Związek z tym znakiem zodiaku to 4 razy większe ryzyko zdrady. Niewierność ma we krwi

To nie horoskop, ale statystyka.
Związek z tym znakiem zodiaku to 4 razy większe ryzyko zdrady. Niewierność ma we krwi
Fot. iStock
07.12.2019

Nie brakuje osób, które w horoskopie szukają odpowiedzi na każde pytanie. Bywa i tak, że uzależniamy nasze życie uczuciowe od układu gwiazd i wykluczamy związek ze znakiem zodiaku, który rzekomo do nas nie pasuje. To niedorzeczne - twierdzą racjonaliści ceniący zdrowy rozsądek.

Zobacz również: Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie

Chyba jednak coś w tym jest, bo twarde dane również pokazują, że data urodzenia może mieć wpływ na osobowość człowieka. W tym konkretnym przypadku - jego wierność lub skłonność do zdrady. Liczby nie kłamią, a te wydają się bardzo wiarygodne.

Nie stoi za nimi wróżka, ale portal randkowy dla osób zainteresowanych skokiem w bok.

fot. Thinkstock

IllicitEncounters to serwis społecznościowy dla osób w stałych związkach szukających wrażeń poza małżeńskim łożem. Żony i mężowie z całego świata mogą tam poznać kochanka, któremu nie przeszkadza ich stan cywilny. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce do zbadania naszej wierności.

Analitycy przyjrzeli się grupie 180 tysięcy użytkowników i doszli do bardzo ciekawych wniosków. Okazuje się, że znak zodiaku faktycznie może mieć wpływ na życie towarzyskie. A zwłaszcza intymne.

Niektóre z nich mają wrodzoną skłonność do zdrady, a inne brzydzą się niewiernością.

Zobacz również: 4 znaki zodiaku, z którymi nie stworzysz udanego związku. To niedojrzali faceci

fot. Thinkstock

Najwierniejsze znaki zodiaku to kolejno: Strzelec (zaledwie 4 proc. użytkowników portalu urodziło się pod tym znakiem), Wodnik (5 procent) i Ryby (5 procent). Wiążąc się z nimi statystycznie ponosimy najmniejsze ryzyko, bo najprawdopodobniej nie zostaniemy zdradzeni.

Zupełnie inaczej jest z Koziorożcem, który uchodzi za najmniej wierny znak zodiaku. Aż 16 procent użytkowników urodziło się pomiędzy 22 grudnia a 20 stycznia. Sporo na sumieniu ma również Waga - tutaj wskaźnik wynosi 13 procent.

Mamy także fatalne wieści dla Lwów. To znak, który ma największe szanse na to, że zostanie zdradzony. 14 procent ich partnerów ma problem z wiernością.

Zobacz również: Żaden mężczyzna nie chce żony spod tego znaku zodiaku. Ślub to początek problemów

Polecane wideo

Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie
Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie