5 najciekawszych wróżb andrzejkowych na dzisiejszy wieczór

Mniej znane propozycje, które uświetnią Wam zabawę.
5 najciekawszych wróżb andrzejkowych na dzisiejszy wieczór
fot. unsplash
29.11.2022

Już tradycyjnie 29 listopada obchodzimy Andrzejki. Ten dzień to nie tylko święto wszystkich Andrzejów, ale również wieczór wróżb kultywowany od dawien dawna. Za pomocą starodawnych wróżb możemy dowiedzieć się, co czeka nas w przyszłości, np. czy będziemy mieć męża lub czy czeka nas dostatnie życie. Wieczór wróżb to świetna okazja na spotkanie z przyjaciółmi, a same wróżenie oczywiście należy traktować z przymrużeniem oka. Jeżeli planujesz Andrzejki, nie może na nich zabraknąć tych 5 najciekawszych wróżb!

Zobacz też: 20 wyjątkowo absurdalnych przesądów miłosnych. Ludzie naprawdę w nie wierzą

TOP 5 wróżb andrzejkowych

fot. unsplash

Wróżba andrzejkowa: Który owoc wybierasz?

Do tej wróżby będziecie potrzebowali trzech owoców: jabłka, śliwki i cytryny. Zawiązujemy danej osobie oczy, a ta musi wylosować jeden owoc. Wybrany owoc to przepowiednia miłosna na przyszłość

Jabłko: zakochasz się i to z wzajemnością.

Śliwka: przez najbliższy rok nie poznasz żadnej miłości.

Cytryna: poznasz kogoś, ale nie będzie to szczęśliwa miłość.

Wróżba andrzejkowa: Pływające marzenia

Każda z osób zapisuje na karteczce swoje marzenie. Następnie karteczki wrzucamy do miski wypełnionej wodą. Karteczka, która pierwsza wypłynie na wierzch, to marzenie, które spełni się w pierwszej kolejności.

Wróżba andrzejkowa: Słomki miłości

Do tej wróżby potrzebujecie kolorowych słomek. Każda z osób wybiera inny kolor i wrzuca do miski z wodą. Słomki, które zetkną się ze sobą jako pierwsze to znak, że osoby te wkrótce spotkają swoją miłość na całe życie.

Wróżba andrzejkowa: Pikantne jedzenie

Przygotuj wraz z przyjaciółmi pikantne potrawy. Pikantne jedzenie może spowodować napływ gorących marzeń sennych. Osoba, która przyśni Ci się tej nocy prawdopodobnie rozpali Twoje serce. Może będzie to przelotny romans, a może miłość na całe życie. Kto wie...

Wróżba andrzejkowa: Wróżba dla cierpliwych

Panny, które marzą o ślubie zrywają gałązkę wiśni i wstawiają ją do wazonu z wodą. Jeżeli gałązka zakwitnie w Boże Narodzenie, to znak, że wkrótce poznasz swojego przyszłego męża.

Zobacz też: Matka oburzona andrzejkami w szkole: „Najpierw lekcja religii, potem lanie wosku. Nie zgadzam się na tę hipokryzję!”

Polecane wideo

Retrogradacja Merkurego ściągnie na nas pasmo nieszczęść. Wiemy, co nam grozi
Retrogradacja Merkurego ściągnie na nas pasmo nieszczęść. Wiemy, co nam grozi - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.11.2022 11:56
Nie mozecie jakichs normalnych wrozb dac, tylko te jak meza zlapac, albo kim bedzie maz?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie