Te 3 znaki zodiaku są szczęśliwsze jako singielki. Nie potrzebują do szczęścia faceta

Są samowystarczalne.
Te 3 znaki zodiaku są szczęśliwsze jako singielki. Nie potrzebują do szczęścia faceta
fot. unsplash
26.11.2019
O ile większość z nas woli życie ze swoją drugą połówką, są znaki zodiaku, którym zdecydowanie łatwiej żyje się w pojedynkę. Czasami nie potrafimy dogadać się z drugą osobą, mamy potrzeby, których ona nie potrafi zrozumieć i dostrzec. Być może życie jako singielka jest po prostu łatwiejsze, a przekonały się o tym te 3 znaki zodiaku
 
Zobacz też: Żaden mężczyzna nie chce żony spod tego znaku zodiaku. Ślub to początek problemów

Znaki zodiaku, które są szczęśliwsze jako singielki

fot. unsplash

Bliźnięta

Można powiedzieć, że ludzie, którzy mają bliźniacze rodzeństwo od samego początku swojego istnienia mają kogoś obok siebie. Przewrotnie okazuje się, że urodzone pod znakiem zodiaku bliźnięta, dużo bardziej spełniają się w swoim życiu będąc samotnikami. Bycie w związku powoduje, że czują się przytłoczone i niejako związane. Swoboda, jaką niesie ze sobą brak zobowiązań pozwala im czerpać ze swojego życia pełnymi garściami. Choć wcale nie uciekają przed związkami i okazuje się, że krótka chwila i brak oddechu może spowodować burzę emocji, a to nigdy nie pomaga w budowaniu stabilnych relacji. Wiele kobiet spod znaku bliźniąt przez takie doświadczenia staje się ostrożnymi, a w rezultacie jeszcze bardziej pogłębiają swoją pewnego rodzaju izolację. Dopuszczają do swojego otoczenia ludzi, cieszą się ich towarzystwem, ale odrobina zobowiązań i mamy powtórkę z rozrywki. 

Ryby

Wbrew pozorom ryby lubią być w związkach. Wymagają natomiast od swoich partnerów bardzo dużo. Druga osoba musi być niezwykle systematyczna, poukładana i uległa. Związek to nie zadanie matematyczne, nie musi być rozwiązane w odpowiedni sposób i tylko jeden wynik może być poprawny. Niestety, ryby właśnie tak do tego podchodzą. Dla drugiej połówki może okazać się to trudne lub po prostu przytłaczające. Rezultat? Nieudane związki zakończone brakiem wzajemnego zrozumienia i rozstania w dziwnej atmosferze. Ryba nie potrafi opisać swoich oczekiwań, a jej zagubiony partner idzie dalej. W rezultacie ryba zostaje sama ze swoimi tabelami i szczegółowymi planami dnia. I o dziwo czuje się w tym bardzo dobrze. 

Rak

Kobiety spod znaki raka to zdobywczynie. Chcą od życia więcej, a jak już to osiągną, ciągle im mało. Mają mentalność sportowca, który po jednym mistrzostwie chce osiągnąć kolejne. Podobnie jest też z ich facetami, na jakiego by nie trafiły, ciągle im mało. "Ten był idealny, silny, ale za mało romantyczny", "czuły romantyk, ale chciałabym, żeby bardziej potrafił postawić na swoim" - często słyszymy. Ciągła chęć dążenia do doskonałości sprawia, że nie potrafią poprzestać i stwierdzić, że to jest to. Wiele z nich stwierdziło, że jeżeli nie mogą mieć tego, czego chcą, lepiej po prostu do tych zawodów nie stawać. Zostają singielkami z wyboru, chociaż niekoniecznie w pełni szczęśliwymi, bo przecież gdzieś na drugiej stronie globu może być ten jeden idealny i nieskazitelny facet.

Zobacz też: Te znaki zodiaku są najbardziej czułe i empatyczne. Jeden z nich to wielkie zaskoczenie!

Polecane wideo

4 najbardziej wyuzdane znaki zodiaku. W łóżku nie mają żadnych zahamowań
4 najbardziej wyuzdane znaki zodiaku. W łóżku nie mają żadnych zahamowań - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 4.88 / 5
gość (Ocena: 5) 27.11.2019 17:27
Jestem rakiem i zgadza się.Chciałabym kogoś ale takiego ko będzie mi na prawdę pasował pod każdym względem ,jeśli nie to wolę być sama.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.11.2019 15:04
Jestem bliźniakiem, mam męża, jestem z nim szczęśliwa. Samotnikiem jestem w życiu poza związkiem- lubię sama pracować, sama jeść, spędzać czas sama ze sobą. Nie potrzebuje towarzystwa na siłowni, basenie, na zakupach...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 26.11.2019 14:26
Jestem ryba i ostatni zwiazek zakonczyłam wlasnie przez faceta, ktory byl zbyt poukladany i uległy, więc kompletnie się z tym nie zgodzę. Jednakże to, że świetnie czuję się jako singielka to akurat prawda, ale tak czuć się powinien każdy, bo zwiazek to przecież nie przykra koniecznosc tylko wybór.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.11.2019 12:33
Rak? Znam dużo osób spod tego znaku i oni wszyscy dążą do związku wręcz za wszelką cenę. Na tej liście brakuje Wodnika.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie