3 znaki zodiaku, które porzucają partnerów bez żadnego ostrzeżenia

Wystarczy drobny impuls.
3 znaki zodiaku, które porzucają partnerów bez żadnego ostrzeżenia
Fot. iStock
06.12.2019

Czasami jesteśmy na najlepszej drodze, by stworzyć coś bardzo trwałego, ale nagle wszystko się rozpada. Druga strona bez żadnych zapowiedzi i sygnałów ostrzegawczych decyduje się zakończyć związek. Nie potrafiąc tego nawet sensownie wytłumaczyć. Jednego dnia wyobrażamy sobie wspólną przyszłość, a kolejnego opłakujemy niespodziewane rozstanie.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, które manipulują ludźmi. Lepiej na nich uważaj

W czym problem? Powody bywają różne, ale jeden z nich w większości bagatelizujemy. Chodzi o… znak zodiaku. Jak przekonuje elitedaily.com, astrologia ma o wiele większy wpływ na życie uczuciowe, niż nam się wydaje. Niektórzy po prostu nie potrafią być razem i data urodzenia niemal wymusza na nich zerwanie.

Sprawdź, czy twój aktualny obiekt westchnień nie znajduje się w grupie ryzyka.

źródło: iStock

LEW

Na pierwszy rzut oka to partner idealny. Lwy są uczciwe, hojne i troskliwe. Bardzo dbają o swojego wybranka, ale nigdy nie tak mocno, jak o siebie. Osoba urodzona pod tym znakiem zodiaku chce być przez wszystkich lubiana i ciągle obawia się skrzywdzenia. Czasami ciśnienie okazuje się tak duże, że kończy dobrze rokujący związek, by przypadkiem samemu nie zostać porzuconym. Nonsens, ale to silniejsze od niego.

Zobacz również: 4 znaki zodiaku, z którymi nie stworzysz udanego związku. To niedojrzali faceci

źródło: iStock

KOZIOROŻEC

To indywidualista, który męczy się w każdym związku. Ciężko pogodzić mu się z utratą chociaż odrobiny niezależności. Nigdy nie angażuje się w relacje, które nie mają dla niego przyszłości. Odchodzi nawet wtedy, gdy bardzo kocha. Wystarczy, że nie spełniasz jakichś jego oczekiwań i nie pasujesz do nawet najbardziej odległych planów. On musi mieć pewność, że za 10 czy 20 lat nadal będziecie sobie pisani.

źródło: iStock

BARAN

Do wszystkiego podchodzi bardzo praktycznie, bo nie jest osobą zbyt sentymentalną. Jeśli zaczyna kwestionować łączące was uczucie - odchodzi bez żalu i zastanowienia. Rozstaje się błyskawicznie i na pewno nie przeciąga tego momentu w nieskończoność. Możesz próbować z nim rozmawiać, tłumaczyć, przekonywać, ale on i tak wie swoje. Woli być sam, niż tkwić w relacji, która nie jest idealna.

Zobacz również: Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie

Polecane wideo

Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie
Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.12.2019 08:05
Cześć panowie, z tej strony Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25
odpowiedz

Polecane dla Ciebie