4 znaki zodiaku, z którymi nie stworzysz udanego związku. To niedojrzali faceci

Bywają trudni i infantylni.
4 znaki zodiaku, z którymi nie stworzysz udanego związku. To niedojrzali faceci
Fot. iStock
30.11.2019

Metryka nie zawsze idzie w parze z osobowością. Chyba wszyscy znamy bardzo dojrzałych ludzi, którzy wciąż mają w sobie młodzieńczą energię. Ale też osoby znacznie młodsze, które już dawno straciły radość życia. Wiek to zazwyczaj tylko liczba i należy mieć to na uwadze także wtedy, gdy wybieramy sobie partnera.

Zobacz również: Żaden mężczyzna nie chce żony spod tego znaku zodiaku. Ślub to początek problemów

To, że facet jest już oficjalnie dorosły, wcale nie musi oznaczać, że jego mentalność też taka jest - ostrzega kobieta.gazeta.pl. Lata mijają, a niektórzy mężczyźni nadal zachowują się jak dzieci. Są fizycznie rozwinięci, ale charakterologicznie to nadal mali chłopcy. Jak ich rozpoznać?

Pierwszym sygnałem ostrzegawczym powinien być znak zodiaku. 4 z nich mają do tego wyraźną tendencję.

fot. iStock

#1 Bliźnięta

Niektórzy faceci urodzeni pod tym znakiem nie do końca radzą sobie z emocjami. Nie mówią otwarcie o tym, co ich boli, a takie zamknięcie w sobie może być źródłem ogromnych problemów. Rzadko biorą za to odpowiedzialność - winę zrzucają na partnerkę. Najwyraźniej brakuje im odwagi cywilnej.

fot. iStock

#2 Baran

Ma w sobie mnóstwo kompleksów. Wystarczy poruszyć w jego obecności niewygodny temat, by wybuchnął. W czasie ataku szału nie liczy się ze słowami, co jest często spotykane u osób przewrażliwionych na własnym punkcie. Wytyka innym wady i robi w to bardzo niedelikatny sposób.

Zobacz również: Astrolodzy ostrzegają przed tymi 4 znakami zodiaku. Potrafią uprzykrzyć życie

fot. iStock

#3 Rak

Wymaga od ukochanej osoby ciągłego zainteresowania. Kiedy tylko zajmiesz się innymi sprawami - czuje się bardzo zazdrosny i przestaje nad sobą panować. Jest wyjątkowo podejrzliwy i łatwo go zranić. Kobieta ceniąca sobie wolność może poczuć się przez niego stłamszona. Obraża się jak dziecko.

fot. iStock

#4 Skorpion

Ma konkretne oczekiwania i domaga się ich natychmiastowej realizacji. Jak mały chłopiec, który zobaczył w sklepie wymarzoną zabawkę i wymusza na rodzicach jej zakup. Partnerka ma być na jego każde zawołanie, bo inaczej czuje się odtrącony, a nawet zdradzony. Kiedy się uprze, to nie ma zmiłuj.

Zobacz również: Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie

Polecane wideo

Wiadomo, kiedy powinniście razem zamieszkać. Astrologia wskazuje konkretny termin
Wiadomo, kiedy powinniście razem zamieszkać. Astrologia wskazuje konkretny termin - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
Ssij pałę (Ocena: 5) 01.12.2019 14:35
Jestem chorą psychicznie osobą, pomiotem tirówki i jej klienta. Zawracam ludziom gitarę swoimi debilnymi tekstami.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.12.2019 08:29
Baran niestety prawda, ale jeżeli ludzie się kochają to zawsze się jakoś dogadają 😉
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.11.2019 19:03
No coz, ja najgorsze doswiadczenia mam ze Strzelcem- boi sie zaangazowania i zdradza.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 30.11.2019 15:34
Ja bym tu jeszcze dopisała wagę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.11.2019 08:40
Oczywiście, nie generalizuję teraz, żeby była jasność, ale akurat w życiu miałam okazję spotykać się z lwami i oni to są dopiero trudni. Wieczni chłopcy, którzy lubią się nad sobą użalać, a ich rozterki są dla innych po prostu błahe. Najpierw traktują kobietę jak ideał, postawiliby na piedestał, potem zaczynają ingerować w to co masz robić, jak wyglądać, co myśleć. Tutaj nie można sobie na to pozwolić, bo wejdą na głowę, zresztą oni lubią kobiety silne wbrew pozorom. Mają też wysokie mniemanie o sobie i wysokie oczekiwania, mówią co myślą. Mają też zalety, ale akurat ten artykuł nie jest o tym.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie