dotyczy to zarówno wyborów zawodowych, jak i uczuciowych. Wystarczy posłuchać własnych pragnień i z nadzieją spoglądać w przyszłość.

#2 Panna

Urodzeni na przełomie sierpnia i września także nie będą mieli powodów do zmartwień. To będzie dla Ciebie rok podejmowania ryzyka, ale nie warto obawiać się nowych wyzwań. Nawet najbardziej szalony i nierealny plan doczeka się szczęśliwego spełnienia. Oczywiście pod warunkiem, że chwycisz byka za roki. Nie słuchaj doradców, którzy będą próbowali Cię zatrzymać.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, które porzucają partnerów bez żadnego ostrzeżenia

#3 Byk

Dla przedstawicieli tego znaku zodiaku kolejny rok także okaże się bardzo owocny, choć nie w każdej dziedzinie. Kwestie takie jak praca, finanse czy życie rodzinne pozostaną bez zmian. Największa rewolucja czeka Cię w sprawach uczuciowych. Według horoskopu masz ogromne szanse na odnalezienie miłości swojego życia. Ale pod jednym warunkiem - dasz sobie szansę i zaczniesz wychodzić do ludzi.

Nieco mniej powodów do zadowolenia będą miały Barany, Wagi i Raki. To jednak nie oznacza, że pech będzie prześladował ich przez cały rok. Muszą jednak zachować ostrożność, nie podejmować zbyt dużego ryzyka i ciężej pracować. Pomimo specyficznego układu gwiazd - nadal wszystko pozostaje w naszych rękach.

Zobacz również: Grudzień to miesiąc dużych zmian dla TYCH znaków zodiaku

Polecane wideo

Horoskop miłosny na GRUDZIEŃ ♥
Horoskop miłosny na GRUDZIEŃ ♥ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie